Огляд каталогу
- 833 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 833 результатів
Перегляньте точки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 833 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 71,389 відгуків та оцінок.
“Давно тут купую і компанія давно працює на ринку. Добре підлаштовуються під попит ринку. Схема роботи влаштовує: замовив, сплатив, під'їхав, зробили, забрав. Говорять відразу фактичні терміни, і тому ще жодного разу не підводили Асортимент достатній і за якістю є вибір, за ціну можна домовлятися.”
“Саме те, що треба. Зручно, швидко, помірні ціни. Телефоний додаток, азагалі Бомба”
“Подача евакуатора швидко та вчасно! Рекомендую”
“Налетів на бордюр, погнув диск (штампування). На найближчому шиномонтажі не взялися до роботи, бо потрібно не просто прокатати на верстаті, а спершу "чимось вирівняти". Вирішив під'їхати сюди. Приїхав із ранку, домовилися про час на другу половину дня. Усі зробили хвилин за 40. Зрештою, шиномонтаж тут швидкий, якісний і не дорогий. Потеплішає – приїду перевзутися.”
“Привітний персонал, перукар професіонал, чудово впоралася з маленькою дитиною, вийшла гарна модна стрижка.”
“Дуже приємний милий персонал ☺️ Завдяки дівчині на барі, цей важкий вівторок - здався запашною п'ятницею❤️ Кава смачна. Ціни в середньому, як і скрізь у хороших кав'ярнях – маленький фільтр 40 грн, трубочка зі згущеним молоком 50 грн. Випічка смачна. Затишна спокійна атмосфера. Рекомендую заглянути:)”
“Комфортно можна закупитися кондитерськими виробами. Якісний виробник, френдлі обслуговування). Всім рекомендую!!!”
“Змінювали тут колеса, відмінний сервіс, Михайле, дякую за допомогу та консультацію з машини.”
“Цей боул завоював моє серце. Заклад у форматі фаст-фуду і через відкриту кухню чути запахи, але атмосфера доволі затишна. Неймовірно привітне обслуговування, різноманітне меню. Імбирний чай сподобався найбільше.”
“Ресторан з гарною терасою. Особливо гарно увечері.”
“Дуже смачно готують. Можна замовити їжу на виніс, а можуть і доставити. Прекрасне місце, де можна добре провести вечір.”
“Доброго усім вечора.Пощастило відвідати це чудове місто.Поспішаю поділитися враженнями. Інтер'єр чудовий-дуже стильно,затишно,багато цікавих дрібниць.На моє враження,на Салтівці взагалі немає закладів з таким вдалим оформленням.Літній майданчик, щоправда,нічим особливим не відрізняється-просто столики під парасольками. Відносно кухні-ми з сім'єю покуштували тільки два вида гамбургерів та картоплю з фірмовою колбаскою.Гамбургери відмінні-соковиті,з оригінальними начинками та правильною подачею.Колбаска з картоплею теж смачна,нам сподобалось.Трохи підпортила враження від закладу шумна компанія за сусіднім столиком ,яка увесь час,перекрикуючи один одного, щось дуже емоційно обговорювала за допомогою нецензурних слів.Але ми вирішили не псувати собі вечір та намагались не звертати на них уваги. В цілому,заклад дуже достойний,усім рекомендую.”
“Велике спасибі стоматологічному центру Зевс та зокрема Єлизаветі Ігорівні. Перше, що можу виділити цей підхід до пацієнта, мене дуже лякають відвідування стоматолога, оскільки це завжди боляче, не зрозуміло, дорого і не завжди стає краще відразу після прийому. Був приємно здивований як професійно, і дохідливо до мене донесли мою проблему, розповіли як її вирішити і запропонували варіанти її вирішення під будь-яку кишеню. Також дуже сподобалося, що всі маніпуляції проводяться сучасним обладнанням, яке вселяє довіру. Єлизавета Ігорівна – справжній професіонал своєї справи, тепер мій зуб повністю відновлений, більше не турбують ясна і в порівнянні з іншими клініками ціни на доступному рівні. Всім рекомендую!”
“Запрявляла старий картридж та залишилась дуже задоволена роботою, дякую! Окрім заправки отримала консультацію щодо його стану та що полагодити у разі його можливої несправності.”
“було смачно і коштувало нам не дорого. Незабаром відвідаєм ще разочок”
“Клас. Зручне розташування, всередині кілька кас. Прийшов, назвав номер замовлення, переглянув запчастину, сплатив і вільний. Швидко та зручно + у залі можна відразу купити олію, омивайки, щітки тощо.”
“Гарна невеличка мийка, приїхав без черги, попереднього запису, 15-20 хвилин і ти вільний, особливо сподобалось VIP піна, хто не пробував спробуйте не пожалкуєте, ще плюс є щітка, та дуже цікавий менеджер який усе розповість та допоможе якщо щось не зрозуміло.”
“Сервіс дуже добре обладнаний, приємні робітники, приємний начальник... був один раз на автомийці та один раз безпосередньо на сто. Автомийку не рекомендую (дорого і не зовсім якісно, хоча співробітник приємний і компетентний у своїй справі) сім сервіс робітники підтримують у чистоті, де приємно перебувати.”
“Оновлю відгук через 3 місяці. Інтер'єр простий. У залі грає китайський поп. Спробували суп Фо Бо, спрінг-роли з креветкою, свинину в солодкому соусі, моті та гезьза з креветками та мідіями. Фо Бо досить простакуватий, але смачно. Спрінг роли хороші, соус до них класно підходить. Свинина у солодкому соусі теж відмінна. Смажені - сухуваті, і смак начинки не такий яскравий. Моті - пісня. Штучка - 50 грн., але воно того варте. Дуже приємна та уважна жінка співробітник. Відвідавши це місце пару місяців тому, я написала відгук, в якому написала пару побажань, і всі вони були враховані (вішалка для одягу, більш уважний персонал, туалетний папір)”
“Дуже файний заклад Харкова. Дуже привітний сервіс, смачна кава і десерти. Дали зварити воронку.”
“Хотілося подякувати керівництву мережі за професійно підібраний персонал! Завжди привітні дівчатка-консультанти, які правильно допоможуть вибрати аромат індивідуально під кожну людину (усієї моєї родини). Окрема подяка консультанту Анне (дівчинка-Блондинка) як завжди доступно і на висоті розповіла про аромати і допомогла вибрати правильний парфум, професіонал своєї справи! Завжди раді заходити до вас!”
“Пощастило пробити колесо поряд з цим шиномонтажем Хлопці дуже оперативно все замінили, дуже привітні, залишилась дуже задоволена сервісом!”
“Дуже приємно вражені цим місцем. Приклад того, як в подвальному приміщенні можливо зробити офігєнний паб з класним , авторським інтер'єром. Чудова мексіканська кухня, смачне пиво та власні настоянки. Окрема подяка офіціантці Кристіні за чудове обслуговування. Дякуємо за чудовий вечір в Вашому закладі!”
“Автомобіль Ford Focus. Змінював на цьому СТО моторне масло, фільтри та акумулятор. Трохи раніше робив адаптацію коробки Powershift. Проконсультували з приводу олії, допомогли з вибором. Під час заміни акумулятора попередньо здалося, що купили не той акумулятор з невідповідною полярністю. Хлопці почали розбиратися і дійшли висновку, що акумулятор встановлений раніше був неправильно підключений, плюс і мінус поплутали, через що половина електроніки в салоні через кілька хвилин після відключення двигуна просто відключалася з повідомленням "для збереження заряду акумулятора". Загалом майстри дуже точно виявили проблему та встановили акумулятор правильно, після чого всі проблеми зняло як рукою. Найдивовижніше, що в дилерці форд про це нічого не сказали на ТО, точно так само, як і на 3 інших СТО, де я був раніше. Дуже задоволений роботою, все було зроблено добре, люди зацікавлені в тому, щоб розібратися і зробити правильно.”
Даная — салон краси. Тут виконують перукарські та нігтьові послуги та дбають про акуратність і комфорт.
“Підприємство виробляє надійне і енергоефективні котли як газові так і твердопаливні.”
“В цьому пабі є вибір крафтового литовського пива.”
“Дуже смачна кава і какао. Рекомендую!”
“Працюю з цими чудовими людьми вже близько 23 років. За цей час було відремонтовано десятки одиниць техніки: блоки живлення, перепаяні конденсатори на матерях, ремонт підсвічування монітора, дві глобальні профілактики ноутбуків з ремонтом петель, що розбовталися, і звичайно ж заправки і ремонти принтерів. Завжди все швидко якісно та надійно! Найважливіше, що цим майстрам можна дійсно довірити свою оргтехніку, не боячись, що вони зіпсують щось або замінювати комплектуючі. Нині сервісів-розводів вистачає і довести, що свою правоту в суперечці буде вкрай складно. А підрядних майстрів, які роблять роботу якісно і не беруть гроші за повітря (послуги яких вони не робили) не так багато.”
“Ходжу недовго, кілька місяців. Від себе можу виділити наступні моменти: 1 Зручне розташування в центрі (метро Університет). 2 для мене також важливо було бюджетний варіант, 750грн цілком собі бюджетний. 3 творчий підхід до роботи (ігри, розмови на різні теми). 4 по суботах різні "Клаби" Це практично 3-тє заняття безкоштовно.. Все як належить Справжній Американець :) Можливо є несприятливі нюанси, але виділити їх не зможу так як це мої перші курси.. Так що приходьте і пробуйте. Безкоштовне заняття є.”