Огляд каталогу
- 792 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 792 результатів
Перегляньте смак страв у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 792 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 218,629 відгуків та оцінок.
“дуже круто, що на Салтівці можна випити хорошу каву.”
“Часто куштуємо в закладі та іноді замовляємо доставку, бургери дддуже смачні, цікаві начинки та поєднання смаків.”
“Пиво було зіпсовано, але зараз усе повернулося на круги свої. Хлопці чудові, обслуговують швидко”
“Окунек- найкращий магазин з риби та ікри. Лосось завжди свіжий і дуже смачний. Ікра просто дивовижна! Завжди підберуть на твій смак. Вибір морепродуктів величезний і дуже смачно. По доставці завжди підлаштовуються під тебе. Сервіс просто супер!!”
“Зайшов сюди по рекомендації друзів і не пошкодував. Замовив полуничний пончик та маленький лате. Рекомендую”
“Дуже смачно готують! Піца неперевершена, звісно з декількох порівнянь якісних закладів. Привітні люди, швидке обслуговування. Можна рекомендувати усім хто любить такий тип їжи )”
“Дуже смачно і ціни приємні. За 4 повноцінних страви та 3 келихи вина 1000 грн.”
“Користуємося доставкою, смачно та гарні ціни. Був неприємний момент, коли піцу привезли зовсім не таку, як була на картинці. З'ясувалося, що персонал не до кінця закінчив із оформленням та у запарі віддав. На другий день нам привезли виправлений варіант. Дуже тішить, що керівництво стежить за якістю та відкрите до пропозицій.”
“Дуже смачно! Як страви, так і напої. Якісне обслуговування.”
“Смачний теплий салат с фетою і куркою. В салат добавлені корисні різні семечки та сушена журавлина. Рекомендую відвідати.”
“Чудові їжа, інтерʼєр, атмосфера, сервіс. Ідеально чиста вбиральня. Адекватна приємна публіка. Рекомендую. Місце популярне, тому аби не чекати на барі, варто заздалегідь забронювати столик.”
“Приїжджаємо поїсти борщу регулярно, претензій до кухні і чистоти немає. Все дуже смачно. Рекомендую борщ, вареники і турецький чай. Хотілося щоб було побільше місця, бо відстані між столами невеликі, особливо відчувається взимку, коли не працює літня площадка.”
“Чудовий готель, відмінний персонал, їжа дуже смачна! Однозначно рекомендую!”
“Чудова кава з веганським молоком, швидкий Wi-Fi для роботи та привітний персонал, який розмовляє англійською :)”
“Дуже смачна кухня, яку просто необхідно спробувати! Особливо трпдиційне "Чілі Кон Карне" та стейки! Просто пальчики оближеш) Крім цього доступні ціни, приємна футбольна не надто шумна атмосфера, найкраща в місті ірландська кава та смачне пиво.”
“Поруч джерело з прохолодною та смачною водою, можна стояти з наметом.”
“Дуже гарне місце, та обслуговування. Але такий мінус, що можна замовити мʼясну, або рибну «тарілку» Але обрати щось конкретне, і менше за обʼємом-ні(”
“Сучасна піцерія, стильний інтер'єр, самообслуговування, смачно та затишно.”
“Дякую за своєчасну доставку замовлення! Суші - просто шедевр творчості та смаку!!! Мама залишилася дуже задоволена!!!”
“Спробувавши роли тут, більше не хочеться десь замовляти. Вони, звичайно, значних розмірів, але саме за рахунок цього можна відчути всю начинку, якої дуже багато. Однозначно замовлятиму тільки тут! Ми залишилися дуже задоволені!) Окреме дякую ШЕФУ!”
“Дуже красивий ресторан дуже багато вчора людей було”
“Нам сподобалася ця кав'ярня. Вона невелика, але затишна. Є різні види кави, а також різні сендвічі та кілька десертів. Загалом непогане місце, щоб швидко перекусити. Також там є кілька розеток. Тож можна підзарядити телефон.”
“Дуже душевне місце з хорошим і завжди позитивним персоналом, навіть не дивлячись на велику завантаженість бармени Ліна і Діана завжди посміхаються і бажають приємного апетиту. Навіть вночі нагодують і подарують гарний настрій. Хотілося б відзначити нічних працівників-Богдана і Маргариту тому навіть в пізній час нагодують швидко і смачно.”
“Затишно. Дуже смачно. Дуже добре пиво. Є пиво власного виробництва. Багато смачного є к пиву: ковбаски чипси, смажена цибуля кільцями.”
“Сама топова кав'ярні на Олексіївці, дуже приємний персонал, смачна кава, гарний вибір солодощів. Одні з перших хто відновив свою роботу після початку війни. Працювали навіть коли не було світла.”
“Саме те, що треба. Зручно, швидко, помірні ціни. Телефоний додаток, азагалі Бомба”
“Враження від готелю неймовірне! Розташування дуже зручне, знаходиться в парку, природа навколо надзвичайно красива. Зайшовши на територію, відчуваєш тишу і спокій, а взимку потрапляєш у чарівну казку, що сповнює тебе енергією. У готелі скрізь кришталева чистота, затишок, відчувається рука справжнього господаря! Номери чисті й настільки комфортні, що не хочеться їхати з готелю. Постільна білизна й рушники віддзеркалюють свіжість і цнотливість. А як тут готують! Таке враження, що на кухні працівники вкладають душу в прості, на перший погляд, але фантастично смачні страви, зокрема рекомендую рибу та м"ясо в різних варіаціях! Персонал готелю створює атмосферу гостинності, вирізняється доброзичливістю й високою культурою спілкування. Рекомендую!”
“Затишно і зручно , смачна кава і десерти”
“Чудове атмосферою та аутентичною смакотою азійської кухні місце.”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”