Огляд каталогу
- 372 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 372 результатів
Перегляньте м'ясо у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 372 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 93,481 відгуків та оцінок.
“Заказали вчера сет " Император" на самовывоз. Очень внимательный сотрудник Tokidon обсудил все нюансы заказа со мной в insta. Быстро сделали. Суши были свежими и вкусными. Мое мнение,что за такую низкую стоимость суши отличные. Буду заказывать еще. Спасибо за хорошую работу!!!”
“Компактний, відносно недорогий ринок у цьому районі. Асортимент товарів ринку - від продуктів до промислових товарів. Можливо, не широчезний вибір товарів, але все що може знадобитися в повсякденному житті.”
“Приголомшливі жінки, чудово смачне хачапурі по-аджарськи, час очікування близько 15-20 хвилин, воно того варте!) Не фахівець з пиріг, але брали з грибами - теж дуже смачний! p.s Не робіть будь ласка їх такими жирними як на сумському ринку, тому перестали купувати їх. Тут – круто! І хлопців, зробіть собі виразний сайт, це не так дорого як ви думаєте, а люди це оцінять.”
“Кращий магазин в окрузі. До речі, простір еклектично поєднаний із затишним кафе. Для Холодногірської розв'язки дуже зручно.”
“Непоганий магазин, і вибір продуктів нормальний, загалом 5 зірок”
“дуже хороший магазин і дуже хороша продавщиця (блондинка з коротким волоссям)”
“Приходив та замовляв роли у хлопців у магазині! Особисто мені все сподобалося, смачно-швидко-бюджетно... Так, теж робив замовлення вихідний день, адміністратор відразу попередив час очікування збільшився через велику завантаженість... Багато писати не буду, якщо є якісь проблеми із замовлень, як на мене краще прийти в магазин і просто вирішити проблему на місці!!!”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Дуже швидко готують і смачно)))”
“Замовляли суші і на виніс брали кілька разів, все швидко, а найголовніше дуже смачні суші, ціни на сети мінімальні, піца у них теж супер, завжди гаряча і дуже смачна, можна посидіти і з'їсти всередині, дуже тепло і затишно, приходжу завжди із задоволенням в цей заклад і всім раджу”
“Сподобався підхід до учнів — без криків і нервів. Почав розуміти дороги так, як ніколи раніше.”
“Дууууууууууууже смачний хот дог з мисливською ковбаскою.”
“Завжди свіже м'ясо, вже кілька років ходимо”
“Чисте акуратне місце, де можна поплавати в басейні з дітьми, перекусити і є де припаркувати авто.”
“Магазин, який змінив мою думку про якість фруктів та овочів у магазинах "біля будинку". Немає необхідності перебирати або просити відкласти зіпсований! Заходиш, береш свіже та якісне, виходиш, миєш-даєш дітям! Дякую Вам величезне!”
“Дуже добре відпочили чудовий вигляд і чудова сіста рекомендую всім класна фотосесія вийшла)”
“можна приходити зі своєю їжею (хіба що купити щось із асортименту додатково). відмінна атмосфера та музика!”
“Замовляли дві піци, фірмова Пан Пармезан, ооооочень сподобалася, і груша дорблю з сирними бортиками божественно! Доставка мало не під час але воно того коштувало!! Однозначно замовлятиму ще ціни смачні як і піци.”
“Дуже все добре ,рідко коли таких продавців та охорону зустрінеш”
“Чудовий магазин, велика кількість товару є що вибрати, дуже просторо! Єдине що працює пару клас а так нормально. Рекомендую по мережі!!!”
“Я все літо морс купувала дуже подобається, купуєш ще замороженим і весь день холодний напій”
“Забігти, перекусити? Саме те. Не очікуйте ресторанної піци. Як на мережевий фаст-фуд , то ціна-якість. P.S піца з халареньйо не гостра (”
“Відмінний магазин, навіть випічка і смакота багато”
“Привітний персонал та гарні ціни. При необхідності підкажуть все, що вас цікавить та допоможуть вибрати. Добре, що є цей магазин, деяким людям похилого віку не потрібно йти в центр, за незначною покупкою.”
“Найвигідніші ціни! Свіжі продукти! Доброзичливі продавці!”
“Відмінний магазин та привітний персонал”
“Відмінний магазин, у якому можна купити практично все необхідне”
“Магазин кльовий, подають гарне Охтирське пиво. Є мангал. Є вайфай. Персонал ввічливий. Продавщиця Марина дуже послужлива. Великий асортимент продуктів. Ізолента є!)”
“нормальний магазин, чистий. продукти свіжі”