Огляд каталогу
- 53 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 53 результатів
Перегляньте хороша їжа в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 53 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 11,413 відгуків та оцінок.
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Магазин супер, був. 2 роки тому останній раз він був відкритий”
“Заклад дуже сподобався. Смачна атмосфера, смачна кухня, ціни приємно здивували.”
“Дуже миле місце – особливо це цінно, враховуючи, що в цьому районі взагалі мало симпатичних кав'ярень. Милий інтер'єр, є столики всередині та зовні, десерти.”
“Найкраще капучіно в місті - ви знайдете тут! Чарівна кава з кедровими горішками! смакота!”
“Дуже смачно, і їжа, і гарячі сезонні напої. І обслуговування теж супер.”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Чудова доставка, багато років замовляю, все смачно, вчасно і жодного значного фейла!”
“Затишне місце для великих і малих компаній, дуже великий вибір ігор на всі смаки! Багато місця люди не заважаюсь одне одному, а для особливих подій є відокремленний стіл за ширмою.”
“Мали гарний вечір в цьому закладі, все смачно, особливо чікен страйпс та стейк з тунця.”
“Кафе по суті відкрилося наново. Привітний та гостинний персонал, дуже смачна кухня. Тепер регулярно заїжджаю туди пообідати.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Були сьогодні з чоловіком в цьому закладі. Дякую за гарне обслуговування, офіціанти привітні і ввічливі. Дуже смачна кухня та приємні ціни. Офіціанка була компитентна та порекомендувала дійсно смачні страви. Атмосфера 3, можна трішки обновити інтер'єр. А взагалі все дуже сподобалось. Обов'язково завітаємо ще не один раз.”
“Класне,атмосферне місце,смачні національні страви в авторському виконанні.Приязні молоді офіціанти і не гучна українська музика.Раджу бодай один раз завітати в ,,Трипіччя" і ви обов'язково повернетесь іще.”
“Дуже смачно готують та затишна атмосфера.”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Дуже смачний бургер, як у дорогих закладах. Хоча дизайн приміщення та демократична ціна наводили на думку, що бургер буде звичайнісіньким. Коли зайшла здалося, що потрапила... кудись не туди)) Якби не гості в залі з дитиною, то пішла б одразу. Тепер думаю ще прийти. Але я все-таки порадила б усвідомити приміщення. Хоча б меблі.”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Відмінно відзначили свято!! Гарна кухня. Гарна відмосфера.”
“Офіціант Денис зробив наш вечір. Все було на висоті. Ми задоволені. Кухня відмінна. Сервіс такий, який не зустрінеш в інших містах. Повернемося обов'язково”
“Замовляємо тут регулярно для обіду або швидкого перекусу це чудовий варіант. Суші звичайні, смачні, без «вау»-ефекту, але стабільно хороші. Видно, що персонал старається і робить усе, щоб зберегти прийнятні ціни та якість. Зручно, швидко й без зайвого пафосу саме те, що потрібно, коли багато роботи. П’ять зірок за стабільність і уважне ставлення до клієнтів.”
“Відмінне місце посидіти в морозний вечір. Кухня хороша (як удома). Поставили музичний автомат тепер можна співати.”
“Дуже смачна їжа. Заходжу часто великий асортимент. Всім раджу!”
“Дуже затишно і по домашньому Хороша дівчинка офіціант, встигала і за столом дивитися і з дітками грати)) Кухня супер, смачно і великі порції Шашлик це щось неймовірне !!))”
“Їжа смачна, ціни гарні, жінки привітні. Компот дуже холодний.”
“Люблю сюди заїжджати з дружиною за кавою з кедровими горішками.”