Огляд каталогу
- 792 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 792 результатів
Перегляньте смак страв у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 792 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 218,629 відгуків та оцінок.
“Гарне, затишне місце. Привітне обслуговування, смачна кухня”
“дуже гарна атмосфера та обслуговування!”
“Хороший ПАБ. Смачний борщ та бургер. Вічливий персонал. Сподобалась атмосфера просто клас для перегляду футбольних матчів. Рекомендую.”
“Дуже приємний милий персонал ☺️ Завдяки дівчині на барі, цей важкий вівторок - здався запашною п'ятницею❤️ Кава смачна. Ціни в середньому, як і скрізь у хороших кав'ярнях – маленький фільтр 40 грн, трубочка зі згущеним молоком 50 грн. Випічка смачна. Затишна спокійна атмосфера. Рекомендую заглянути:)”
“Нещодавно відвідував цей заклад, в цілому залишилися тільки приємні відчуття! Персонал був привітним, усе розповіли ніяких ситуацій не виникало, а послуги були відмінними. Чистота і комфорт приємно здивували. Рекомендую всім, хто шукає місце для релаксації та відпочинку. З приводу ціни-досить нормальний прайс, якщо ви живите в реальності, а не в минулому))”
“Найсмачніша шавуха, просто мега супер вкуснача. Краще не найти”
“Дуже смачна кухня,а особливо мені сподобалася піца карбонара, Цезар з креветками та полуничний молочний коктейль. Залишилася задоволеною , дякую, прийдемо до вас у гості ще☺️”
“Обожнюю команду закладу, особливо касира. Завжди настрій піднімається тут, бо всі на позитиві. Дуже смачні страви.”
“Величезна подяка,персоналу кафе"Кавказькі страви",а саме адміністратору Наталії Володимирівні,нашій офіціантці Нелі,і чоловікові,який готує ну дуже смачний шашлик, а риба сьомга на мангалі ,взагалі без слів,дуже смачна.Дякую за приємно проведений час в вашому кафе 30.06.2024 З повагою до вас Людмила.”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Кава супер, смакота теж супер, все завжди в хорошому настрої :) Молодці ;)”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Чудове місце, де вас смачно нагодують. Різноманіття салатів, страв з м‘яса та риби. Дбайливі офіціанти додадуть приємних вражень від відвідування цього закладу.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Гарний заклад у центрі Харкова. П’ять поверхів з окремими залами та навіть кінотеатром. Фондю та десерти топ. Обслуговування не дуже швидке, але в цілому враження від відвідування цього кафе позитивні.”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Дуже смачно, асортимент невеликий - лише 5 чи 6 блюд. А ще дуже тісно. Був у день відкриття, повна зала молоді. Приміщення маленьке, тому на приватну розмову не розраховуйте. В цілому, круто. Персонал привітний. Можна сісти перед кухарями та дивитися, як готується ваша їжа.”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Два невеличкі зали. Інтер'єр невибагливий. Смачна кухня.”
“Прекрасне місце, люблю сюди зайти на обід. Дуже смачно та тихо.”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Замовили доставку суші. Дуже смачні роли, що не розвалюються, дуже гострий васабі, за це окрема зірка) і хороший насичений імбир. Картопля фрі принесла дитині окрему радість, якщо в інших доставках з'їдалася лише максимум половина, то вашої картоплі не стало вже через 15 хвилин))) Окрема подяка за швидку доставку. Хвилина за хвилину. Усього 45 хвилин. Дуже задоволені, замовлятимемо ще. Дякую за смачну вечерю)”
“Чудовий заклад мексиканської кухні. Невеликий бар, в якому дуже смачно готують. Можна спробувати бурріто, кесадилью, чілі кон карне, тако тощо. Хороші коктейлі і пиво: смачне ІРА та АРА. Дуже приємні офіціанти. Через те, що заклад не дуже великий, обслуговують швидко. Найголовніше, звісно, що смачно, але видно, що люди люблять свою справу і вкладаються в атмосферу закладу. Грає чудова музика, інтер'єр також цікавий. Є спеціальні пропозиції та акції, що прив'язані до днів тижня. Загалом, за смачною, екзотичною та поживною їжею - сюди!”
“Оновлю відгук через 3 місяці. Інтер'єр простий. У залі грає китайський поп. Спробували суп Фо Бо, спрінг-роли з креветкою, свинину в солодкому соусі, моті та гезьза з креветками та мідіями. Фо Бо досить простакуватий, але смачно. Спрінг роли хороші, соус до них класно підходить. Свинина у солодкому соусі теж відмінна. Смажені - сухуваті, і смак начинки не такий яскравий. Моті - пісня. Штучка - 50 грн., але воно того варте. Дуже приємна та уважна жінка співробітник. Відвідавши це місце пару місяців тому, я написала відгук, в якому написала пару побажань, і всі вони були враховані (вішалка для одягу, більш уважний персонал, туалетний папір)”
“Дуже файний заклад Харкова. Дуже привітний сервіс, смачна кава і десерти. Дали зварити воронку.”
“Двічі замовляли міжкімнатні двері Глорія і Гармонія (ПВХ ДеЛюкс), одну в грудні 2019 року, а 30 січня 2020 року ще двоє дверей. У четвер замовили, у вівторок забрали. Ніяких затримок. Вдруге замовляли взагалі по телефону. Уважні співробітники, допомагали порадами, завантажити і закріпити двері на авто. Ціни прийнятні. Якщо виникне необхідність ще придбати двері, будемо знову сюди звертатися. Порадимо салон знайомим.”
“Дуже миле місце і приємне обслуговування!”
“Чудове місце з чудовими цінами! Після попередніх ресторанних розчарувань, цей затишний італієць залікував мої гастрономічні рани. Дуже смачна кухня (навіть якщо порівняти зі стравами в Італії) і гарне обслуговування. Офіціанти уважні, атмосфера спокійна. Не дуже велике меню, але краще робити менше та краще”
“Мені дуже сподобалося! Швидке обслуговування, ціни на рівні буфету, дуже смачна "піца" на тоненькому коржі і, щонайкраще, стерильний інтер'єр. Якби трошки ближче до офісу, я б там снідав щодня”