Огляд каталогу
- 954 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 954 результатів
Перегляньте офіси у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 954 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 137,033 відгуків та оцінок.
“Чудова доставка, багато років замовляю, все смачно, вчасно і жодного значного фейла!”
“Замовили комод Дуже класний Швидко доставили Сервіс клас”
“Часто замовляємо суші у "Сусідів", дуже подобаються, особливо великі роли) Спробували новинку місяця - суші з полуницею, дуже смачний експримент) не пожалкували, що замовили Дякую!”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Дуже подобається фільтр тут, баристи завжди привітні. Дякую за якість та сервіс!”
“Замовляли меблі для всього будинку: кухня, санвузли, передпокій, спальня, гардероб. Починали з Painterest, щоб визначитися з тим, що ми хочемо, далі вже залучали дизайнера, який робив специфікацію за розмірами. Усі розміри перевіряли ще раз і спірні моменти обговорювали. Робили все по черзі, але ціною та термінами залишилися задоволені, та й якістю теж. Були дрібні косяки та недоробки, всі люди.., але всі ці моменти були виправлені в процесі. Плюс хлопці бралися робити досить складні речі з нашими не зовсім рівними стінами, і в них вийшло. Єдине, варто пам'ятати, що меблі, як і ремонт, потребують вашої участі. Загалом, у результаті ми отримували саме те, що й хотіли, тож можу рекомендувати хлопців.”
“Дякую за кухню мрії! Все зробили чітко, як ми хотіли! Окрема величезна подяка Андрію Палію, який виїхав до нас на заміри у НЕДІЛЮ (!!!) та грамотно все нам порадив та розпланував. Ціни – адекватні, нижчі, ніж в інших конторах, куди ми зверталися раніше. Виготовили за два тижні, як і обіцяли. Рекомендую!”
“Чудова пекарня,неймовірно, просто фантастично смачна вся продукція. Хліб, круасан, тістечка, торти - це неперевершений смак! Друзі,ви - неймовірні! Працюйте нам на радість , ми ваші фанати!!! Миру і процвітання вашому бізнесу!”
“Роботою магазину я задоволена. Менеджер у вайбері активно спілкувався. Усі питання, які мене цікавили, роз'яснили в повному обсязі. Замовляла тут комод. В обумовлений термін доставили. Передплата була суто символічна 100 грн. Також задоволена комодом. Підсумок – рекомендую!”
“Ставлення до клієнта і вирішення проблем, що виникли в найкоротші терміни радує, спасибі! Менеджеру Олені окремо!”
“Якось були неприємності в житті, які зараз уже згадуються легко, але тоді було дуже страшно. Довелося користуватися послугами фізичної охорони. Охоронці дуже кваліфіковані, добре підготовлені, дуже швидко зреагували на ситуацію, що склалася. Можу рекомендувати на всі сто.”
“Дуже смачно готують! Піца неперевершена, звісно з декількох порівнянь якісних закладів. Привітні люди, швидке обслуговування. Можна рекомендувати усім хто любить такий тип їжи )”
“Ідеальні суші, свіжа рибка, замовлення все вчасно! Дуже дякую за такий високий рівень!”
“Довго шукав, багато пробував, і нарешті знайшов нормальні роли у Харкові. Риба свіжа, нормальними шматочками акуратно нарізана, роли хорошого розміру. Подивимося, що буде далі)”
“Дуже рекомендую!!! Не реально смачно, привітний персонал,колоритна, в українському стилі, обстановка. Святкувала день, народження сподобалося все!! Дякуємо.”
“Відразу обмовлюся, що ми тільки замовили дивани і поки що їх ще роблять. Але хотілося б поділитись враженнями про цю компанію. По телефону я розмовляв з менеджером Катериною, яка дуже чемно відповіла на всі запитання. Потім я згадав, що Google бачив дуже негативний відгук. Вона була явно засмучена і сказала, що до них ніхто не звертався (якби звернувся, то вони постаралися вирішити конфлікт) і запропонувала показати цех, де стоять готові дивани і лежать матеріали. Я згодився, приїхав. Цех як цех, знаходиться в старій будівлі, адже це не Хюндай. Стандартний запах стружки, працівники роблять дивани. Оглянув один із готових диванів, усе гаразд, шви рівні, нічого не висить. Потім Катерина показала мені склад матеріалів. І там абсолютно всі матеріали в порядку - не цвілі, ніякого запаху. Загалом до чого це я, перш ніж сліпо вірити таким злобним відгукам, поцікавтеся у менеджера на рахунок нього. Відкликання явно фейк, ну вже надто там все погано. Ми замовили, а там побачимо. UPD на прохання менеджера (вибачте, зовсім вилетіло з голови): Дивани ми отримали ще 3.5 місяці тому (додаю фото). Я думаю вже по фото можна сказати, що нічого страшного в них немає, ми задоволені. Нормальні, стійкі дивани з акуратно пошитими чохлами. Як на мене, вони цілком відповідають співвідношення ціна/якість. Сподіваюся, це допоможе розвіяти смуту через поганий відгук.”
“Дякую за своєчасну доставку замовлення! Суші - просто шедевр творчості та смаку!!! Мама залишилася дуже задоволена!!!”
“Молодці хлопці ! Швидко !Смачно !”
“Ми з чоловіком наречені, тому до покупки ліжка поставилися особливо ретельно. За відгуками знайшли цей інтернет-магазин і вибрали там ліжко Версаль і до неї ж ортопедичний матрац. ціна порадувала, набагато нижча, ніж у нас у місті. Навіть з урахуванням доставки вийшло досить вигідно. Меблі гарної якості, спати на цьому ліжку одне задоволення. дякую магазину.”
“Покупкою задоволена, замовляла візажний стіл, все прийшло в цілості і безпеці. Єдине, що зіпсувало трохи наші плани, те, що доставка була на пару днів пізніше ніж обговорювали. Але це буквально 2-3 дні. А так переважно все супер! І ще не завадило б зробити інструкції хоча б пару папірців відправити разом з меблями, так як у багатьох не завжди є можливість викликати збирача! Тож рекомендую!”
“НАЙКРАЩИЙ ЗАКЛАД В ХАРКОВІ! НАЙКРАЩА ПІЦА В СВІТІ, ІТАЛІЙЦІ МОВЧКИ КУРЯТЬ В СТОРОНЦІ! РЕВІЗОР РЕКОМЕНДУЄ”
“Everything is at a good level. The staff should be more friendly, because it may seem that they are tired from work and none of the staff can smile. Все на доброму рівні. Робота персоналу повинна бути привітніше, бо може скластися враження що вони втомилися від роботи і посміхнутися ніхто з персоналу не може. Меню на доброму рівні, смаки у всіх різні тут твердить четвірка. Атмосфера на гарному рівні, без зауважень) Однозначно рекомендую до відвідування. The menu is at a good level, everyone's tastes are different, the four of them say. The atmosphere is at a good level, no complaints) I definitely recommend visiting.”
“Відмінні меблі за прийнятними цінами. Меблі в Харкові дуже якісні, зроблені з міцних матеріалів, нічого не скриплять, не хитаються і т.п. Ми з дружиною вже купили у Харкові в Мегасі велике ліжко та диван для зали. Ось будемо збирати на меблі для дачі.”
“Відмінний магазин, відмінний продавець все підкаже, ціни осудні. Рекомендую. Телефон би мобільний ще вказали.”
“Класні букети із кульок на будь-яке свято! Відмінний сервіс, помірні ціни!”
“Гарний магазин з адекватними цінами. Також є ремонт з безкоштовною діагностикою. Мені допомогли з ремонтом насоса, а також з покупкою під мої завдання. Рекомендую.”
“Цікавий заклад на ХТЗ і від метро недалеко, були там перший раз. Замовляли бургер, картоплю фрі та ще декілька смаколиків. Все дуууже смачно. Обслуговування теж без питань, швидко приготували. Раджу відвідати”
“Давно хотіла замовити у вас і нарешті зірки зійшлись. Наша історія з суші вже досить тривала - перепробували все що можна в Харкові. Дочка-підліток досить вибаглива в цьому питанні. Але навіть вона сказала: "Мам, це найсмачніші суші в моєму житті!". Я з нею повністю згодна, бо отримала задоволення від кожного шматочка. Ми замовили філадельфію з лососем, макі з угрем, запечені з крабом (були теплі) і ще кілька видів. Здається, будемо тепер замовляти лише у вас. Безкоштовна доставка до квартири) ДЯКУЄМО!”
“Чудова фабрика та вироби. Пошито на дуже високому рівні та асортимент вкрай широкий. Дуже й дуже рекомендую”
“1500м2 приміщень під виставку одного виробника. Вражен. Достойний виробник.”