Огляд каталогу
- 271 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 271 результатів
Перегляньте піцерія pizza у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 271 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 132,390 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна піца, беремо вже не вперше. Дуже задоволені”
“Завжди замовляв піцу тут дуже смачно приємне звернення до клієнтів завжди там купуватиму піцу і до речі дізнався що там є від привату +бонуссплюс+ і це дуже великий плюс”
“Тут наразі піца Napo, дуже смачно та оперативно”
“Хороша доставка, дуже смачна піца, навіть не чекала. Доставка також не підвела. Загалом залишилися задоволеними.”
“Кілька днів тому заїжджала у справах на Залютіне і вирішила зайти у перевірене місце у Вашу піцерію. Я зазвичай купую піцу на Олексіївці, теж у Напо і була здивована. Обслужили швидко і дуже шанобливо, я завжди думала, що тільки на одній точці все бл. Піцу брала 4 сири і Напо, смачненько. Начинки багато, було дуже смачно. Обслужили швидко і дуже милі хлопці. Дякую, обов'язково тепер тільки у Вас)”
“Відмінна піца, пиво теж, мені сподобалася продавщиця, вона супер)”
“Піцерія не погана, як для швидкого перекушування або кави. Офіціанти привітні та досить швидкі. Після новорічних свят і в обідню пору було досить порожньо і трохи прохолодно. При оплаті – попросили картку зростання та пробили її. Не можу сказати, що була якась знижка. Інтер'єр непоганий і приємно, що курців просять вийти на балкон. З їжі - не можу сказати, що дуже смачно, нормально і красиво і на вигляд продукти свіжі. На жаль, немає фото.”
“Часто купувала там піцу. Останнім часом особливо вечорами особлива завантаженість, довше чекати на замовлення, але це не заважає тому, що піца завжди дуже смачна, обслуговування ввічливе і хлопці мало того, що самі в масках і дотримуються правил поведінки при поширенні ковіда, а й просять відвідувачів так само одягнути маски. Загалом, респект за смачну піцу за прийнятною ціною та круте обслуговування!”
“Всі смачно і швидко. Нові фритюр бокси взагалі вразили! Дякую!”
“Беру тут піцу вже не перший рік. Великий вибір всього що можна з'їсти ... Піца Аджарії рекомендую”
“Дуже смачно, приємний персонал.”
“Доставка прийшла доволі швидко. Замовив піцу "4 сири", класичну шаурму з куркою, фритюр бокс (картопля фрі, цибулеві кільця, нагетси), і два соуси (кисло-солодкий і солодкий чилі). Все було смачно, тільки був єдиний мінус, як на мене, що в піці було дуже мало начинки в порівнянні з тістом. А так то в цілому сподобалося! Тільки хотілося б більше начинки в піці.”
“Дуже вас не вистачає. Найкраща піца!”