Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте педікюр у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 13,079 відгуків та оцінок.
“Дуже рекомендую майстра Олену за серйозний підхід до своєї роботи, якість, дякую за ідеальний манікюр та покриття, залишилася дуже задоволена. Олена ви дуже старанна та мила дівчина ❤️”
“Отличный Маникюр. Удобное расположение.”
“Интересный стиль салона, сервис на хорошем уровне, всегда слышат пожелания и есть реакция, что очень важно в салоне, регулярно окрашиваю волосы и сделала ресницы, отдельная благодарность мастеру Лачин, сделала ресницы супер быстро и качественно, отходила месяц, ходила бы еще, если бы не отрасли! В салон ходит мама и сестра и на другие процедуры, рекомендуем!”
“Все сподобалося, місце дуже пристойне”
“Манікюр та Педикюр з однотонним покриттям гель-лаку. Дуже задоволена роботою майстра та й інтер'єр приємний. П'яточки аж блищать)))”
“Дуже приємний салон. Дівчата – розумнички! Лише позитивні емоції. Прекрасний майстер Каріна!”
Студія манікюру Людмили Ісаєвої — салон краси з охайним підходом і приємною атмосферою. Заклад надає манікюр і педикюр, навчальні курси.
“Гарне місце. Майстри та адміністратор – приємні дівчинки. Манікюром та педикюром я залишилася дуже задоволена, видно було, що працюють справжні професіонали. Залишилися лише приємні враження. Побільше таких місць відкривалося б у Харкові!! Обов'язково повернуся туди ще неодноразово.”
“Салон witch nails рекомендую всім. Була тут двічі, на манікюр та педикюр. На педикюр скарг немає, манікюр робили довго. Ціна середня, я знаю, де можна зробити і дешевше з тією ж якістю. Але. Я сюди повертатимуся знову і знову. Чому? Завдяки нереально крутій господині салону. Господиня найкраща! Дуже добрий персонал. Я проблемний клієнт. У мене завжди щось не так. Але мені тут і знижку зробили, і ні слова не сказали, що я вечеряла під час педикюру, бо голодна була з роботи. Накришила. Подивилися за моєю дитиною доки мені робили роботу обидва рази. Пригостили полюсом. Приходячи в салон, одразу почуваєшся у «своїй» тарілці, здається, ніби тут усі "свої". Ще раз величезна подяка господині салону. Хороша атмосфера салону - у цьому його фішка.”
“Уміла робота і зрозуміло, що Олена знає, що робить”
“Нарощувала нігті, все чудово! Кімнати чисті, персонал привітний, ціни теж не кусаються!”
“Якість послуг і сервіс на вищому рівні ❤️”
“Дівчатка дуже виручають коли не вистачає часу, за дві години манікюр і педикюр, гарна якість ,місяць ходжу стабільно, всім рекомендую,особливо Юлія ,професіонал і просто приємна людина”
“Не розумію чому такі погані відгуки. Я регулярно ходила на манікюр сюди впродовж двох років. В мене було в е чудово, і я не підозрювала, що такі відгуки, поки не вирішила подивитись скільки добиратися транспортом з нової адреси. В мене завжди все носилося довго і до майстрів ввічливих записувала адміністратор. Не знаю, звідки ті історії.”
“Однозначно рекомендую цю класну студію і майстри Галину, зокрема. У мене проблема з гель лаком, він просто не тримається на нігтях. Де тільки не робила. Завжди, через 4-5 днів після процедури з'являлися перші відшарування і відколи. Причому, робила ввдорогіх студіях і салонах, а результат залишався один і той же. Ось уже другий місяць роблю манікюр і покриття в biryuza_nails і не можу натішитися. 2-3 тижні гель лак носиться і ніяких проблем. Я дуже задоволена. Всім рекомендую!!!”