Огляд каталогу
- 372 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 372 результатів
Перегляньте м'ясо у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 372 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 93,481 відгуків та оцінок.
“Тепле, затишне кафе. Мила обстановка. Приємна дівчинка, запропонувала асортимент і порадила. Дуже смачна кава. Всім раджу !”
“почистили куртку дуже старанно і швидко. людське ставлення, що зараз рідкість. дякую!”
“Проїздом була в Харкові,випадково натрапила на кафе "Прожарка". Їжа дуже смачна,ціни взагалі приємно вразили. Дівчата привітливі) Якщо колись ще доведиться побувати в Харкові, обов'язково завітаю ще раз. Дякую! Гарних та вдячних вам клієнтів)”
“Дуже смачно за дуже приємними цінами)Персонал привітний та компетентний!Рекомендую!”
“Дуже ввічливі офіціати, дуже смачна їжа. Замовляла до відкриття, через 5 хвилин робочого дня передзвонили, уточнили деталі замовлення. Дякую, було дуже смачно, обов'язково буду ще замовляти!”
“Відмінне місце де можна випити чашечку смачної ароматної кави і з'їсти ситний, а найголовніше корисний біф рол або бургер за адекватну ціну!”
“Обслуговуюсь на цьому СТО з 19 року. Дві машини. Діти професійно підходять до роботи. Виконувалися ремонти по ходовій, компресора кондиціонера, системи охолодження двигуна, системи випуску, шліфування ГБЦ, заміни стабів та багато іншого. Віталік, Максим - чудові фахівці, які знають свою справу. Про заміну олії варіатора, двигуна вже й не говорю. Завжди все виконується якісно та швидко. Діти з Реал, так тримати! Дякую вам за вашу роботу. ПиСи: Дивує єдиний "невдоволений" комент серед усіх присутніх (спеціально переглянув усе, може це мені так пощастило?). Роблю висновок, що це "проплачений комент", який не має нічого спільного з цим СТО. Соромно кидатися брудом у грамотних спеців.”
“Завжди в продажу смачні тортики та печиво”
“Спокійне місце, куди можна втекти від міського шуму, при цьому не виїжджаючи за його межі) дуже ввічливий та клієнтоорієнтований персонал, смачна кухня.”
“Працюють професіонали! Приємні ціни. Бажаю вам процвітання та розширення...”
“Супер крутий магазин особливо! Дівчатка продавці Світуля і Наталії.”
“Один із улюблених закладів у місті. Тут є чим поживитися вегану, вегетаріанцю, шанувальникам пп і просто любителям смачно поїсти)) Порції великі, страви смачні та корисні, персонал максимально чемний і приємний у спілкуванні. Окремо радують насіння, соуси, яким можна додати до свого салату самостійно, та безкоштовна вода з лимоном. І суть не в тому, що всі прямо п'ють її літрами. Але сам факт її наявності дуже тішить і завжди підкуповує!)”
“Часто закуповуємось тут. Завжди великий вибір, а якщо чогось немає, продавці завжди порекомендують щось на заміну. Відмінні продукти, як на мене.”
“Гарний заклад, де можно смачно поїсти та провести час. Інтер'єр сучасний, місця достатньо. Бізнес ланчі коштують 200грн - дві страви на вибір + напій. За свої кошти оправданий вибір. Сніданок трохи дорожче, +-240, теж норм, звичайний”
“Супер приємне місце з гарною кавою, тістечками і легкими стравами. Можна і з ноутом попрацювати.”
“Часто куштуємо в закладі та іноді замовляємо доставку, бургери дддуже смачні, цікаві начинки та поєднання смаків.”
“Дуже гарне місце. Смачна піца. Ціни помірні. Великий вибір італійських блюд.”
“Смачний теплий салат с фетою і куркою. В салат добавлені корисні різні семечки та сушена журавлина. Рекомендую відвідати.”
“Всё просто супер. Сервіс, атмосфера, їжа. Все розраховано на будь-який смак і вік. Ввічливість, яка притягує. Всюди гарно, затишно, охайно, ввічливо, доброзичливий персонал.”
“Завжди свіже та гарне м'ясо!!! Рекомендую”
“Непогана шаурма, але буває і смачнішою”
“Затишно. Дуже смачно. Дуже добре пиво. Є пиво власного виробництва. Багато смачного є к пиву: ковбаски чипси, смажена цибуля кільцями.”
“Дешево, смачно, якісно. Що ще треба)”
“Прекрасне місце та смачна кухня”