Огляд каталогу
- 210 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 210 результатів
Перегляньте піцерії у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 210 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 132,569 відгуків та оцінок.
“Смачна їжа, особливо гратен. Недорого, швидко є доставка. Ходімо часто в обід. Замовляли з колегами, коли була акція – 30%, доставку до офісу. Хотілося б частіше такі акції.”
“ЗДОРОСТІ)) БУВ ЗІ СВОЄЦЬ ДІВЧЕНКОЮ ВЕТА ЗВИЧАТЬ)ДОБРО НЕ БУДЕМО ПРО ПОГАТО) ТАК КОРОТШЕ ВАЙБІК Є ПІЦА НУ НОРМ ТИПУ НАРОДНО ЖИВОТИ НЕ ПІДЗРИВАЛИСЬ, ЛЮБИ, ДІТЕЦЬ ПРЯМ В ЦЬОМУ ТУАЛЕТІ ЯК ТО ТАК)))”
“Гарний прозорий зал, літом є столики на вулиці Швидко готують Смачна піца”
“Відвідали сьогодні цей заклад. І не пошкодували! Дуже атмосферно та смачно. Давно не їла такої шаурми. Смачна, соковита, овочі свіжі, курочка не суха, соуси пікантні. Загалом дуже смачно! Також встигли покурити кальян, досить великий вибір смаків, теж дуже сподобалося. Були у вас вперше і повернемося ще!”
“Все було чудово ❤️ Їжа дуже смачна і коктейлі просто пушка Персонал дуже привітний, добрий та наповнює цей заклад своєю харизмою ❤️”
“Піца дуже прикольна та насичена так би мовити)”
“Замовляли вчора піцу, дуже понравілась.Начінкі багато, соковита, дуже смачна. Однозначно рекомендую. Окремо хочу відзначити ввічливість оператора. Все чітко і ясно. Привезли швидко, близько 35-40 хвилин.”
“Неймовірне місце. Місце памʼяті і веселощів. Не згадаю вже скільки років це вважається сімейним кафе. Як завжди смачно!”
“Завжди на висоті - і сервіс, і доставка, і, звичайно ж, піца!”
“Загалом все дуже смачно все дуже круто, але пакування їжі з собою як в Сільпо (дешеве і жахливе). Але їжа і сервіс топ !”
“Кухня смачна, порції невеличкі, приготували швидко. Обслуговування гарне. В середині досить затишно. Єдиний мінус - в середині занадто тепло.”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Круте місце, ввічливі працівники, крута атмосфера”
“27.02.24 Відвідав знамениту піцерію "Good Time" у Харкові, і враження просто приголомшливі! Ця піцерія стала для мене відкриттям і справжнім гастрономічним задоволенням. Піца тут - на найвищому рівні: тонке-товсте тісто, свіжі інгредієнти і вдалі поєднання смаків. Обслуговування на висоті, доброзичливий персонал, усміхнений і світлий. Рекомендую "Good Time" усім поціновувачам смачної та якісної піци, це місце точно відповідає своїй репутації!”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Замовляли бокс, в який входить піцца на вибір, картопля фрі, соус на вибір та нагетси. Нагетси дуже ніжні та соковиті, картопля фрі смачна в міру солона. Тісто в піцці тонке, ніжне, сама піцца соковита. Брали гавайську дуже сподобалося. Обслуговування добре, дівчинка-менеджер привітна, доставка швидка. Головне - піцца гаряча”
“Дуже смачна піца у печі на дровах.”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Їжа дуже гарна співробітники дуже привітлтві картини красиві нам дуже сподобалося зайдемо ще!”
“Дуже смачна піца, за демократичною ціною, завжди смачна, завжди гаряча. Персонал дуже гарний, рекомендую!”
“Були літом. Їжа смачна. Замовляли сет суші. Напої та коктейльна карта теж добрі. Обслуговування гарне. Єдине побажання - покращити літню веранду, все хитається. Коли ми сиділи, пішов дощ. З навісу почало капати на нас. Пересіли. Але й там дощ нас застав. Хоча дощ був невеликий. Пересідати ще раз було вже незручно.”
“Дуже смачна піца. Швидка доставка, були приємно здивовані, але нема приборів, тільки салфетки, хоча піцу треба їсти руками”
“Піцу в "Чіз Піца" замовляли перший раз. Вибрали "Цезар" і "Мексиканську". Піца дуже смачна, начинки багато. Приїхала до нас швидко. Доставка була в протягом 30 хв + піца була горячая.По обслуговуванню все відмінно. Дівчина, яка приймала замовлення і кур'єр дуже ввічливі. Піца сподобалася) спасибі за смачну піцу і швидко доставку. Будемо замовляти ще)”
“На відміну від багатьох піцерій, тут є цікаві, незвичні варіанти піци. Був приємно вражений. А оскільки я люблю смачно попоїсти, мене здивувати досить важко”
“Пицца стала просто отвратительная больше не покупаем и другим не советуем ,сколько раз покупали раньше хоть раз через раз палили, из последних 4х раз горелая била 4 раза с учетом что я делала замечание и просила не жарить ее до углей и вообще она стала дубова и не вкусная! Хотя раньше была самая любимая.”
“Смачно як у гуд таймі та пива можна випити”