Огляд каталогу
- 202 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 202 результатів
Перегляньте цікавості у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 202 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 11,046 відгуків та оцінок.
“Рекомендую даний Інтернет магазин! Замовлення прийняли і попередили про необхідність очікування поставки, відправку зробили наложенною оплатою. Товар прийшов саме той,що замовляли і по дуже вигідній ціні! Всі документи надали!”
Сучасна клініка для дорослих і дітей; хірургія (у т.ч. «вісімки») й терапія з доступними рішеннями.
“Великий вибір свіжого мʼяса яке розлітається через постійні черги. Гарне обслуговування.”
Food.Prom — це місце, де можна скуштувати ситну та смачну шаурму. Тут також є лимонади з натуральними фруктами та ягодами.
“Отличное заведение, где можно и пообедать и просто перекусить, или попить кофе в ожидании. Есть туалеты (их несколько поэтому очередей нет), большая зона для мытья рук. Особый и большой плюс ставлю за новую детскую комнату, очень расстроилась, когда закрылась старая, поэтому спасибо, что учитываете пожелания клиентов и оборудовали место, где можно оставить детей и спокойно в паре метров покушать и выпить кофе. Так держать!”
“Відмінно вибрав місце для чищення обличчя. Спасибі все супер. Рекомедуватиму Вас друзям”
“Відмінні парки. Хороший хутро. Була ситуація з розміром, обміняли без проблем.”
“Привітні продавці, гарне обслуговування.”
“Набагато краще, ніж у попередньому центрі. Багато місця, вільно, велика роздягальня, великі вікна, тільки музика іноді дуже гучна.”
“Прочитала довгий коментар про лікаря-стоматолога Діану Володимирівну Середенко і перша думка була про те, що це схоже на замовлене цькування у бік фахівця. Якщо ви були на прийомі, заплатили гроші (і як ви самі пишите «велику суму»), то чому, коли у вас виникла проблема, ви не звернулися до лікаря розповісти про проблему або якщо вас так все не влаштовувало відразу до начальства клініки. Толком не знаючи з якої причини у вас болі, ви йдете до 3 інших, які не робили Вам процедуру замість того, щоб звернутися зі скаргою на болі до того, хто цю процедуру робив. Я особисто здивована абсурдності коментарю та ваших дій, я сама обслуговуюсь у Діани Володимирівни Середенко і можу точно сказати що вона відповідальна щодо своєї роботи, робить усе дуже акуратно і навіть із виникненнями якихось питань та скарг йде на зустріч, усі чітко пояснюють, що будь-які питання відпадають. Я раніше дуже боялася ходити до стоматологів, наразі цієї проблеми немає. Рекомендую Діану Володимирівну як фахівця, після прийому ви точно залишитеся задоволені”
“Дуже задоволений грамотною роботою співробітників. Дуже дякую за людське ставлення до людини,особливо у Цей Час. Рідко зустрінеш таке ставлення до людей.”
“Спочатку я йшла до MR.BAR, щоб просто навчитися розбиратися в алкоголі. Віскі, бренді, ром і т.д. - для мене смутно розрізнялися за кольором і яскравим етикеток. І ось з першого знайомства з школою (як зараз пам'ятаю, це була дегустація джина і коктейлів на його основі) я зрозуміла, що це насправді дуже цікаво. Цікаво не тільки дегустувати алкоголь)) Крім того, що ти вчишся розбиратися в його класифікаціях, методах провадження, етапи розвитку цієї індустрії в різних регіонах світу, як бонус - повторюєш заодно і історію, і географію, і іноземну мову)) Як наслідок - зміна роботи і почуття безмежного щастя від того, що є можливість займатися улюбленою справою і (о боги!) навіть зарплату через це отримувати)) MR.BAR - це дивовижний світ, де тобі реально НАВЧАЮТЬ, мотивують до саморозвитку, допомагають і підтримують. І не тому, що ти заплатив, як це часто буває в багатьох освітніх установах, а тому що по-справжньому вкладають душу, намагаються, щоб все було зрозуміло і залишаються з тобою на зв'язку навіть після закінчення курсів)) В загальному, 5 тижнів пройшли як 5 хвилин і це були найкрутіші 5 тижнів !!)) Дякую улюблений MR.BAR, за нову цікаву життя, величезний багаж знань і прагнення рости і розвиватися !!)))) і най-най велике спасибі Наташі - ти просто самий кращий учитель, наставник, друг і профі в своїй справі !!!!”
“Чудовий фото салон. Замовляла там фото на емалі, відмінної якості та ціна дешевша, ніж в інших місцях. Жінка там працює дуже приємно, спокійно.”
“Після встановлення дверей та домофону минуло 10 років. Двері згнили, аж до дір, заборгованість по під'їзду була дуже велика. Ми готові були поставити двері за свій рахунок, але потрібен був майстер, який переставить обладнання, звернулися до техком-сервісу і вони нам самі запропонували, заміну дверей за їх рахунок, якщо ми погасимо заборгованість і здійснимо оплату за один квартал вперед, ось це рівень обслуговування клієнтів☝️ Заборгованість не була зроблена в повному обсязі, а двері приїхали встановлювати, але поки двері встановлювали, ми сплатили все і тепер у нашому під'їзді нові двері і немає заборгованості. Дякуємо величезному менеджеру Євгену та компанії техком-сервіс від мешканців будинку по вулиці Клочківська 115 під'їзд 4 Зобов'язуємося своєчасно здійснювати оплату та отримувати якісні послуги.”
“Продавці ввічливі, завжди підкажуть що краще взяти, продукти завжди свіжі) !!!”
“Швидко, чітко та персонал з посмішкою)”