Огляд каталогу
- 481 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 481 результатів
Перегляньте смак у кафе у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 481 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 110,223 відгуків та оцінок.
“Чудове кафе, дуже смачний бургер, чай і рол! Сподіваюся потрапити ще раз, коли буде батат в меню.”
“Дуже рада, що знайшла цю кавʼярню. Дуже приємна обстановка і гарна кава) Дякую, що ви є.”
“Користуємося доставкою, смачно та гарні ціни. Був неприємний момент, коли піцу привезли зовсім не таку, як була на картинці. З'ясувалося, що персонал не до кінця закінчив із оформленням та у запарі віддав. На другий день нам привезли виправлений варіант. Дуже тішить, що керівництво стежить за якістю та відкрите до пропозицій.”
“Вибрав це місце, як один з варіантів, запропонованих Покупоном і був дуже приємно здивований - дуже смачна їжа-дивовижний вершковий суп з фореллю і мідіями, рекомендую! Реберця, філешку риби - все смачно і красиво подано. Зазвичай не залишаю відгуки, але тут справедливо відзначити хлопців. Заїду при нагоді ще що то спробувати :)”
“Дуже красивий ресторан дуже багато вчора людей було”
“Із задоволенням приходимо в це кафе, гарна атмосфера, чудове обслуговування, різноманітність меню, дуже смачна кухня! Дякуємо бармену-офіціанту Стеллу за увагу і чудове обслуговування! Рекомендую!”
“Величезна подяка,персоналу кафе"Кавказькі страви",а саме адміністратору Наталії Володимирівні,нашій офіціантці Нелі,і чоловікові,який готує ну дуже смачний шашлик, а риба сьомга на мангалі ,взагалі без слів,дуже смачна.Дякую за приємно проведений час в вашому кафе 30.06.2024 З повагою до вас Людмила.”
“Домашня, затишна атмосфера. Їжа супер, домашня. Ціни демократичні”
“Дуже смачна їжа, рекомендуємо. Доступні ціни. Все було супер!!”
“Найкраща шаурма в Харкові — без перебільшень! М’ясо завжди соковите, свіжа рибка — окрема любов, овочі хрусткі, а соуси просто бомбезні. Готують дуже швидко, завжди чисто й акуратно. Що особливо приємно — персонал завжди привітний, уважний до кожного замовлення, дають зворотний зв’язок, цікавляться, чи все сподобалось. Помітно, що власники дійсно піклуються про якість і комфорт гостей. Якщо хочете смачно, швидко і з задоволенням — однозначно рекомендую!”
“Я був у багатьох кафе та ресторанах країни. Нині живу у Харкові. У цьому кафе був не раз але зараз вирішив написати відгук. Кухня смачна персонал ввічливий, особливе спасибі Олі за прекрасне обслуговування.”
“Це кафе — справжня "Фіга-Дім". Вони взяли за основу італійську традицію fare la bella figura — гарного вигляду, і створили інтер'єр, який просто вражає. Тут все ідеально: від меблів до сервірування.”
“Гарне і атмосферне місце, кухня смачна . Раді, що потрапили в цей заклад.”
“Є кулінарія, великий вибір салатів, м'ясних страв. Можна недорого та швидко пообідати. Також чудова випічка.”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Дуже смачно як дома, за смішні гроші. Дуже великі порції.”
“Хороша ситна шаурма. Трохи сухуваті краї, але загальний ансамбль смаку гармонійний і досить: і соусу, і курки, і овочів. Що стосується самого закладу та інтер'єру, то все чистенько, просторо та світло, що робить час очікування приготування (близько 15 хвилин) приємним. Плюсом можна назвати наявність туалету, яким співробітники привітно дозволяють скористатися відвідувачам. До речі, поки ми чекали людей, 10 зайшли і зробили замовлення.”
“Непогане кафе з простою домашньою кухнею, можна дешево та смачно поїсти”
“приємний персонал,смачно, тепло, запашна кава.”
“Відмінна кухня, відмінне обслуговування та осудні ціни. Наголошували корпоратив, навіть не всі доїли. М'яса вибір великий, та й решти.”
“Відмінне, дуже затишне місце в самому центрі міста, цікавий інтер'єр, можна пограти на гітарі та чудово, по домашньому провести час.”
“"Острів Тиші" — це саме те, що мені було потрібно після напруженого тижня. Жодних гучних розмов, лише спокій і м'яка музика. Це місце, де можна нарешті зібратися з думками і насолодитися моментом. Мій розум сказав "дякую!"”
“Відвідувала регулярно, останній раз 22.02.2022. Мрію знову відчути "Смак" вашої випічки, салатів... Тримайтеся!!! Миру вам!!!”
“Вело можна парконути і бачити, але лише до стовпчика. Всередині чисто, охайно.”
“Дуже сподобалось це кафе, обслуговування швидке, страви смачні, офіціантка Кудлач Анастасія була дуже милою та привітною!)) Обовʼязково повернемось ще!)”
“Чисто, затишно, смачне морозиво. Для дітей спеціальний ігровий куточок, величезний плюс і дякую за таку приємність.”
“Дуже задоволена закладом. Прекрасне обслуговування (мені все пояснили з приводу меню, а також давали хороші поради), дуже смачна їжа, а також дуже атмосферна і затишна атмосфера. Неодмінно повернусь сюди ще!”
“Будь-який банкет відзначаємо лише «У Журавля». Хороша кухня, прийнятні ціни, привітний персонал.”
“Десь несподівано, але дуже смачно! Дуже люблю курячий бульйон (замовляю його скрізь, де є можливість) і тут він дуже смачний! Насичений, ароматний, ситний! Єдиний мінус закладу - погана витяжка, в результаті від мене "пахло" кухнею якийсь час, але це дрібниця - пройшлася і вивітрилося. Загалом, із задоволенням зайду ще!”
“Дуже гарне місце і смачно готують головне що Халяль і недалеко мечеть”