Огляд каталогу
- 372 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 372 результатів
Перегляньте м'ясо у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 372 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 93,481 відгуків та оцінок.
“Рекомендую! Професійна консультація по телефону, швидка відправка, великий асортимент. Буду звертатись ще при потребі).”
“Їжа гарна. Завжди свіжа. Порцій завжди вистачає, щоби добре поїсти.”
“Дуже смачний шашлик обслуговування на висоті вчасна доставка добрі ціни і всі продавці чемні и люб'язно обслуговують дякую вам за все будьте такі завжди ♥️”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Клієнтоорієнтованість, але за 20-30 хвилин до закриття, починають все прибирати з прилавка”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Вітаю! Обожнюю цей ресторан. Все дуже смачно, мені, як пошановувачці східної кухні, було дуже смачно: лагман ідеальний, каре ягня, чебуреки, салати і звичайно узвар. Все топчик! Мій відвертий рекомендасьон ❤️”
“На Центральному ринку великий асортимент квітів,є можливість придбати на різний смак рослини”
“А нам дуже подобається! Салати, якраз, дуже смачні! Цезар та салат з курячою печінкою завжди замовляємо! Смачний шашлик! Приємне місце. І цілком ввічливі офіціанти! Посуд брудний я ніколи не помічала. Новорічний корпоратив, до речі, збираємось замовити у Вас!”
“Ставлю п'ять зірок за те, що впровадили чудовий додаток Pick &go. Завдяки ньому я забув, що таке черги на касі.”
“Піцу в "Чіз Піца" замовляли перший раз. Вибрали "Цезар" і "Мексиканську". Піца дуже смачна, начинки багато. Приїхала до нас швидко. Доставка була в протягом 30 хв + піца була горячая.По обслуговуванню все відмінно. Дівчина, яка приймала замовлення і кур'єр дуже ввічливі. Піца сподобалася) спасибі за смачну піцу і швидко доставку. Будемо замовляти ще)”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Супер чебуреки!!! Згадуємо постійно зі студентських років. Ніколи більше в житті не куштував смачніших. Дай Боже, буде далі Чебуречна!!!! Успіхів вам!!! Терпіння. Ви мусите вистояти і далі працювати. Ви є візитівка району”
“Зараз тут магазин Посад цілодобовий ціни та вибір шикарний”
“Почти безальтернативен по местному.”
“Хочу внести свою подяку гарному продавцю Наталія Половинко, за дуже гарну працю.”
“Кращий вибір смаколиків у всій мережі)”
“М'ясо завжди свіже, гарний магазин біля будинку”
“Смачно як у гуд таймі та пива можна випити”
“Нещодавно мав можливість спробувати набір суші в даному ресторані, і залишився приємно вражений. Асортимент ролів у наборах дуже гарно поєднаний. Свіжість інгредієнтів: Риба була ніжною і свіжею, а рис – ідеально приготовленим.Роли виглядали апетитно, шматочки були рівними, що створювало приємне перше враження. Тож, раджу всім)”
“Кухня - чудово! Дівчата – супер! Лерочка просто молодець! Шашлик краще замовити заздалегідь, матнакаш розігріти простіше. Рекомендую гриби на мангалі - смакота))))”
“Найкраща піцерія у місті Харків. Завжди тут беремо піцу. Завжди задоволені)”
“Все добре і смачно,але шкода що 2 поверх більше не працює”
“Чудове місце . Тільки кальян чекали пів години(”
“Удобный магазин. Некоторые товары имеют эксклюзивные цены (варенка Лікарська, томатний сік Владам і т.і.)”
“Дуже смачна та оригінальна піца з чорного тіста (використовують чорнило каракатиці). Ще є такі ж самі бургери. Швидка доставка. Замовляла три "імуно" піци по акції. Оформлення коробок цікаве, можна пограти у морський бій. Якщо збереш 8 сюрпризів (коробок від піци), обіцяють піцу в подарунок. Мені все дуже сподобалося:)”
“Зараз стало краще, ніж було до війни. Привітний персонал. Смачна піца і салати. Великий вибір на будь який смак. Завершити вечерю можна чудовим десертом.”