Огляд каталогу
- 279 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 279 результатів
Перегляньте обід в кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 279 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 116,489 відгуків та оцінок.
“Замовляла доставку.Привезли дуже швидко, смачну, домашню їжу!!!))) Залишилась дуже задоволена))))))”
“Чудовий заклад. Професійно та напрочуд смачно готують смаколики. Великі порції. Атмосферно та комфортно для сімейного відпочинку. Обслуговування та персонал найвищого рівня. ДЯКУЄМО.”
“Готують добре. Але трохи тісно.”
“Дуже сподобалося! Їжа дуже смачна, порції не маленькі, красиво оформлено:) Планую перепробувати усі страви! Я замовляла локшину із солодкої картоплі, маленьку порцію м'яса в гострому соусі та маленьку порцію морозива. За вартістю обійшлося 350 грн.”
“Дуже смачна піца, часто замовляєм. Рекомендую”
“Найсмачніший Фалафель у місті! За 30 грн отримуєш величезну порцію смачної їжі. Однозначно рекомендую!”
“Зручне місцезнаходження - центр міста, дуже комфортна атмосфера, прекрасний дизайн, чудове обслуговування, якісна кухня та адекватні ціни!”
“буфет як і всюди по цій мережі, але в даному випадку - дуже маленька зала, тіснувато!”
“Відмінна кава) Супер бариста Антон)) Тільки вийшов з кав'ярні) Американо бомба))”
“Сподобалася кухня, дуже затишно, без напруження від обслуговуючого персоналу. Була вперше. Супер!”
“Дуже приємний заклад та теплий персонал. Чуйні люди, які проконсультують і порадять як і що краще поєднуватиметься. М'ясо смачне і з соусами відмінно заходить, негативних відчуттів від місцевого м'яса ви точно не відчуєте. Вино тут смачне і має солодкуватий присмак без сторонньої гіркоти, а сир, який подається до грибів і хачапурів, відмінно заходить із вже приготованими спеціями. Усією сім'єю отримали чудове враження та ностальгію по грузинській кухні. Величезне спасибі господині та закладу за смачну вечерю та позитивні емоції!!! ^~^”
“Замовив дві піци карбонара та чотири сири, випадково сплутав адреси і приїхав отримувати замовлення у ТРК УКРАЇНА замість ботанічного саду(( Та дівчатка звьязались миттєво з ботанічним садом та запропонували безкоштовну доставку, або зробити нові у ТРК . Дякуємо за повагу до клієнтів та смачну піцу!!! ))) Вибачте за те шо сплутав ресторани, не ображайтесь)))”
“Гарний прозорий зал, літом є столики на вулиці Швидко готують Смачна піца”
“Відвідали сьогодні цей заклад. І не пошкодували! Дуже атмосферно та смачно. Давно не їла такої шаурми. Смачна, соковита, овочі свіжі, курочка не суха, соуси пікантні. Загалом дуже смачно! Також встигли покурити кальян, досить великий вибір смаків, теж дуже сподобалося. Були у вас вперше і повернемося ще!”
“Дуже гарний асортимент та смачне пиво. Персонал молодці Саша та Ліда все підкажуть, ввічливо спілкуються. Завжди приходжу. Молодці, дякую!!!!!!”
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Дуже смачна кухня, добре зустрічатися як маленькою, так і великою компанією. Є кілька залів та столики на вулиці. Приємне обслуговування! Дуже смачний шашлик, хашлама, окрошка, салати та багато іншого. Часто зустрічаємось у цьому закладі з друзями та завжди задоволені!”
“Не розумію поганих відгуків за піцу. Вона зроблена з правильного тесту! І вибір піци великий - на будь-який смак! Дуже смачно дякую!)”
“Одне із найкращих місць на Олексіївці. Смачно, ситно, ціна адекватна. Більше 3-х років проводимо тут сімейні вечори.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Завжди смачна кава, а також смачні солодощі. Є як стаціонарна кав'ярня, так і острівець на виході з "Метро". Ціни не низькі, але і якість напоїв та смакот відповідна. Особливо тішать молочні коктейлі. Рекомендую!”
“За пів години до закриття взяла дві шаурми з куркою XL. До цього купувала лише маленьку, тож була приємно вражена розміром порції. Приготували дуже швидко — смачно, соковито, багато м’яса та свіжі овочі. Обов’язково завітаю ще раз!”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Гарне кафе. Привітні та позитивні продавці. Їжа смачна, але булки не завжди м'які. На даний момент мене все влаштовує, і я буваю там майже кожен день. Інтер'єр шикарний, картини, полички та пилу немає! Єдине що - більше місця, Дивани це неймовірно, було б чудово, якщо замість стільців скрізь були дивани;) Дякую вам за вашу роботу!”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Вітаю! Обожнюю цей ресторан. Все дуже смачно, мені, як пошановувачці східної кухні, було дуже смачно: лагман ідеальний, каре ягня, чебуреки, салати і звичайно узвар. Все топчик! Мій відвертий рекомендасьон ❤️”