Огляд каталогу
- 287 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 287 результатів
Перегляньте інтерес у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 287 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 17,834 відгуків та оцінок.
“Обслуговую автомобіль у Серьоги з першого дня. Якісно та не дорого. Крім того, перед покупкою нового авто заїхали на огляд ходового та лакофарбового покриття. Діти виявили серйозні недоліки і допомогли уникнути покупки чергового "не битий не фарбований". Усім рекомендую.”
“Чудова клініка, чудовий підхід як до дітей так і до дорослих! Лікуємось всією родиною.”
“Класний салон краси! Дуже затишно та комфортно.”
“Хочу подякувати Катерині за те, що допомогла розібратися в причині болю, як виявилося в моїй ситуації зубний біль був у все не через зуб, а через неврологію, ну і за якісну чистку зубів) дуже уважний лікар дякую вам велике. Тепер тільки до вас!)”
“Писати багато не буду, але велике спасибі компанії РТК Стіл за те, що допомогли нам привезти метал для виробництва металоконструкцій з відстрочкою платежу 3 дні. Дякуємо за довіру, Всім рекомендуємо осудну компанію!”
“Відмінний реабілітаційний центр, проходжу реабілітацію на ньому вже близько року і на мій погляд, показником його ефективності є те, що я залишаюся тверезим, у мене з'явився стимул і прагнення нового успішного життя.”
“Дякую за допомогу, дуже щиро вдячний за роботу, дуже задоволений,адвокатське об'єднання в суді, раджу кому потрібна допомога”
“Іноді ходжу на бокс. Тренер суворого радянського гарту. Тренує чітко та зрозуміло. Таких тренерів наразі залишилося мало. Раджу.”
“Користуюся цим брендом вже 17 років, стан двигуна ідеальний. З огляду на насиченість ринку контрафактною продукцією рекомендую купувати лише у офіційних продавців, зрештою вийде дешевше.”
“Ввічливе обслуговування, знання товару, без зайвих пропозиції тільки ті, що потрібно.”
“найкращий тренер Вікторія, рекомендую”
“Вчора,17.11.25 купувала 17 про Маск-дуже задоволена покупкою,оцінкою старого телефону,консультацією та почуттям гумору консультанта) Все допомогли налаштувати,перейти на е-сім,поклеїти скло-все дуже сподобалось!”
“Дуже гарний клуб, чисто, тренер Олег працює тільки на результат, таке відношення дуже рідке, при цьому враховуює потреби і кожного клієнта”
“На цьому СТО Все зробили без поспіху, але якісно — видно, що підхід відповідальний.”
“Робив діагностику перед покупкою. Робота сподобалася. Рекомендую!”
“Чудова школа з професійними викладачами. Завжди гадала, що вивчення мов мені не дано. Але виявляється просто потрібно знайти якісну послугу. Дуже дружня атмосфера, затишний офіс і всі умови для того, щоб поринути у середу. Урок триває дві години, чого не зустрічала раніше в інших школах. Виходячи після уроків, починаєш думати англійською мовою. З упевненістю рекомендую всім, хто хоче вивчити англійську.”
“все супер брат у захваті, завітаємо до вас знову!”
“Хочу подякувати Євгену Анатолійовичу за реальне покращення якості життя та здоров'я. Нехай основна моя недуга, з якою я прийшов до Євгена Анатолійовича, ще не переможений, а шлях до зцілення довгий і непростий, а треба сказати, що для того, щоб підібратися до моєї недуги, необхідно відновити здоровий стан всього організму в цілому. І результат такого відновлення вражаючий. Чищення судин. Офіційна медицина каже, що якщо в судинах є бляшки, які перекривають кровотік у судинах, то позбутися їх дуже складно. У 2016 році я проходив УЗД судин шиї з результатом – стеноз (звуження) судин атеросклеротичними бляшками на 30-35%. Після лікування у Євгена Анатолійовича травами та приладом електромагнітної терапії аналогічне дослідження тих же судин у 2019 році показало: «сонні артерії з невеликими атеросклеротичними бляшками, мають рівний перебіг, задовільний кровообіг». Тобто судини очистилися якщо не повністю, то значною мірою. І це підтверджується за відчуттями. Якщо останні 5-7 років мені при температурі на вулиці +10 мерзли руки, потрібно було вдягати рукавички та головний убір, зараз, за «нуля» на вулиці руки не мерзнуть, светрів зайвих не одягаю. В результаті лікування у Еко-Доктора суттєво покращилися імунітет та опірність організму до простудних захворювань. За останній рік жодного разу не активувався мій хронічний гайморит, який протягом багатьох років мучив мене щонайменше двічі на рік. ГРВІ якщо і намагається до мене підібратися, то його вистачає на день-два, і якось непомітно, тим більше, що про всяк випадок завжди напоготові «Паркес» з програмками «Швидка допомога» та ін. Хочу наголосити і на покращенні загального самопочуття, бадьорості, працездатності. І все це екологічно чистими методами, без хімії, без побічних ефектів. За це все я вдячний Євгену Анатолійовичу, і рекомендую всім, хто справді дбає про своє здоров'я.”
“Давно у них обслуговуюсь. Почалося все із залитого Делла, дуже давно, року 17-го. Делл досі працює. Потім міняла тач скрін у Ліново моєї мами, який тріснув, коли його закрили з флешкою, забутою на клавіатурі ноута. Собі на ноут доставляла операційну систему. Планую збільшити HDD, також піду до хлопців. Спасибі вам!”
“Дуже крута атмосфера у залі. Тренування насичені, за 2 місяці ніколи ще не було однакового тренування, завдяки чому ти знаходишся в постійному азарті, ходити на заняття цікаво. Тренери дуже чуйні та завжди стежать за всією групою, за якістю виконання вправ. Будь-яка вправа тяж. атлетики, що на початку тренер розбирає по шматочках, показує правильність виконання, контролює кожного, у тому числі і під час виконання комплексу. Дуже приємні адміністратори. З мінусів - ну дуже маленька роздягальня. ЗА це можна зняти стать зірки, але такої опції немає. Так що, 5ка за атмосферу, тренерів та ставлення!”
“Клас затишно сама лазня непогана пара хороша”
Сантара — салон краси. Тут виконують нарощування вій та косметологічні процедури та дбають про акуратність і комфорт.
“Возив дітей на картинг, все чудово Працівники супер”
“Звернувся з проблемою стуку в ходовій частині ,до цього їздив на два "сто" не змогли виявити проблему ,тут все зробили швидко і чітко,усунули несправність рекомендую.”
“Сьогодні відвідала вперше. Мені сподобалося. Персонал суперський, незважаючи на те, що я іноді шкодую. Робили манікюр. Головне стерильно. І майстер тямущий.”
“Супер крутий магазин особливо! Дівчатка продавці Світуля і Наталії.”
“користуюсь тривожною кнопкою ОІБ два роки. Викликав один раз — приїхали дуже швидко, спрацювали чітко. Дякую команді за оперативність!”
“Дуже задоволений рівнем сервісу та професіоналізмом співробітників цього сервісу. Сподобався індивідуальний підхід до клієнтів. Приємно знати, що тут зможуть відремонтувати будь-який гаджет. Рекомендую!”
“Хороший, смішний фотограф, на фото вийшла гарна, дякую за те що замазали прищі”