Огляд каталогу
- 889 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 889 результатів
Перегляньте обед у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 889 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 431,715 відгуків та оцінок.
“Смачно, швидко. Більше року купуємо — завжди все добре.”
“Забігти, перекусити? Саме те. Не очікуйте ресторанної піци. Як на мережевий фаст-фуд , то ціна-якість. P.S піца з халареньйо не гостра (”
“Відмінний сімейний ресторан, чудова кухня, чуйний персонал. Все круто) Величезний банкетний зал.”
“Чисте приміщення, швидке та ввічливе обслуговування. Звичайно ж, рекомендую :) PS Ті, хто скаржиться на малу кількість начинки, не розуміють специфіки страви: тонке тісто більше начинки не втримає в собі, чебурек лусне. Кому хочеться більше м'яса, тому більше підійдуть біляші чи пиріжки. А для любителів чебуреків – якраз.”
“Смачний шашлик, нежирний і соковитий. Також свій лаваш, сулугуні і соус. Рекомендую!”
“Ідеально збалансований обід. Я знав, що не залишуся голодним.”
“Брали з друзями сет Party Hard, мега смачний. Обслуговування супер - нам допомогли обрати сет) Ми приємно вражені. Рекомендую))”
“Останній рік замовляю суші лише у Гейша Фуд. Все робиться з любов'ю та смаком! Всім рекомендую!”
“часто беремо шаурму дуже подобається”
“Піца дуже смачна, дитині подобається, рекомендую!”
“Доставка суші мені зайшла! Все було смачно рекомендую”
“Живу поруч і їжу дуже часто тому скуштував усе меню) дуже смачно! персонал класний і дуже товариський рекомендую!”
“Піца приголомшлива. Приємний персонал і дуже смачні тортики-рекомендую клас. Воістину частинка Італії”
“Шаурма смачна беру раз на тиждень, багато м'яса, соковита, не розумію чому багато негативних відгуків, багато пишуть про сервіс якусь нісенітницю. Там чисто, шавухою ще не труївся, Турки як Турки колоритні хлопці, а що вони мають робити окрім як смачно готувати, не знаю.”
“Дуже смачна шаурма гарний кухар і дуже бістро гатлвіт але толку Біло 6 місць.”
“Найкраща шаурма у Харкові, яку я пробував Завжди свіжі овочі, витончений сир між листів лаваша, та найніжніша курка в соусі, який є для мене родзинкою у цій шаурмі 10/10, раджу кожному”
“Смачні бургери, смачні картопля фрі. А завдяки акції замовили 2 сета – і отримали ще один бургер у подарунок! Замовлення готували в районі півгодини. Забирали самовивіз (знижка 10%), але через ремонт дороги на Московському проспекті нормального заїзду до закладу немає. Дівчинка сама запропонувала та винесла до проспекту. Дякуємо Вам, отримали величезне задоволення від сервісу та їжі! Хотів би доповнити відгук. Забирав замовлення першого дня після Вашого переїзду на Туркестанську, і, незважаючи на деякий хаос на кухні, грузинський бургер, шаурма з яловичиною та мисливські ковбаски в лаваші були приготовлені просто чудово, отримали величезне задоволення!”
“Місце де можна смачно і бюджетно поїсти. Звісно, страви на любителя, але вибрати є з чого.”
“Дуже смачна шаурма, можна вибрати на скільки хочеться гостру, завжди враховуються побажання”
“Смачні бургери, смачні картопля фрі. А завдяки акції замовили 2 сета – і отримали ще один бургер у подарунок! Замовлення готували в районі півгодини. Забирали самовивіз (знижка 10%), але через ремонт дороги на Московському проспекті нормального заїзду до закладу немає. Дівчинка сама запропонувала та винесла до проспекту. Дякуємо Вам, отримали величезне задоволення від сервісу та їжі! Хотів би доповнити відгук. Забирав замовлення першого дня після Вашого переїзду на Туркестанську, і, незважаючи на деякий хаос на кухні, грузинський бургер, шаурма з яловичиною та мисливські ковбаски в лаваші були приготовлені просто чудово, отримали величезне задоволення!”
“Гарне місце для відпочинку з сім'єю. Смачна піцца та приємна атмосфера”
“Замовляю до Суші Майстра доставку сетів не вперше. Сет Теплий дуже смачний. Оператор зателефонував відразу після оформлення замовлення на сайті, розмовляв чемно, все уточнив із приводу замовлення. Єдине, я не відразу зорієнтувалася, дуже швидко він промовляв інформацію. Доставка жодного разу ще не запізнювалася, і на цей раз привезли в обумовлений час – приблизно до 40 хвилин. А найголовніше, що сет приїхав теплим, а не остиглим. Хотілося б сказати окреме спасибі за можливість оплатити карткою не лише на сайті, а й при отриманні кур'єра. Я дуже задоволена, дякую за смачні роли!”
“Чисто та охайно, їжа дуже смачна, рекомендую.”