Огляд каталогу
- 218 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 218 результатів
Перегляньте шеф кухарі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 218 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 63,636 відгуків та оцінок.
“Спробувавши роли тут, більше не хочеться десь замовляти. Вони, звичайно, значних розмірів, але саме за рахунок цього можна відчути всю начинку, якої дуже багато. Однозначно замовлятиму тільки тут! Ми залишилися дуже задоволені!) Окреме дякую ШЕФУ!”
“НАЙКРАЩИЙ ЗАКЛАД В ХАРКОВІ! НАЙКРАЩА ПІЦА В СВІТІ, ІТАЛІЙЦІ МОВЧКИ КУРЯТЬ В СТОРОНЦІ! РЕВІЗОР РЕКОМЕНДУЄ”
“Прекрасне місце та смачна кухня”
“Цей боул завоював моє серце. Заклад у форматі фаст-фуду і через відкриту кухню чути запахи, але атмосфера доволі затишна. Неймовірно привітне обслуговування, різноманітне меню. Імбирний чай сподобався найбільше.”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Дуже смачно, асортимент невеликий - лише 5 чи 6 блюд. А ще дуже тісно. Був у день відкриття, повна зала молоді. Приміщення маленьке, тому на приватну розмову не розраховуйте. В цілому, круто. Персонал привітний. Можна сісти перед кухарями та дивитися, як готується ваша їжа.”
“Чудове місце з чудовими цінами! Після попередніх ресторанних розчарувань, цей затишний італієць залікував мої гастрономічні рани. Дуже смачна кухня (навіть якщо порівняти зі стравами в Італії) і гарне обслуговування. Офіціанти уважні, атмосфера спокійна. Не дуже велике меню, але краще робити менше та краще”
“Це найсмачніше і найкраще, що може з вами статися !) курячий кебаб і картопелька смажена з грибами це окрема любов ❤️”
“Стильний інтер'єр, дійсно смачна кухня.”
“Замовляли шашлик з ошійка і картоплю по-креольські. Як завжди - неперевершено, дуже смачно!!! Але. Сервіс оставляє бажати кращого. Забирали замовлення з собою. По телефону попередили, що розрахунок готівкою. Ніяких карток!! Мені довелося викликати таксі, давати гроші водієві і він забирав заказ. Це дуже незручно.”
“Дуже смачна кухня!!! Особливо рекомендую хачапурі та чанахи! Телефон для бронювання столика та замовлення страв.”
“Замовив, забрав, поїв. Спасибі, було смачно)”
“Хороше розташування. Прекрасний вигляд”
“Дуже смачно годують, швидко подають”
“У 2024 році святкували весілля , після цього заходили ще не раз . Все дуже сподобалося. Об'їздивши всі заклади Салтівки при підготовці до весілля, можу сказати, що це найкраще не найвищі ціни і просто відмінна якість. На фото паста з креветками, креветок багато, дуже смачно”
“Дякую за вашу працю, клієнтоорієнтований підхід. Раджу відвідати це місце. Будь ласка не забувайте вміти спілкуватися та доносити поради українською теж. Хай щастить.”
“Добрий ранок. Ніколи не писала відгуків,але сьогодні дуже захотілося.Вже чотири роки обслуговуюсь у Тетяни.Вона завжди привітна,чуйна.Це людина творча,ніколи не стоїть на місці,а рухається вперед.Я дуже задоволена її роботою і звісно станом свого волосся.Фарбування,стрижка , догляд завжди на висоті.Дякую Вам за ваш професіоналізм.”
“Смачна піца, десерти, напої, швидкий сервіс, вільні міста”
“Вже 3 рік замовляємо лише у Банзай! Дуже смачні суші!”
“Дуже подобаються суші Мастер,заказуємо тільки тут .Все дуже якісно і смачно.А доставка завжди своєчасна.Рекомендуємо”
“Брали Фірмовий тріпл, Apple Whiskey та Espresso Whisky Sour. Смачні роли, непогані коктейлі, швидке обслуговування, приємні офіціантки. Просте тихе місце, де можна поїсти та поспілкуватися без зайвих відволікаючих факторів.”
“Цікаве затишне місце, але прайс не суворий”
“Дуже атмосферно — хочеться залишитися довше.”
“Друзі, класне місто !!! Затишний ресторан, смачна їжа та приємний персонал!!! Свято можно зробити таким, як заманеться Вам !!! І що найголовніше - все зроблять за Вашим бажанням!!!!! До речі, є красива локація під Церемонію для Молодят!!!”
“Швидко,смачно і гарне обслуговування !!!!! Найсмачніша картопля фрі”
“Гарний та затишний заклад! Багато місця, мало людей. Обслуговування відмінне, ціни доступні. Свиха це щось, коктейль Passion Fizz заслуговує на увагу. Меню підходить і дітям та вегетаріанцям. Дякую за вечір”
“Нормальні ціни. Смачні суші. Є доставка”
“Я навчався в цій школі і отримав права. Щодо викладання теорії, то я вже був готовий до складання екзамену, тому нічого особливо нового для себе не знайшов. Але це тому, що я самостійно перед цим готувався майже півроку. А взагалі викладач стараєтья, єдине що дійсно викладання ведеться російською, а екзамен необхідно складати українською. Треба над цим працювати. А от щодо практичної підготовки, то тут все дійсно дуже добре. Основну частину я провів з інструктором Яном Сергійовичем. Дуже гарний спеціаліст, дійсно вчить не боятися машини і дороги, дуже доступно все пояснює. Також брав заняття з Сергієм Віталійовичем (тому що у Яна було все зайнято у розкладі). Сергій теж дуже гарний інструктор, терплячий, може повторити стільки разів, скільки потрібно і без нервів. Мені сподобалося працювати з обома ними, нарікань у мене немає. І взагалі, коли я складав іспит, то під час очікування в черзі у розмовах з іншими "кандидатами у водії" був здивований і кількістю занять і їх тривалістю саме у "Зеленій хвилі". Багато хто розповідав, що в інших школах проводять не всі заняття і по тривалості вони коротші, ніж тут. Отже, школу можу рекомендувати, бо дійсно почув відгуки про інші”
“Дуже приємний заклад, що повністю наповнений живими рослинами. Саме це створює приємну атмосферу затишку і покою. За вікном метушня, а ти насолоджуєшся смачною кавою за приємною бесідою. Гарне розташування, близько до метро та парковки. Приємна команда співробітників, оперативно та смачно готують усі напої. Також десерти варті уваги, особливо сподобався Макарон з дор-блю і грушею. Візитом дуже задоволена:)”
“Живемо поруч, часто буваю тут з дітьми, подобається)))”