Огляд каталогу
- 213 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 213 результатів
Перегляньте сто в харкові у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 213 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 14,669 відгуків та оцінок.
“Завжди допоможуть порадою і ремонтом. Ціна + - середня як по місту. Хороший зал очікування, гарні спеціалісти, деталі в наявності. Погано що зараз працюють в пів сили.”
“Обслуговували коробку на авто Віто. Дуже сподобалось відношення! А так як ми військові, то відмовились брати гроші! Так ми точно переможемо!!!”
“Відмінний сервіс та персонал професійний. Роблять повільніше ніж усі, але якісно та з гарантією. Я задоволений.”
“Задоволений усім. Дуже круті хлопці. Радять, а не нав'язують. Ціни вогонь. Хто говорить дорого той жлоб і чинитеся в гаражах за півтораху Балтики. А тут ввічливо, дохідливо.”
“Якісне обслуговування. Майстри своєї справи. Усім рекомендую.”
“Крута команда майстрів! Роблять швидко, акуратно, без води Ціни адекватні, деталі якісні. Тепер тільки до цього СТО!”
“Є там добрі фахівці з ГБО. Поміняли редуктор на правильний для моєї машини та поставили випереджувач запалювання. При їзді газу взагалі не відчуваю різницю з бензином. Дякуємо за налаштування та апгрейд мого ГБО! Діти черговий раз у вас і чергове спасибі! Діагностика, заспокоєння мене))), чищення та ремонт форсунок. Поїхав далі у своїх справах!”
“СТО Power Service ,як для мене кращий автосервіс , звертався сюди декілька разів, завжди причину поломки знаходили швидко. Майстри компетентні, ціни доступні, цінують своїх клієнтів та намагаються виконати роботи якомога швидше. Однозначно рекомендую.”
“Заїхала лише на балансування - кермо било ... Хлопці молодці, виявилося все складніше, поміняли важіль, розвал зробили-супер, заодно замовили нову гуму, двірники. Дуже старалися, цікавилися пізніше як машинка поводиться. Молодці. Дякую”
“Чудові майстри! Зробили все що хотів і навіть більше! Дякую!”
СТО «Монро» — це автосервіс у Харкові, куди зручно звертатися як для планового обслуговування, так і для термінової допомоги в дорозі. У Шевченківському районі сервіс цінують за вдале розташування та чесний баланс «ціна–якість».
“Хотів би висловити подяку колективу салону «Автоенергія». Придбав автомобіль по трейд ін. Обслуговування на найвищому рівні. Все прозоро та якісно. Ще раз велике спасибі.”
“Порадили друзі. Приїхав подивилися і сказали всі мої косяки авто. Оскільки сам не особливо в цьому шарі, ставив багато різних питань. Усі роз'яснили, наочно показали. Полагодили швидко. Деталі знайшли дешевше, ніж у інших. Загалом нещодавно користуюся послугами цього Сто і всім раджу.”
“Відмінне СТО, вже 2 роки сюди їжджу лагодити машину.”
“Відмінний сервіс, якість та ціна. Обслуговую в них і особисті та робочі авто. Майстер Володимир та його помічник просто красені! Завжди оперативно ухвалять. Рекомендую.”
“Звернувся з шумом двигуна Z16XEP Опель Меріва А. Думав регулювання клапанів необхідне. Зазори на склянках виявилися нормальними, компресія в нормі. Прийшли до спільного висновку, необхідно розкрити впускний колектор. Виявили причину, що внутрішня перегородка вийшла з пазів і видає стукіт при роботі двигуна. Усунули. Не забороняють бути присутніми під час ремонту. Моторист Ігор адекватний та досвідчений фахівець. Менеджер Кирило телефоном розповів все коротко і зрозуміло. Підводного каміння не виявилося, типу оплати за додаткові послуги. У телефонному режимі майстер описував ситуацію, повідомляв про вартість роботи та запчастини. Раджу.”
“Обслуговую свою Газель тут, сервіс сміливо рекомендувати! Для мене найголовніше це якість і чесність, хоча і ціни тут навіть привабливі. приїжджаєш через кілька днів, а до машини ніхто навіть не підходив. Дякую співробітникам за чесність, відмінні хлопці, і роботу свою роблять чудово.))”
“Велике дякую хлопцям за швидку сертифікацію авто! Все було зроблено в обумовлені терміни, швидко та якісно. Дуже приємний персонал і професійний підхід до справи.”
“Хороший майстер, крутий американський стенд розвалу-сходження. Обслуговуюся регулярно. Якістю задоволений.”
“Був сьогодні з товаришем у них - заправляв кондер, і я теж вирішив заправитися за нього ланос, у мене акцент поміняли чогось і заправили фреоном. градусів - роботою задоволений. Панночка-директор у них дуже привітна. Раніше на цьому ж місці якась стошка була зовсім не айс.”
“Після заміни стійок на своєму автомобілі, була потреба в регулюванні розвалу-сходження. Думав, що це простіше простого – вибрав СТО за бажанням, записався, зробив. Але ж ні. Після дзвінків у кілька "прогресивних СТО із сучасними стендами" ніхто не зміг мені допомогти, адже мого авто немає в базі їхнього прогресивного стенду. Я звернувся до АВТОритету і мене записали у зручний для мене час з моїм авто і майстер за короткий проміжок часу, чудово налаштував підвіску мого авто, без жодних питань і нічого йому не завадило. Однозначно рекомендую цю майстерню, звертайтесь сюди і вам допоможуть.”
“Відмінний сервіс для вантажних авто”
“Найкраще у світі сто!! Я неймовірно щаслива, що знайшла цих хлопців! Не працівники, а справжні діаманти та скарби! Зокрема Ігор та Руслан -Майстри та Люди з Великої літери! Багато разів поводилася з геморойними питаннями, хлопці завжди рятували, ніколи не відмовляли! Завжди людські ціни та грамотний підхід. Дякую від щирого серця в черговий раз ❤️❤️❤️ бажаю надмірної енергії і нехай Боженька вас береже!”
“Не вперше обслуговуюсь на цьому СТО, роботи проходять швидко і точно. Нові бокси Чисто. Ціна та якість ремонту на найвищому рівні. Професійне обслуговування. Знаходження причини поломки та її усунення. Рекомендую!”
“Хороший сервіс. Грамотні спеціалісти. Приділили час і дали повну картинку проблеми з електронікою з Фіатом 500.”
“Класні фахівці, хороше ставлення.”
“Кілька років роблю розвал/сходження на даному сервісі якістю задоволений на всі 100%. Хлопці знають свою справу-перед процедурою перевіряють тиск у колесах, кермо виставляють ідеально рівно. Якщо у вас авто з незалежною підвіскою, то залишитеся задоволеним”
“Була проблема з ходовою, швидко виявили і усунули. Все якісно і оперативно. Особлива подяка менеджеру Олександру, крім заявлених проблем з машиною підказав на що також варто звернути увагу. У процесі ремонту постійний телефонний зв'язок і консультації по замінним деталей (ціна якість).”
“Все швидко якісно гарна команда та не дорого”
“Досвідчені фахівці та високоякісний сервіс. Дуже задоволений!”