Огляд каталогу
- 213 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 213 результатів
Перегляньте сто в харкові у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 213 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 14,669 відгуків та оцінок.
“Перший мій автомобіль із ГБО, систему встановили, документи всі необхідні дали, сказали, коли приїжджати на технічний огляд, розповіли, як користуватися, сказали у разі питань дзвонити. Я дуже задоволена, не ставила газове обладнання, бо боялася. Тут так все роз'яснили і дали гарантію, дякую, всі страхи відпали). Головне, що й ціна цілком адекватна. Зверталася до інших послуг там або гарантії немає, або ціна космос. А тут все дуже добре. ДЯКУЮ)”
“Змінював сьогодні там свічки, все нормально, зробили швидко. Але думаю із заміною свічок упоратися будь-яке сто.”
“Тільки позитивні слова на адресу керівництва, дякую за аргументований та осудний сервіс. Обслуговувався вже кілька разів, після останнього візиту чистив клапан егр рено 1,5 диз, на мій запит зробили фото до і після. Це круто! Ще раз дякую”
“Відмінна робота AlVis Service все зробили в кращому вигляді. ТО, ходова – заміна задніх амортизаторів, розвал, були питання у мене щодо теплових зазорів, перевірили – все чудово, були питання в електриці – все вирішили. Дуже задоволений роботою!”
“Обслуговуюсь на цьому СТО з 19 року. Дві машини. Діти професійно підходять до роботи. Виконувалися ремонти по ходовій, компресора кондиціонера, системи охолодження двигуна, системи випуску, шліфування ГБЦ, заміни стабів та багато іншого. Віталік, Максим - чудові фахівці, які знають свою справу. Про заміну олії варіатора, двигуна вже й не говорю. Завжди все виконується якісно та швидко. Діти з Реал, так тримати! Дякую вам за вашу роботу. ПиСи: Дивує єдиний "невдоволений" комент серед усіх присутніх (спеціально переглянув усе, може це мені так пощастило?). Роблю висновок, що це "проплачений комент", який не має нічого спільного з цим СТО. Соромно кидатися брудом у грамотних спеців.”
“Мав проблему з двигуном, машина глохла на ходу. На" Перша СТОлиця"швидко розібрались, замінили свічки і ще почистили якусь штуку (не пам’ятаю назву). Їжджу вже місяць – все ідеально. Хлопці знають свою справу, респект!”
“Дякуємо хлопцям за порядність та підхід до клієнтів та своєї роботи. Зіткнувся з процедурою сертифікації автомобіля, порекомендували лабораторію на цю адресу, приїхав у призначений час. Сертифікацію пройшов успішно, хлопці - професіонали своєї справи, сертифікат отримав цього ж дня. Дякую за роботу, та подальшого розвитку Вам та Вашої клієнтської бази.”
“Відмінний сервіс – пригнали дружині авто зі США. Надійно та безпечно, тримали в курсі всього процесу. Прозора угода, т.к. фікс прайс за послуги, а решту оплачував я сам. На аукціоні вибрали Авто у відмінному стані, потім інформували про кожен етап доставки, трекінгу розташування etc. Провели потрібний ремонт. Можливо я б зекономив, якби сам возив машину від одного гаража до іншого – від рихтувальника до маляра, від механіка до хімчистки. Але як зручно, що я просто прийшов і забрав машину практично із салону – в ідеальному стані, відполіровану, після хімчистки, з повним ремонтом та необхідним ТО. При цьому фінальна ціна автомобіля все одно на кілька $ тис. нижча за ринкову. Друзі вже готові купити у мене :) По термінах чітко вклалися – до дня народження CR-V вже була в ідеальному стані. Що рідко зустрінеш – дали гарантію на свою роботу з ремонту. Коротше, відчуття покупки машини із салону. Ідеально для тих, хто цінує свій час та хоче прозорих взаємин. Рекомендую.”
“Спасибі велике ХарківСкан за ремонт у терміновому порядку автомобіля. Директор станції особисто долучився до процесу, вирішив деякі питання, прискорив ремонт. Окреме спасибі Павлу Тищенку! Паша відразу прийняв машину в роботу, дуже чітко з майстром визначили несправність, спільно прийняли рішення щодо оптимального шляху ремонту. Завжди спілкування з клієнтом. Затишний готель водія. Фахівці!”
“Швидко і якісно зробили шиномонтаж, чудовий персонал.”
“Все дуже сподобалося, робила дві машини, протягом 5 днів все зробили, рихтування прекрасне фарбування в колір, машину помили, все чистенько, обов'язково ще звертатися. Персонал ввічливий та привітний.”
Станція технічного обслуговування автомобілів «Рогань» — це надійне СТО у Рогані, Харківська область, куди звертаються за чесним і професійним ремонтом. Тут допомагають водіям підтримувати авто в справному стані без зайвих витрат і неприємних сюрпризів.
“Шанобливе ставлення підказали, що необхідне для поліпшення експлуатації ходової. Дуже задоволений спілкуванням. Окреме спасибі В'ячеславу, Сергію та Миколі.”
“Хочу залишити відгук про цей сервіс. Три роки тому зробив кардан на спринтер, проїхав уже 300 тисяч, ще нічого не змінював. У червні цього року зробив кардан на Ман. Залишився задоволений і ціною та якістю. Рекомендую”
“Не знаю як хтось тут двигун робив і не задоволений, тут тільки шиномонтаж і розвал) все добре давно їх клієнт”
“Приїхав зробити bootmod3 для свого f15 + xHP на коробку. Не дивлячись на те, що заїхав без попереднього запису - хлопці накатили прошивку, весь процес зайняв близько 30 хвилин. Все показали, розказали, що шьеться з якими параметрами і т.д., максимально прозоро і доступно. Тепер по результатам: f15 з n55 мотором їхав 0-100 з лонча 6.7 секунд, після чіпу тепер летить 0-100 за 5.85 секунд (а можна ще й краще на 100 бензі), у спорт режимі тепер відкривається стокова заслонка на правому вихлопі і дає "невеликий попкорн", що дуже кайфово, враховуючи, що кати при цьому на місцях. Як завжди дуже топовий сервіс. Якщо хочете, щоб ваша бнв валила на всі гроші - вам сюди.”
“Гарна невеличка мийка, приїхав без черги, попереднього запису, 15-20 хвилин і ти вільний, особливо сподобалось VIP піна, хто не пробував спробуйте не пожалкуєте, ще плюс є щітка, та дуже цікавий менеджер який усе розповість та допоможе якщо щось не зрозуміло.”
“Доброго дня. Скажу приємно здивований. Був на сто робили гальма на лексус. Дуже швидко якісно. Найголовніше акуратно. Усі за собою миють. Кожну запчастину до якої стикалися. Також там робив глушник. Хлопець дуже розумний. Підхід на найвищому рівні. Швидко все зібрав. Грошей коштувало нормально. Не скажу, що багато. Найголовніше якісно. Молодці. Для мене в Харкові з'явилося ще одне сто куди звертатимусь у випадки чого.”
“Мені подобається. Є досвід порівняння. Навіть якщо вони щось роблять, припустимо малярку, то дають дуже хороші поради, до кого звернутися. Роботи виконують якісно. Є гарантія, безкоштовна діагностика, якщо ремонтуєшся у них! Вартість послуг – не висока, якість робіт – на високому рівні! Чи не розводять на непотрібні роботи! Черга велика, запис на ремонт. Термосумки ХаДеСей обслуговуються у них! Удачі хлопцям та начальнику!”
“Перший раз побував на відомому Авто Фані, раніше тільки чув про це СТО, багато хто ремонтує там свої БМВ. Коли під'їхав до воріт став усміхатися, виглядає як місцевий гараж мого сусіда у приватному секторі, але коли відчинили ворота був здивований кількістю машин, лише БМВ, причому різних, від старих до останніх нових моделей. Хлопці одразу оглянули мій автомобіль, без черги, зробили діагностику та виявили причину поломки, хоча на іншому СТО причину поломки з тієї ж діагностики не знайшли. До цього обслуговувався на Баварії Моторс, можу сказати з упевненістю, що це СТО не гірше, люди, які працюють тут, знають свою справу і знають усі хвороби БМВ. Єдине що немає місця де посидіти або випити каву та двір для паркування замало.”
“Чи не завелася машина. Було все добре, але ось просто взяла і перестала дихати... Акумулятор-нове, світло, магнітофон працюють, а стартер не крутить. Довелося викликати електрика. Приїхав, продіагностував, завів. Запитання: «Залишаємо так? Їздити як на пороховій бочці, на часнику? Поїхали до нього на СТО, Євген перебрав масові дроти, замінив потрібні. Робота - чудово зроблена. Подяка та щирі рекомендації.”
«Прайд Газ» — спеціалізоване СТО в Харкові, яке допомагає водіям переходити на газ без втрати комфорту та динаміки авто. Компанія працює за адресою вулиця Дерев'янка, 17 і відома в місті як місце, де з ГБО підходять уважно та по-інженерному.
“Звернувся до автосервісу з ремонтом ходової на Daewoo Sens 25 листопада 2021 року. Прийняли в ремонт у визначений час. Обмовили з майстром усі нюанси ремонту. За короткий час передзвонили та порекомендували замінити ще деякі деталі. Ремонт проведений якісний у короткий час. Ремонтом залишився задоволеним. Ціни демократичні. Обслуговування на високому рівні та без затримок. Звертаюся до цього автосервісу вдруге. Перший із ремонтом КПП. Рекомендуватиму СТО-35 своїм друзям.”
“Якість та обслуговування на вищому рівні! Зручне розташування у самому центрі міста, приємні та сучасні власники. А головне - своєчасне виконання роботи. Дякую! Тепер у вас ще один постійний клієнт)”
“З'явився стукіт в машині під час розгону і вібрація, а на наступному тижні треба було їхати в інше місто. По рекомендації знайомого звернулася до VS auto, провели діагностику, виявилося, що проблема з опорами двигуна. Ремонт виконали швидко, якісно і відносно не дорого. Від себе рекомендую звертатися в 10 бокс, дуже компетентний майстер. Після ремонту їзжу вже місяц, ніяких нарікань і проблем не було, роботою задоволена. Буду звертатися ще”
“Обслуговую у хлопців своє авто. Дуже задоволений і якістю та ставленням до роботи. Дякую Усьому колективу.”
“Відмінний автосервіс. Заїхав із проблемою. Взялися оперативно, швидко виявили несправність. Зручно, що самі знайшли запчастину за прийнятною ціною та привезли. Чуйний та приємний адміністратор. Роботою залишився дуже задоволений, особливо майстри з боксу діагностики. Дуже висококваліфікований спеціаліст. Більше б таких. За необхідності знову поїду до них.”
“Не найдешевші ціни по місту, але якісна консультація і дуже великий вибір в наявності, якщо проїзджаєте повз, то краще заїхати та купити все необхідне, ніж замовляти через інтернет”