Огляд каталогу
- 53 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 53 результатів
Перегляньте хороша їжа в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 53 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 11,413 відгуків та оцінок.
“Всі продукти свіжі і персонал ввічливий, готували швидко”
“В цілому, хороші місцеві Кулиничі :) Доброзичливі продавці на змінах, зазвичай, досить порожньо, можна попити кав'ярень, хоча місця не так і багато в залі.”
“Смачна піца, глінтвейн, чай; Ціни демократичні, навіть дешево. Є можливість замовити півпіци (~40 грн), глінтвейн 50 грн (рекомендую спробувати білий). Обслуговування найкраще, персонал чемний. Дякую, сюди хочеться прийти знову!”
“Недороге кафе для проведення весіль і траурних заходів. Були обох варіантах. Кухня не дорога та смачна. Можна своє спиртне, напої, соління та м'ясну нарізку. Їди багато, завжди залишається. На поминки вийшло по 175грн з особи (мінімум 135грн був). Половину забрали додому.”
“Ви веган чи шукач тонкого і вишуканого, то проходьте далі. "Мясоедовъ" - це чудове місце добре брутально попоїсти м'яса! На пробу я замовив свиний ошийок - скажу Вам, то було пів порося; чотири шматки з кулак. Якщо Ви маленький/ка і тоненький/ка, то раджу Вам з собою брати помічника; бо ту порцію, навідь такий дядько як я, не зміг подолати (люб'язно спакували на сніданок). Страва готується на Ваших очах і Ви із задоволенням спостерігаєте за роботою майстра. Ціноутворення досить демократичне і прийнятне. Раджу!”
“Не знаю, чим викликані деякі бурхливі негативні коментарі раніше, дуже милі бабусі-продавці, ввічливі, видно, що стараються і роблять на совість) Столики протирають, всередині затишно, є де присісти. В асортименті, крім слоек і булочок, також є основні страви, які можна взяти з собою на роботу / навчання. У загальному і цілому, враження позитивні :)”
“Смачна кава, відмінні бариста дівчина.”
“почали працювати з цим сервісом з 9 вересня, поки можу поставити оцінку "відмінно"... далі подивимося... крім заправки картриджів поки що нічого не замовляли.”
“Місце де можна смачно і бюджетно поїсти. Звісно, страви на любителя, але вибрати є з чого.”
“Дуже смачно, для кожного виду м'яса в шаурмі своя начинка. Приємні соуси.”
“Тільки сьогодні помітили новий заклад і вирішили випробувати. Шаурма - просто бімба, все свіже та смачне, соус на основі сметани, а не майонез. Ще й отримали по баночці пепсі у подарунок до кожної шаурми. Ще обов'язково до вас прийдемо! Доповню відгук. Крім шаурми, тут ще й магазинчик, дуже багато різного м'яса (сам магазин мережі Наша Ряба). Є салати і тп у кулінарії, хліб, молочний відділ, всякі соуси, автомат кави. Дуже милі продавці, сподіваюся, і далі не зіпсуються))”
“Часто купувала там піцу. Останнім часом особливо вечорами особлива завантаженість, довше чекати на замовлення, але це не заважає тому, що піца завжди дуже смачна, обслуговування ввічливе і хлопці мало того, що самі в масках і дотримуються правил поведінки при поширенні ковіда, а й просять відвідувачів так само одягнути маски. Загалом, респект за смачну піцу за прийнятною ціною та круте обслуговування!”
“20.11.20 клеїв захисне скло на телефон. Продавець – майстер зробив свою роботу чудово. Також запропонувала чохол. Залишився дуже задоволений. Дякую.”