Огляд каталогу
- 833 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 833 результатів
Перегляньте точки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 833 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 71,389 відгуків та оцінок.
“Хочу подякувати Євгену Анатолійовичу за реальне покращення якості життя та здоров'я. Нехай основна моя недуга, з якою я прийшов до Євгена Анатолійовича, ще не переможений, а шлях до зцілення довгий і непростий, а треба сказати, що для того, щоб підібратися до моєї недуги, необхідно відновити здоровий стан всього організму в цілому. І результат такого відновлення вражаючий. Чищення судин. Офіційна медицина каже, що якщо в судинах є бляшки, які перекривають кровотік у судинах, то позбутися їх дуже складно. У 2016 році я проходив УЗД судин шиї з результатом – стеноз (звуження) судин атеросклеротичними бляшками на 30-35%. Після лікування у Євгена Анатолійовича травами та приладом електромагнітної терапії аналогічне дослідження тих же судин у 2019 році показало: «сонні артерії з невеликими атеросклеротичними бляшками, мають рівний перебіг, задовільний кровообіг». Тобто судини очистилися якщо не повністю, то значною мірою. І це підтверджується за відчуттями. Якщо останні 5-7 років мені при температурі на вулиці +10 мерзли руки, потрібно було вдягати рукавички та головний убір, зараз, за «нуля» на вулиці руки не мерзнуть, светрів зайвих не одягаю. В результаті лікування у Еко-Доктора суттєво покращилися імунітет та опірність організму до простудних захворювань. За останній рік жодного разу не активувався мій хронічний гайморит, який протягом багатьох років мучив мене щонайменше двічі на рік. ГРВІ якщо і намагається до мене підібратися, то його вистачає на день-два, і якось непомітно, тим більше, що про всяк випадок завжди напоготові «Паркес» з програмками «Швидка допомога» та ін. Хочу наголосити і на покращенні загального самопочуття, бадьорості, працездатності. І все це екологічно чистими методами, без хімії, без побічних ефектів. За це все я вдячний Євгену Анатолійовичу, і рекомендую всім, хто справді дбає про своє здоров'я.”
“Чудовий персонал, якісне обслуговування) Жаль тільки, що коляску довелося на вулиці залишити”
“Команда цього СТО складається суто з професіоналів. Роблять свою роботу якісно, протягом визначеного часу, без зайвих зволікань. Завжди уважні до клієнта.”
“Більше 5 років клієнт у медлайн . Користуюся послугами лазерної єпіляціі ції . Всім задоволена .”
“Проходив повз нього, коли йшов цілодобово за винишком. Пам'ятник не помітив, але нехай вартує, пам'ятники це добре. Вілла Крим погано.”
“Давно у них обслуговуюсь. Почалося все із залитого Делла, дуже давно, року 17-го. Делл досі працює. Потім міняла тач скрін у Ліново моєї мами, який тріснув, коли його закрили з флешкою, забутою на клавіатурі ноута. Собі на ноут доставляла операційну систему. Планую збільшити HDD, також піду до хлопців. Спасибі вам!”
“Дуже крута атмосфера у залі. Тренування насичені, за 2 місяці ніколи ще не було однакового тренування, завдяки чому ти знаходишся в постійному азарті, ходити на заняття цікаво. Тренери дуже чуйні та завжди стежать за всією групою, за якістю виконання вправ. Будь-яка вправа тяж. атлетики, що на початку тренер розбирає по шматочках, показує правильність виконання, контролює кожного, у тому числі і під час виконання комплексу. Дуже приємні адміністратори. З мінусів - ну дуже маленька роздягальня. ЗА це можна зняти стать зірки, але такої опції немає. Так що, 5ка за атмосферу, тренерів та ставлення!”
“Приголомшливе місце! Природа, причому все доглянуте! Зелена трава. Дуже багато лав і сміття на кожному кроці. Цікавий дитячий майданчик. Величезна пісочниця. Гойдалки та розваги для малюків. Багато доріжок. Спортивний майданчик. Обов'язково повернемося!”
“Дуже гарна якість одягу, дякую!”
“Клас затишно сама лазня непогана пара хороша”
“Недобра, дорога техніка, компітентні продавці розкажуть багато цікавого.”
“Останнім часом зачастив у цю кав'ярню. Сам не гурман, тому не можу сказати наскільки хороша кава у порівнянні з іншими закладами та загальними нормами, але флет-уайт для мене завжди готують смачну і саме таку яку я люблю. Місце дуже затишне для роботи чи навчання. Атмосфера робоча і сприяє тому, щоб займатися чимось корисним і цікавим. Класне місце для зустрічей з друзями та коворкінгу. Дуже приємний персонал і дуже хороший плейлист. Окреме спасибі тим, хто вибирає музику.”
Сантара — салон краси. Тут виконують нарощування вій та косметологічні процедури та дбають про акуратність і комфорт.
“Завжди в продажу смачні тортики та печиво”
“Оновіть графік роботи магазину в гуглі.”
“Возив дітей на картинг, все чудово Працівники супер”
“Звернувся з проблемою стуку в ходовій частині ,до цього їздив на два "сто" не змогли виявити проблему ,тут все зробили швидко і чітко,усунули несправність рекомендую.”
“Сьогодні відвідала вперше. Мені сподобалося. Персонал суперський, незважаючи на те, що я іноді шкодую. Робили манікюр. Головне стерильно. І майстер тямущий.”
“Приємний магазин, чудовий асортимент. Є лайнери від т Сакура, акварель ВанГог. Часто заходжу, у 9 випадках та 10 – задоволена повністю.”
Центр здоровья и красоты Soul Beauty — салон краси у Харків з фокусом на стрижки та фарбування, манікюр та косметологічні процедури.
“Сварщика нема. Мінус. А так наче норм”
“Супер крутий магазин особливо! Дівчатка продавці Світуля і Наталії.”
“Відмінно, щас їх оновили стало краще”
“Станція, як Станція. Цікавий візерунок на стіні”
“Ходила на брівки у цей салон до майстра Валерії – все чудово! Дівчина привітна, з доброю посмішкою, дуже приємна у спілкуванні. Загалом, як і дівчина зі світлим волоссям (адміністратор, як я вважаю), - зустріли тепло, запропонували чай, каву, воду. Валерія сфотографувала мене, зробила кілька компліментів, що дуже порадувало та створило приємну атмосферу. Саме приміщення дуже гарне, світле. Дякую вам! Обов'язково ще прийду – і не лише на брови!”
“Чудова нова станція. Виходи трохи заплутані, але якщо постійно ходити то можна звикнути”
“Хороший магазин. Допомогли підібрати якісні двірники на авто.”
“Чисто. Затишно. Гарні майстри. Помірні ціни. Можна заздалегідь записатися.”
“Чудовий дитячий клуб, діти у захваті, атмосфера доброзичлива та тепла! Найкращі враження від відвідування!”
“Чудова доставка, багато років замовляю, все смачно, вчасно і жодного значного фейла!”