Огляд каталогу
- 213 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 213 результатів
Перегляньте якісна їжа у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 213 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 55,996 відгуків та оцінок.
“Різні сорти кави. Пробуємо різні. Дуже подобається тут глясі. Подаються кульки морозива (на порцію 3 кульки, але можна взяти і менше), залиті еспресо. І смачний морквяний тортик”
“Чудовий заклад. Професійно та напрочуд смачно готують смаколики. Великі порції. Атмосферно та комфортно для сімейного відпочинку. Обслуговування та персонал найвищого рівня. ДЯКУЄМО.”
“Гарний затишний паб,смачне пиво.Ціни помірні.Чекали недовго.Завітали за 15 хв.до зачинення,трохи затримались доки дотягували пиво,але хлопці та дівчата з персоналу спокійно зачекали нас,навіть не натякаючи,що вже час зачинятись.”
“Бургери були супер! Соковиті, великі, ситні Картопля та соус теж на 10/10. Кальян зробили легкий як ми просили Загалом досвід відвідування дуже гарний)”
“Дуже смачне місце! Піца — просто вау, свіжа й ароматна. Рамен теж приємно здивував. Швидко, смачно і з душею. Буду повертатися ще!”
“Дуже затишне місце. Атмосфера наче на тихоокеанському острові))) дуже стильно та смачно”
“Чудовий паб з майже домашньою атмосферою.”
“Сподобалася кухня, дуже затишно, без напруження від обслуговуючого персоналу. Була вперше. Супер!”
“Дуже приємний заклад та теплий персонал. Чуйні люди, які проконсультують і порадять як і що краще поєднуватиметься. М'ясо смачне і з соусами відмінно заходить, негативних відчуттів від місцевого м'яса ви точно не відчуєте. Вино тут смачне і має солодкуватий присмак без сторонньої гіркоти, а сир, який подається до грибів і хачапурів, відмінно заходить із вже приготованими спеціями. Усією сім'єю отримали чудове враження та ностальгію по грузинській кухні. Величезне спасибі господині та закладу за смачну вечерю та позитивні емоції!!! ^~^”
“Смачний шашлик. Затишне місце. Помірні ціни”
“24 на 7. Дуже зручно і їжа не погана. Нормальний прайс.”
“Мені це місце здається дуже романтичним. Літній майданчик тут чудовий, проспект Науки завжди приємно споглядати. Подобається кухня, подача та офіціанти: на мою українську відповідають українською. Взагалі, один з найкращих закладів мережі в Україні: маю змогу порівняти з закладами у Дніпрі та у Черкасах. До речі, з усіх закладів з японською кухнею у Харкові саме тут готують найкращі супи!”
“Кухня пристойна , індійка супер ! Швидкість приготування і обслуговування приємно порадувала . Чудова панорама на Харків”
“Нещодавно замовляли банкет на ювілей на невелику кількість гостей. Заклад не дуже великий але й не маленький. Є досить велика зала, ще є веранда, що опалюються. Дуже свіжий ремонт, що цілком влаштовує та приваблює. Дуже сподобалась кухня. Сподобались всі страви, що замовляли. Замовляли і салати і м'ясні гарячі страви. По цінах напевно десь середній рівень, не дешево але й не супер дорого. Дуже вдячні адміністраторам за гарно організований вечір.”
“Дуже гарний асортимент та смачне пиво. Персонал молодці Саша та Ліда все підкажуть, ввічливо спілкуються. Завжди приходжу. Молодці, дякую!!!!!!”
“Все було чудово ❤️ Їжа дуже смачна і коктейлі просто пушка Персонал дуже привітний, добрий та наповнює цей заклад своєю харизмою ❤️”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Не розумію поганих відгуків за піцу. Вона зроблена з правильного тесту! І вибір піци великий - на будь-який смак! Дуже смачно дякую!)”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Найкраща доставка суші! Все швидко та оперативно і смачно! Плюс багато бонусів на замовлення, чи то знижка, чи то в певні дні додатковий рол за 1 грн. І ще в інстаграмі по понеділках бувають розіграші купонів на 100,200,300 грн знижки.”
“Одне із найкращих місць на Олексіївці. Смачно, ситно, ціна адекватна. Більше 3-х років проводимо тут сімейні вечори.”
“Дуже привітний колектив! Завжди чистий туалет. ВСЕ СУПЕР!!!”
“Їжа гарна. Завжди свіжа. Порцій завжди вистачає, щоби добре поїсти.”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Затишне та смачне місце! Раджу!!”
“Не колись не писав відгуків! Але вирішив написати) ресторан справді хороший тихо, спокійно, є wi-fi)) замовив чай, тільки-но зібрався пити, як треба було терміново піти не на довго! Коли прийшов, мій чай вже забрали (подумав ну добре, нічого страшного) підійшов до офіціанта, сказав що мовляв так вийшло що чай я не попив (мені сказали сідайте і принесли новий)) я був здивований)) ставлю 5, все сподобалося))))”