Огляд каталогу
- 225 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 76% З відгуками
- 62% З фото
Знайдено 225 результатів
Перегляньте стилі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 225 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 24,273 відгуків та оцінок.
“Є пиво Hoegaarden у кегі, для поціновувачів бельгійського еля, рекомендую Kwak, міцний з багатим смаком, великі порції, майте на увазі. Дуже смачна качина грудка, соковита, з гарним соусом.”
“Дякую продавцям консультантам за відмінну роботу І окрема подяка власнику магазину за багатий вибір модного одягу.”
“Дуже душевне місце з хорошим і завжди позитивним персоналом, навіть не дивлячись на велику завантаженість бармени Ліна і Діана завжди посміхаються і бажають приємного апетиту. Навіть вночі нагодують і подарують гарний настрій. Хотілося б відзначити нічних працівників-Богдана і Маргариту тому навіть в пізній час нагодують швидко і смачно.”
“Дуже смачно готують. Можна замовити їжу на виніс, а можуть і доставити. Прекрасне місце, де можна добре провести вечір.”
“Найкращий університет мистецтв!”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Чудова фабрика та вироби. Пошито на дуже високому рівні та асортимент вкрай широкий. Дуже й дуже рекомендую”
“Дуже розкішний і сучасний бутик. Багато варіантів модних речей, одягу, взуття та ін. Гарне місце для покупки подарунків.”
“Дуже приємні ціни,великий вибір. Рекомендую!!!”
“Купувала випускну сукню в цьому салоні, дуже великий та гарний асортимент. Ввічливий, привітний персонал та гарна атмосфера. Якість на вищому рівні, дякую за хороший образ)”
“Дякую за допомогу у виборі! Професіональний і терпеливий підхід до клієнта! Купували кухню. Ксенія, допомогла з вибором з урахуванням забаганків! Кухнею задоволені! Обов'язково будемо звертатися за меблями в подальшому, а також радити друзям та знайомим!”
“Є і смачна кухня і ввічливий персонал. Караоке на висоті. Інтер'єр достойний. Нам було весело. Окремо дякую бармену Валері, Мілі за караоке.”
“Дуже смачне місце! Піца — просто вау, свіжа й ароматна. Рамен теж приємно здивував. Швидко, смачно і з душею. Буду повертатися ще!”
“Прийшли забронювати столик і залишилися на обід, вибрали філе лосося з овочами та салат із морепродуктами, приємно вражені смаком, риба тане у роті! При виході попросили візитівку та ще й виграли літр пивка – дуже приємно та несподівано”
“Друзі, класне місто !!! Затишний ресторан, смачна їжа та приємний персонал!!! Свято можно зробити таким, як заманеться Вам !!! І що найголовніше - все зроблять за Вашим бажанням!!!!! До речі, є красива локація під Церемонію для Молодят!!!”
“Раджу, дівчата знають свою роботу.”
“Дуже смачно як дома, за смішні гроші. Дуже великі порції.”
“Найсмачніший Фалафель у місті! За 30 грн отримуєш величезну порцію смачної їжі. Однозначно рекомендую!”
“Відмінна якість, все на висоті, тканина, фурнітура, якість збоку є навіть гарантійний талон, який закріплений в дивані. Персонал у цеху дуже доброзичливий та з легкістю згладив не велику конфліктну ситуацію що виникла через терміни, але всупереч всьому я отримав у призначений день та час мій диван. Дуже задоволений, рекомендую.”
“Все супер! Купуємо меблі не в перше. Задоволені якістю та обслуговуванням.”
“Дуже сподобалося обслуговування, консультант добре орієнтується в товарах, чоловік залишився задоволений покупками, обов'язково прийдемо ще )))))”
“Хороший магазин, великий вибір одягу, як чоловічого, так і жіночого. Адекватні ціни. Приємний інтер'єр. Часто змінюється асортимент, приходиш за чимось одним, купуєш ще чогось три. Якщо немає вашого розміру, запитайте у персоналу, на складі, швидше за все, є!”
“12 жовтня 2025 року святкували ювілей чоловіку. Хочу подякувати персоналу ресторану "МІСТЕРІЯ", а саме адміністратору Дмитру. Дмитро-фахівець у своїй справі. Порекомендував які страви будуть доречні до свята, запевнив що порції не будуть маленькими і всім гостям їжі буде достатньо. Страви на стіл подавались вчасно, все гарно оформлене, зі смаком. Кожне блюдо було неперевершене. М'ясо було м'якеньке, тануло в роті. Салати -супер і за смаковими якостями і за оформленням. Дякуємо шеф-повару і його команді!!! Ви - кращі!!!! Окрема щира подяка офіціантам Олександрі та Йозефу: робили свою справу на вищому рівні. Врівноважені, ввічливі молоді люди. На столах мінявся посуд і прибори. Все подавалось, прибиралось і замінювалось естетично, професійно. Ресторан "МІСТЕРІЯ" - рекомендую.”