Огляд каталогу
- 1,512 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 72% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 1512 результатів
Перегляньте матеріал у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,512 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 94,197 відгуків та оцінок.
“Зробили гарну заміну гуми. Дякую.”
“Відмінний магазин, можна купити навіть увечері, відразу можна опікувати краї доріжок”
“Ось уже близько 14 років Наталія Юріївна – наш сімейний стоматолог. Одного разу, після випадкового знайомства в одній з клінік наша сім'я стала її постійними клієнтами. Роблять все дуже якісно. Також встановлював у них імплант (у підлітковому віці не вберіг зуб). Все ттт добре.”
“Відмінний магазин та ціни нормальні (на відміну від Епіцентру), знали б раніше заощадили.”
“Хороший магазинчик. Багато що є, ціни злегка завищені але коли треба то зійде. Є фасовані суміші шпаклівка по 2.5 кг необов'язково купувати великий мішок. Рекомендую!”
“Відмінний магазин, відмінний продавець все підкаже, ціни осудні. Рекомендую. Телефон би мобільний ще вказали.”
“Відмінне місце, нормальні ціни, продавець допоміг швидко розібратися! Рекомендую”
“Хороше було місце, творче. Однак, зараз не працює.”
“Банька просто супер, були там із батьками після весілля відпочивали. Все дуже сподобалося, персонал ввічливий, хлопець завжди був поруч, все, що потрібно для відпочинку, є. Джакузі з піною це щось реальне. На барі є домашнє пиво. Хлопець прибирав у нас зі столу як у повноцінному кафе, хоч закуски були наші. На території дуже чисто, в роздягальні є фен, шафи закриваються на замки. У купелі як і належить холодна вода, є відра для облава водою. У самій зоні відпочинку тепло та затишно сидіти. Рекомендую цю баньку всім!”
“Купував тут тканину для перетяжки свого авто. Відмінна якість тканини! Відправлення зробили того ж дня як і замовлення. Дякую за оперативність та консультацію. Єдине, що виявилося незручним, це перемикати ціну з євро в гривні.”
“Ціна-не в конкуренції. Зайди, перевір...”
“Купила розкладний стіл в магазині Спутник у Харкові. Дуже зручно і якісно, справжні італійські меблі. Радію, що обрала саме цей стіл.”
“Уважні та високопрофесійні лікарі! Багато років ходжу до Олександри Уварової. Лікар від Бога! Завжди ввічлива, уважна, найкращий фахівець та найкращий стоматолог, що я зустрічала! Жахливо боюся з дитинства стоматологів, а до неї біжу із задоволенням! Більше б таких лікарів!”
“Замовляв у Дмитра пліссе на 3 вікна, виготовили навіть раніше, ніж домовлялися. Встановлюються легко, чудовий функціонал. Рекомендую!”
“Колектив магазину Кроха,який постійно дарує посмішки, радість, свято в кожен будинок вітаю зі святом весни - 8 Березня і особлива подяка Оксанці, яка завжди щира, усміхнена та позитивна. Всім бажаю успіху, чудового настрою, багато посмішок. Хай праця приносить бажаний результат, все робиться легко та без перешкод. Великого жіночого щастя, кохання, ніжності, уваги. Будьте готові до найкращого, воно обов'язково відбудеться. Зі СВЯТОМ!”
“Нещодавно купувала у них бетон на будівництві. Враження лише позитивні! Матеріал без нарікань доставили вчасно. Співробітники чуйні, пояснили, як правильно використати бетон для нашого проекту. Рекомендую!”
“Першу покупку зробили десять років тому, це була газова плита та електричний духовий шкаф, техніка працює на відмінно. Коли вирішили придбати пральну машину, дуже зраділи що магазин працює, отримали професійну консультацію, та придбали чудову пральну машину. Дякуємо за вашу роботу та бажаємо подальшого розвитку вашему бізнесу.”
“Товар отримав швидко, зручно та якісно. Консультанту окрема подяка. Рекомендую...”
“Хороші хлопці працюють, ціни також хороші, якість на високому рівні! Дякую за те, що виконали замовлення вчасно!”
“Відмінне місце для людей, які роблять ремонт! Зокрема по плитці вибір величезний та мінімальні ціни! Рекомендую!”
“Відмінний магазин, можна купити навіть увечері, відразу можна опікувати краї доріжок”
“Великий асортимент,ввічливий персонал,гарні ціни”
“Замовляв пиломатеріал із доставкою. Все сподобалося, дуже приємний менеджер на замовлення. Дерево відповідає заявленій якості, ціна ринкова.”
“У перші в житті попалися хороші майстри, вже близько 6 телефонів здавав у ремонт, все зароблено чітко, дякую вам величезне.”
“Подобається центр тим, що він поруч з домом. Мінус в тому що, оператор який там працює нічого не вміє, або не хоче робити, завжди у нього відмовки, на будь- яке прохання. Наприклад: прохання роздрукувати з програми Ексель, на формат А1, інші роблять, а у вас не роблять. Роздрукувати документ з ПДФ з двох сторін, теж відмовили.”
“Замовляла ролети на вікна. Дуже допомогли у виборі та підказали реально хороший варіант! Замовлення виконали швидко! Встановили теж швидко та професійно!”
“Чудове місце з чудовими цінами! Після попередніх ресторанних розчарувань, цей затишний італієць залікував мої гастрономічні рани. Дуже смачна кухня (навіть якщо порівняти зі стравами в Італії) і гарне обслуговування. Офіціанти уважні, атмосфера спокійна. Не дуже велике меню, але краще робити менше та краще”
“Завжди допоможуть порадою і ремонтом. Ціна + - середня як по місту. Хороший зал очікування, гарні спеціалісти, деталі в наявності. Погано що зараз працюють в пів сили.”
“Автомобіль Ford Focus. Змінював на цьому СТО моторне масло, фільтри та акумулятор. Трохи раніше робив адаптацію коробки Powershift. Проконсультували з приводу олії, допомогли з вибором. Під час заміни акумулятора попередньо здалося, що купили не той акумулятор з невідповідною полярністю. Хлопці почали розбиратися і дійшли висновку, що акумулятор встановлений раніше був неправильно підключений, плюс і мінус поплутали, через що половина електроніки в салоні через кілька хвилин після відключення двигуна просто відключалася з повідомленням "для збереження заряду акумулятора". Загалом майстри дуже точно виявили проблему та встановили акумулятор правильно, після чого всі проблеми зняло як рукою. Найдивовижніше, що в дилерці форд про це нічого не сказали на ТО, точно так само, як і на 3 інших СТО, де я був раніше. Дуже задоволений роботою, все було зроблено добре, люди зацікавлені в тому, щоб розібратися і зробити правильно.”
“Була на прийомі, все пройшло чудово ! Рекомендую !”