Огляд каталогу
- 505 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 505 результатів
Перегляньте лікар у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 505 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 31,082 відгуків та оцінок.
“Слідкуйте за дітьми з велосипедами, самокатами .... на моїх очах дитина на велике- років5 з'їхав з "гірки" і прямий в мерс!”
“Завжди тут лікую зуби. Справжні майстри!”
“Проходила повне тотальне лікування всіх зубів у цій клініці. Терапевт Марина Олександрівна Бударна в лікуванні каналів мене дуже врятувала, багато зубів, які ніхто не брався лікувати мені витягла. Окреме Дякуємо за гарні коронки та проведене якісне та естетичне протезування Хижнякову Андрію Володимировичу. Рекомендую!”
“«Хочу висловити величезну подяку 25-й Харківській лікарні! Усе було на найвищому рівні: персонал дуже уважний, ставлення доброзичливе, а операція пройшла просто чудово. Дуже задоволений результатом!»”
“Звичайна державна лікарня. У мене сімейний лікар Тесля, жодних проблем не було. Є багато спеціалістів, за рахунок чого пройти всі необхідні процедури можна пройти одразу після отримання направлення. Рекомендую цю лікарню”
“Клініка гідного рівня, кваліфіковані лікарі. Світлана Анатоліївна - майстер своєї справи! Пішла задоволена результатом і ціною”
“так сталось що дитині в 5,5 місяців довелось виготовити шолом щоб виправити голівку, було це в 2020 році. результат відмінний при виконанні всіх рекомендацій лікарів, при правильному носінні цього шолому, станом на сьогодні через майже 3 роки невидно ні чого. дякую спеціалістам центру за допомогу.”
“Хороші лікар. Відмінний хірург.”
“Висока професійність і реальний результат. Хочу висловити щиру подяку лікарю-ендокринологу Костянтину Олеговичу Побеленському за професіоналізм, уважність і відповідальність. 8 років я намагалася знизити дозу гормону, мінімізувати свій діагноз, де я тільки не була… Дякуючи рідній сестрі яку там оперували, потрапила до чудо лікаря. Під його наглядом пів року, і за цей час ми досягли стабільної позитивної динаміки на одужання. Це не просто слова – це результат кропіткої роботи, правильно підібраної терапії та постійного контролю. Для мене, як для пацієнта з серйозним захворюванням, були дуже важливі дві речі, які я отримала у повній мірі: 1. Постійний зворотній зв'язок. Костянтин Олегович завжди на зв'язку, готовий відповісти на питання, скоригувати лікування на основі результатів аналізів. Це дає величезне відчуття безпеки та впевненості коли ти ВПО. 2. Надзвичайна увага до деталей. Лікар не просто «пробігає очима» по аналізах. Він уважно вивчає кожен показник, порівнює його з попередніми результатами, коментує будь-які, навіть незначні, зміни і пояснює їх причину. Це справжній підхід дослідника, який прагне досягти ідеального результату. Константин Олегович – це лікар, якому можна довіряти на 100%. Він поєднує в собі глибокі знання сучасної ендокринології, досвід і справжню людську турботу. Я дуже рада, що моє здоров'я саме в таких руках. Сміливо рекомендую цього лікаря як людям зі складними випадками, які потребують тривалого лікування, так і тим, хто шукає кваліфіковану консультацію. Це один з тих фахівців, які працюють на результат і відповідають за своїх пацієнтів.”
“Була вражена ввічливістю персоналу. Приємні враження від прийому терапевта та лікарів спеціалістів. В лікарні чисто і тепло. Дякую усім за працю.”
“Вже 10 років ми лікуємося в цій поліклініці. Багато компетентних лікарів! Двоє дітей, завжди адекватне лікування!”
“Доброго часу доби всім. Я оцінюю не обладнання, а обслуговування. Прийняла та робила процедури одна жінка. Приємна у спілкуванні. Зробила свою роботу швидко та якісно. Результат наступного дня. Дуже дякую за ставлення до людей. Усім здоров'я, миру та добра.”
“Мені подобається наша поліклініка. На Пушкінській зробили хороший ремонт, черг у зв'язку із записом практично немає, лікарі уважні, доброзичливі. На Шевченка працюють абсолютно самовіддані люди! Велике спасибі всім нашим медичним працівникам, справжні молодці!”
“Щиро дякую рентгенологу Олені Анатоліївні за високий професіоналізм, уважне ставлення та людяність. Обстеження пройшло швидко і комфортно, без зайвого хвилювання. Олена Анатоліївна все чітко пояснила, детально розповіла про результати знімка і відповіла на всі запитання. Видно, що вона справжній фахівець своєї справи та щиро піклується про кожного пацієнта. Рекомендую її всім, хто цінує якісну медичну допомогу та доброзичливу атмосферу. Ще хочу звернути увагу що вона працює за трьох лікарів.”
“Доктор дуже професійна та пунктуальна, швидко вирішила проблему (промила закладене ухо).”
“Доктор дуже професійна та пунктуальна, швидко вирішила проблему (промила закладене ухо).”
“Тимофій один з найбільш професійних лікарів з якими я зустрічався”
“Дуже грамотна і небайдужа доктор. Все в кабінеті охайно, чисто, акуратно. Знайти ніяких проблем, пройти 7 хвилин від метро "захисників", трохи сходинок у офісному центрі "Вулик" - все поруч в центрі практично. Лікування проходе ніжно і осмислено, продумано. Стоматологія здравих цін. Не за дорого.”
“Тепла лампова поліклініка з уважними та кваліфікованими лікарями”