Огляд каталогу
- 225 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 76% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 225 результатів
Перегляньте харків point of interest у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 225 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 13,044 відгуків та оцінок.
“Хороший, не дорогий магазин із великим асортиментом та рідкісними товарами.”
“Чудова клініка, чудовий підхід як до дітей так і до дорослих! Лікуємось всією родиною.”
“Гарний сервіс, відремонтували телефон буквально за пару годин, поки що без нарікань. Дякую за таку послугу, рекомендую!”
“Замовляла фуршет в офіс на свій день народження. Все сподобалось, і не лише мені, а й усім колегам: смачно, вишукано, організовано. Віталій і Віка, дякую! Бажаю успіхів і натхнення, а також багато-багато замовлень!”
“Хочу висловити велику подяку всьому колективу центру. Дуже професійне відношення до справи, людяність, увага, толерантність . Зичу здоров’я та багато вдячних пацієнтів. Рекомендую всім , хто хоче бути здоровим звертатись до центру ❤️”
Beauty Quenn працює як салон краси у Харків. Доступні манікюр та педикюр; працюють уважно й без зайвого пафосу.
“В цій церкві люблять Бога, люблять людей, моляться за Україну, владу, військових та за перемогу”
“Моя дочка побувала у таборі на осінніх канікулах. Такого ми навіть не очікували. Все сподобалося. Абсолютно нема до чого причепитися. Прекрасний готель, гарне різноманітне харчування, в номерах чисто і є все необхідне, навколишня природа чудова. Але найпрекрасніше це колектив вожатих. Вони стали для наших діток справжніми друзями, наставниками та прикладом для наслідування. Усі робили разом. Ніхто жодного разу не підвищив голос на дітей і всі слухали і виконували все, що треба. Хочу висловити величезне захоплення організатором та гуру табору Ігорю та всім вожатим. Хлопці ви всі справжні професіонали, ви великі молодці, ви Педагоги з великої літери. Ви справжні без лицемірства та фальші. Ми дуже раді, що обрали ваш табір. Це був перший, але далеко не востаннє у вашому дружньому таборі. Дуже рекомендую цей табір.”
“Гарне обслуговування та кращій сервіс. Плівка топ”
“Після зими настав час заміни батарей. Вирішив замовити в інтернет-магазині. Довго шукав щось просте, але водночас цікаве. У теплобудинку знайшов біметалічний радіатор із закругленою передньою панеллю. Симпатична штука. Начебто нічого незвичайного, але виглядає набагато краще, ніж звичайно. Дякуємо магазину, за різноманітність у виборі.”
“Нам і діткам дуже сподобалися квест кімнати! Святкували день народження доньки 10 років. Були на квестах Хогвартс та Ігри престолів. Після було святкування в залі. Дякую за чудово проведений час.”
“Задоволена таксі Форсаж, завжди ввічливий та тактовний водій Денис своєчасно та надійно доставить до місця призначення.”
“Ходили в кілька інших шкіл, перш ніж знайшли Олідолі, і закохалися з першого відвідування, у нас дитина обережна і недовірлива до сторонніх, але на адаптацію в цьому місці пішло напевно хвилини 3-4. Основний акцент йде на логіку та мислення, і звичайно танці! творчості небагато. Персонал дуже клієнтоорієнтований, а вчителька Наталя просто супер. Усередині по домашньому затишно, іграшки все в хорошому стані та не дешеві.”
“Гарне обслуговування , сподобався продавець-консультант Владислав ( якщо не помиляюсь ) гарно підібрав розмір одягу , та проявив турботу в гримерці ( змінити розмір або принести інший фасон , це до нього ) саме такі люди роблять гарне враження про магазин ,”
“Отримала дуже позитивний досвід навчання з теорії в школі Форсаж, а саме у інструктора, Дмитра Олександровича. Навчалась онлай, дуже зручно, пояснював дуже доступно, за що дуже вдячна йому. Іспит склала з першого разу, без помилок.”
“Хочу подякувати Євгену Анатолійовичу за реальне покращення якості життя та здоров'я. Нехай основна моя недуга, з якою я прийшов до Євгена Анатолійовича, ще не переможений, а шлях до зцілення довгий і непростий, а треба сказати, що для того, щоб підібратися до моєї недуги, необхідно відновити здоровий стан всього організму в цілому. І результат такого відновлення вражаючий. Чищення судин. Офіційна медицина каже, що якщо в судинах є бляшки, які перекривають кровотік у судинах, то позбутися їх дуже складно. У 2016 році я проходив УЗД судин шиї з результатом – стеноз (звуження) судин атеросклеротичними бляшками на 30-35%. Після лікування у Євгена Анатолійовича травами та приладом електромагнітної терапії аналогічне дослідження тих же судин у 2019 році показало: «сонні артерії з невеликими атеросклеротичними бляшками, мають рівний перебіг, задовільний кровообіг». Тобто судини очистилися якщо не повністю, то значною мірою. І це підтверджується за відчуттями. Якщо останні 5-7 років мені при температурі на вулиці +10 мерзли руки, потрібно було вдягати рукавички та головний убір, зараз, за «нуля» на вулиці руки не мерзнуть, светрів зайвих не одягаю. В результаті лікування у Еко-Доктора суттєво покращилися імунітет та опірність організму до простудних захворювань. За останній рік жодного разу не активувався мій хронічний гайморит, який протягом багатьох років мучив мене щонайменше двічі на рік. ГРВІ якщо і намагається до мене підібратися, то його вистачає на день-два, і якось непомітно, тим більше, що про всяк випадок завжди напоготові «Паркес» з програмками «Швидка допомога» та ін. Хочу наголосити і на покращенні загального самопочуття, бадьорості, працездатності. І все це екологічно чистими методами, без хімії, без побічних ефектів. За це все я вдячний Євгену Анатолійовичу, і рекомендую всім, хто справді дбає про своє здоров'я.”
“Відмінний клуб фітнес. Великий зал, багато бігових доріжок, багато різних тренажерів, привітний персонал. Ціни приємно здивували, то тримати!”
“Гарний інтер'єр хороший майстер перманентного макіяжу Зоя”
“Дякую за аварійне відкриття замків”
“Дякую за оперативність! Гарне обслуговування, ввічливий продавець!”
Салон Краси Маска — салон краси. Тут виконують стрижки та фарбування та дбають про акуратність і комфорт.
“Ходила на брівки у цей салон до майстра Валерії – все чудово! Дівчина привітна, з доброю посмішкою, дуже приємна у спілкуванні. Загалом, як і дівчина зі світлим волоссям (адміністратор, як я вважаю), - зустріли тепло, запропонували чай, каву, воду. Валерія сфотографувала мене, зробила кілька компліментів, що дуже порадувало та створило приємну атмосферу. Саме приміщення дуже гарне, світле. Дякую вам! Обов'язково ще прийду – і не лише на брови!”
“Чисто. Затишно. Гарні майстри. Помірні ціни. Можна заздалегідь записатися.”