Огляд каталогу
- 372 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 372 результатів
Перегляньте ресторан і у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 372 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 110,767 відгуків та оцінок.
“Найсмачніший Фалафель у місті! За 30 грн отримуєш величезну порцію смачної їжі. Однозначно рекомендую!”
“Смачна піца за прийнятною ціною. А що ще потрібно?”
“Дуже приємний заклад, що повністю наповнений живими рослинами. Саме це створює приємну атмосферу затишку і покою. За вікном метушня, а ти насолоджуєшся смачною кавою за приємною бесідою. Гарне розташування, близько до метро та парковки. Приємна команда співробітників, оперативно та смачно готують усі напої. Також десерти варті уваги, особливо сподобався Макарон з дор-блю і грушею. Візитом дуже задоволена:)”
“Дуже гарний асортимент та смачне пиво. Персонал молодці Саша та Ліда все підкажуть, ввічливо спілкуються. Завжди приходжу. Молодці, дякую!!!!!!”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Шашлик соковитий, смачний. Великий асортимент усілякої смакоти.”
“Дуже смачно ,все свіже ,але беремо з собою Дівчата дуже ввічливі ☺️”
“Не в перший раз буваю у данному закладі. Дуже гарна кухня. Добрий і смачний кальян. Уважний персонал до деталей. Один з науютніших Мундштуків і добра музика. Гарно збиратися великою компанією, є настільні ігри. Рекомендую даний заклад до відвідування.”
“Супер Пивомаркет, супер ціни, супер крафтове пиво, класний рак та ціна.”
“Не перший раз з подружкою замовляємо роли саме тут, гарний сервіс, все дуже смачно і завжди свіже, рекомендую”
“Одне із найкращих місць на Олексіївці. Смачно, ситно, ціна адекватна. Більше 3-х років проводимо тут сімейні вечори.”
“Гарний заклад, кухня супер, якісне караоке”
“Привітні офіціанти. Хто любить співати - вам сюди”
“Замовляємо з доставкою додому шашлик та багато чого іншого саме тут вже впродовж декількох років, бо смачно, вчасно, привітно! Дякую команді закладу!”
“Отдыхаем на пляже Агат уже много лет, бывало всякое, в целом впечатления очень даже положительные, есть возможность снять беседку, есть домики, можно просто поставить свой мангал и приготовить на открытом огне мясо. Есть кафе он же магазин. Подойдёт как для шумной компании так и для отдыха вдвоём.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Дуже привітний колектив! Завжди чистий туалет. ВСЕ СУПЕР!!!”
“Дуже сподобалось це кафе, обслуговування швидке, страви смачні, офіціантка Кудлач Анастасія була дуже милою та привітною!)) Обовʼязково повернемось ще!)”
“Просто моя повага!!! Мало того що порція на свої гроші "не з'їдається" так ще й смак навіть для студентської (а вона завжди шавухою славилася) просто шикарний. Окреме дякую за халопіння і за його кількість, попросив гостро зробити і мало не пошкодував що у закладі не пошкодували) рекомендую до відвідування обов'язково!”
“Бізнес-ланчі біля вокзалу, в самому центрі за прийнятною ціною, смачні, в прохолоді, а не в розпеченому місті - просто чудово!”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Клієнтоорієнтованість, але за 20-30 хвилин до закриття, починають все прибирати з прилавка”
“У цьому закладі мені дуже подобається. Переваги: 1. Привітний персонал. 2. Швидке обслуговування. 3. Смачна їжа. Дівчата працюють. Столи протирають регулярно. АЛЕ є деякі речі, які відразу кидаються в очі. Недоліки: 1. Звісно ж, не без краплі дьогтю в діжці меду: розчарували мухи в закладі. 2. І жуйка під ногами, в яку я вступив і не зрозумів, чому моє взуття стало таким важким. Але в цілому, враження гарні.”
“Не колись не писав відгуків! Але вирішив написати) ресторан справді хороший тихо, спокійно, є wi-fi)) замовив чай, тільки-но зібрався пити, як треба було терміново піти не на довго! Коли прийшов, мій чай вже забрали (подумав ну добре, нічого страшного) підійшов до офіціанта, сказав що мовляв так вийшло що чай я не попив (мені сказали сідайте і принесли новий)) я був здивований)) ставлю 5, все сподобалося))))”
“Дуже гарне місце Гарний та привітливий персонал, окрема подяка бармену Владу за спілкування та за пояснення меню! Бургер Ван Хельсинг дуже смачний! Рекомендую на 100%, дуже атмосферне місце!”
“Дуже задоволена закладом. Прекрасне обслуговування (мені все пояснили з приводу меню, а також давали хороші поради), дуже смачна їжа, а також дуже атмосферна і затишна атмосфера. Неодмінно повернусь сюди ще!”
“Офіціант Денис зробив наш вечір. Все було на висоті. Ми задоволені. Кухня відмінна. Сервіс такий, який не зустрінеш в інших містах. Повернемося обов'язково”
“Як завжди все на високому рівні. Смачно, затишно, комфортно.”