Огляд каталогу
- 92 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 92 результатів
Перегляньте чудова кава у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 92 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 21,518 відгуків та оцінок.
“Гарний затишний паб,смачне пиво.Ціни помірні.Чекали недовго.Завітали за 15 хв.до зачинення,трохи затримались доки дотягували пиво,але хлопці та дівчата з персоналу спокійно зачекали нас,навіть не натякаючи,що вже час зачинятись.”
“Шикарний ринок, є ВСЕ! Ціни мегаадекватні, вибір просто чудовий, неподалік є книжкова барахолка, де теж можна знайти раритети чи просто хороші книги у гарному стані за невеликі кошти, продавці люб'язні, можуть привезти літературу на замовлення, одним словом, якщо хочеш заощадити і замість двох книг у магазині купити чотири тобі сюди”
“Жили в гостинице Британия и нашли на карте поблизости ресторан Баку. Было только три положительных впечатления. 1. Интерьер-супер 2. Кухня- бомба. 3. Цены- бюджетные. Спасибо ребятам за хорошо проведенное время!”
“Були тут зі шкільною екскурсією, коні доглянуті, працівники ввічливі, веселі. Приїдемо обов'язково ще”
“Прекрасне місце. Відмінна кава і чай, хороші круасани. Окрема тема - чізкейк! Найсмачніший, який я коли-небудь куштувала. Приємне обслуговування, гарний інтер'єр.”
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Смачна кава, креативний дизайн”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня, смачні страви, доброзичливий персонал та приємні офіціантки! Сьогодні вперше скуштувала чізкейк з гарбузом та фісташками, це щось неймовірне, смачніше чізкейку ще не куштувала!”
“Дуже смачний капучіно від хлопця з бородою. Він був трохи замучений. Але капучіно зробив дуже смачний)) тому п'ять з п'яти))”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“І кава прекрасна і смачна! Почекати рогатого або маршрутель і попити каву з печивом - саме те! Є термінал оплати карткою.”
“Смачна кава, добре обслуговування(бариста дуже приємна та вічлива) й шикарна атмосфера”
“Смачна кава з малиновим сиропом”
“Привітний обслуговуючий персонал, смачна кава, в приміщенні кондиціонер, зручні диванчики. Літнього майданчика немає, але влітку приємно і під кондиціонером посидіти. рекомендую”
“Демократичні ціни, їжа нагадує домашню”
“Приємне місце, а літнє меню - це щось приголомшливо”
“Їжа смачна, ціни гарні, жінки привітні. Компот дуже холодний.”
“Класна кав'ярня Вперше скуштувала каву з полуничним сиропом:) Супер! Салатики теж смачні-рекомендую”
“Дуже смачно! Єдине місце на районі, де можна смачно і недорого поїсти та випити гарну каву!”
“Відзначали день народження, були як дорослі, так і діти. Їжі шалено смачна, мангальщик просто створив дива. М'ясо, овочі все просто тануло у роті. Окреме дякую адміністратору Анастасії за музику”
“Хороший шашлик та обслуговування”
“Єдине місце де можна по тусити під час карантину, дякуємо Вам!”
“Тут уже не "Светр", а "Medova kava" Чудовий заклад, з приємним інтер'єром зелених тонах, спокійною атмосферою та чудовим обслуговуванням. Вперше у кав'ярні принесли графин із водою! Таке роблять навіть не всі ресторани. Замовляла американо та шоколадний медовик, все дуже смачно. Випічка свіжа.”
“Speaking- це пріоритетний спосіб спілкування для людей. А English speaking разом із Green Country – це один із пріоритетів для нашої родини. Обидві наші дитини перебувають у дбайливих руках Green Country та викладача осіннього розмовного курсу Enoch (Харків). Без перебільшення скажу, що діти ходять туди із задоволенням зараз і готові вже записуватись на весняний курс. Ваша команда – супер!”
“Гарний магазин. Гарний консультант. Завжди зроблять знижку. Допоможуть куплений товар донести до автомобіля.”
“Дуже гарна кав'ярня! Окремо хотілося б відзначити ввічливий персонал!”
“На нашому маленькому районі як не можна до речі розмістили vip-Кулиничі! Не тільки купуємо улюблений хліб і випічку, а й беремо ароматну каву! Обидві зміни продавців уважні, приємні жінки! ❤️”
“Можна купити хліб, свіжу випічку та тістечка. А можна попити каву чи чай, є термінал. Вночі працюють через вікно. Одне незрозуміло чому в АТБ кулінівський хліб дешевший.”