Огляд каталогу
- 562 Всього бізнесів
- 2.0 Середній рейтинг
- 51% З відгуками
- 39% З фото
Знайдено 562 результатів
Перегляньте пошта у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 562 результатів у Харкові. Середній рейтинг 2.0/5 на основі 56,030 відгуків та оцінок.
“Обслуговування, швидкість та ввічливість операторів як завжди на вищому рівні.”
“ГРАМОТНІ ФАХІВЦІ ДОСТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Сприятливе спілкування так тримати”
“Сподобалось спілкування українською,з працівником (хлопець,але не запам'ятав ім'я). Ще й за хвилину все оформив”
“Андрію та Дарья, дякую вам велике за вашу якісну працю!!!”
“Залишив посилку у відділенні коли почалась тривога. Надайте номер телефону відділення, для вирішення питання”
“Вдячний цьому відділенню за їхню віддачу до роботи, дуже задоволений роботою співробітників. Не розумію всі негативні відгуки, просто вони не обґрунтовані. впоратися з великим напливом. Причому тут оператори просто не вдячні клієнти всі хочуть швидко і кожен вважає себе індивідуальним. Не влаштовуй піди на інше відділення, хочеш швидко і без черги, роби замовлення через кабінет і по реєстру здавай товар. Ми особисто так і робимо, і теж іноді чекаємо. Але претензій до співробітників немає, робота на усі 100%. На скільки я знаю скоро відділення розширитися, так тримати, треба просто почекати, а не клепати своє фі!!!”
“Як бізнес-клієнт я висловлюю подяку усій команді та керівнику відділення за їх гарну та віддану роботу, чуйність і допомогу! Обслугововуюсь на відділенні вже більше року і маю тільки гарні враження. Оператори завжди привітно консультують і допомогають у вирішенні нестандартних задач, а хлопці-вантажники допомагають донести/довести великі посилки за межі відділення (справжні лицарі!). Особисто вважаю, що обслуговування клієнтів у відділенні на найвищому рівні! Так тримати!”
“Дякую велике оператору Віталію за допомогу з коробками та розуміння.Нова пошта у вас працюють не просто професіонали ще й добрі люди .”
“Ввічливі хлопці,завжди допоможуть ,приємно спілкуватися.”
“Добрі і щірі працівники, стараються всі, дякую за швидку відправку посилки. Особливо вдячна Гурі Владиславу Валерійовичу”
“Спасибо оператору Валерию за помощь в составлении акта приема передачи товара. Эпицентр прислал не весь товар и пришлось заниматься бумажной волокитой. Спасибо сотрудникам отделения за помощь.”
“Відправляю та отримую посилки у цьому відділенні з початку відкриття за адресою Холодногірська,9. Жодних нарікань. Персонал ввічливий, відпускають швидко.”
“Близько до дому. Персонал завжди привітний і ввічливий.”
“Новая почта, как новая почта. Услуги на уровне, персонал вежливый. Господа, недовольные сервисом, наверное забыли, как оно на Укрпоште или других службах доставки. :)”
“Спасибі за швидку доставку потрібного мені товару. Буду і в майбутньому користуватися Вашими послугами.”
“Молодці, швидко чисто, злагоджено.”
“Почитавши відгуки вирішила залишити свій. Ходили на це відділення ще коли воно було на метро Масельського та продовжуємо зараз, після переїзду. За цей час нам з чоловічком жодного разу не нахамили, завжди допомагають, працюють швидко та оперативно. Відгуки та погану оцінку з контекстом «відділення закрите на тривогу, а її немає» мені взагалі не зрозумілі. Ці правила придумали не працівники, а компанія та вони їх дотримуються. Відділення 126 яке теж на ХТЗ так само закривається коли йде сповіщення про тривогу по внутрішнім каналам сповіщення компанії. Що до не задоволених облич або вони без настрою. Ну по-перше всі ми люди, може бути поганий день, настрій, проблеми особистого характеру й тд. Працівники не клоуни щоб всіх розважати)) А погані відгуки що до тривоги пишуть ті, які готові двері знести поки відділення закрите та обривають трубку гарячої лінії. Якщо це будуть читати працівники, знайте, ви топ!”
“Гарне відділення. Отримую посилки як по Україні, так і з Європи вже багато років, ніколи проблем не було, все чітко і швидко. Хочу окремо написати про співробітників, тому що читати відгуки про нібито поганих співробітників – сил немає. Перед тим, як називати когось "мерзким" і давати свої поради – почніть із себе! Читайте правила відвідування відділення, користування сканером і просто елементарні речі почитайте, як отримувати та відправляти посилки. Тож хлопці молодці! Багато складів змінилося, колись були класні дівчатка, тепер хлопці, високому окремий респект за терпіння.”
“Гарне відділеня, багато разів звідси відправляв і тут же отримував, жодних проблем”