Огляд каталогу
- 5,807 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 5807 результатів
Перегляньте 148 в харкові у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 5,807 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 760,886 відгуків та оцінок.
“Дякую майстру Сергію, ремонтом залишилася задоволена”
“Обслуговування на високому рівні – все чітко, швидко та з великою увагою до клієнта. Особливо хочу подякувати продавцю Альоні – дуже ввічлива, привітна й професійна. Допомогла підібрати саме те, що потрібно, дала корисні поради та відповіла на всі запитання.”
“Придбав диван Рената! чекав декілька місяців. Доставили співробітники, занесли в дім.зібрали! Але виявив пляму на дитвані! Співробітники команпаніій пуфетто відразу обробили спеціальною суміщю і пляма зникла. Менеджер повідомила якщо пляма не зникне диван під заміну! Але все обійшлося! Якість виробу на високому рівні! Сервіс також! Рекомендую цю фірму!!!!!!”
“Купували шафу, залишилися дуже задоволені і якістю і сервісом. Продавець Ірина дуже компетентна у своїй справі, допомогла з вибором, проконсультувала по матеріалам і фурнітурі. Доставка та збірка були точно в строк. Будемо обовʼязково звертатися ще”
“Прекрасний вибір взуття! Стильно, якісно, комфортно. Дівчата-співробітники просто чудові, все пояснили детально”
“Відмінна кава. Приємна атмосфера. Класне обслуговування Рекомендую.”
“Хочеться висловити велику подяку всій команді агентства «Весілля у Шоколаді». Справжні професіонали, відповідальні, доброзичливі та дуже приємні. Все було чудово, на найвищому рівні. Було враховано всі побажання. Велике спасибі дизайнеру Наталі та студії Fresh Decor, які придумали та втілили в реальність приголомшливий декор (оригінальна арка на виїзній церемонії, неймовірно гарний декор банкетного залу, де все було продумано до дрібниць). Велике дякую флористу Наташі, жива флористика та букет нареченої були просто супер. Окреме спасибі хочеться сказати координатору Каріні за її увагу, підтримку, терпіння та неймовірну віддачу. Карина допомагала нам із самого початку абсолютно у всіх питаннях. У день весілля ми насолоджувалися кожним моментом. Хлопці, ваша допомога та поради протягом всієї підготовки неоціненні. Ви подарували нам справжню казку та незабутні враження. Дуже раді, що звернулися до вас. Ми і наші гості залишились у захваті!”
“З цією компанією познайомилися близько трьох місяців тому, шукали м'які меблі для офісу та за численними позитивними відгуками вийшли на цю компанію. Погортавши кілька сторінок сайту сподобалося те, що є з чого вибрати, як за фінансами так і за смаком. Сподобався двомісний диван "Дельта Люкс", саме те, що ми шукали. Попередньо зателефонувавши, консультант нам докладно все розповів, у нас питань не залишалася і ми замовили на два таких дивани. Через пару днів вони були у нас на офісі, що сподобалося, так це те, що все виявилося тієї якості, що нам і розповідали, ми залишилися задоволені.”
“Хочу оставить отзыв о процедуре Микроигольчатый RF-лифтинг лица. Выбрала именно БИОДЕРМ , потому что давно являюсь клиентом этой косметологии и доверяю специалистам и докторам . Решила написать отзыв потому как сейчас эта процедура очень популярна среди косметологов , но реальных отзывов практически нигде нет. У меня сухая кожа , есть мимические морщинки вокруг глаз , носогубная складка . Как сказала косметолог мало своего коллагена . Врач давно активно советовала именно эту процедуру так как она восстанавливает свой коллаген и уплотняет кожу. Процедуру я сделала где-то 2 недели назад. Насадка одноразовая ,мне показали ,достали из пакета новую. Игл много, но они маленькие и очень тонкие. Врач успокаивала сказала что все быстро и не особо больно, но мне, было больновато .Сначала выставляется глубина 3,5мм и по всему лицу проходят аппаратом - то есть каждый кусочек лица и шеи. Аппарат прижимается к коже и из него иглы входят во внутрь и так каждый следующий кусочек лица, что бы пройти все участки кожи.И брови, и верхнее веко,и под глазами,и виски и возле губ, шея ! Меня предупредили , что дня 2 может быть небольшой отек, в моем случае отек был дня 3-4 .Были по лицу квадратики , я мазала бепантеном. Итог через 2 недели. Кожа уплотнилась заметно. Стал лучше цвет лица , появилась свежесть .Кожа на лбу, вокруг глаз ,щеки разгладилась. Если морщины глубокие то вряд ли с первого раза все уберет.Ещё в самом начале мне сказали , что весь эффект будет нарастать и полностью заметен через месяц. А так же ,что для закрепления нужно пройти 2 процедуры. сейчас и через месяц . прошло 2 недели. Сейчас я реально вижу результат по тону кожи по качеству кожи возле глаз. Все выровнялось, сгладилось и выпрямилось. Кожа посвежела , помолодела . Ушли мелкие морщинки , появился здоровый цвет . Вот теперь сижу и думаю действительно 2ой раз пойти... Девочки если все таки решитесь и у вас такие же проблемы с кожей как у меня, потерпите и просите чтобы глаза максимально тоже прошлась как и везде. некоторые не выдерживают и просят обойти эти места (Они самые болючие) а потом жалеют. Да, процедура не relax,но это того стоит. Фото аппарата прикрепляю”
“У мене виключно позитивний досвід з магазином, дуже приємне та лояльне керівництво. З індивідуальних причин мені не підійшла маска, яку придбала, допомогли мені підібрати заміну. Буду ще купувати і приведу друзів :) Щиро бажаю вам процвітання, хлопці! ))”
“Можна сдати старий акумулятор, і отримати допомогу у встановленні. Менеджеру Славі -- подяка.”
“Все дуже сподобалось) Адміністратор дуже ввічливий та привітний, квест цікаві)”
“Хлопці красені, знайшли витік, допомогли з компресором, усі поміняли та заправили! Адекватні гроші, майстри своєї справи! Ато на все "хороших" сервісу, тільки заправити розуму вистачає і то в негермітичну систему, ще й за великі гроші.”
“Кастрували кота. Привезли, залишили на 40 хвилин та забрали. Реабілітація пройшла дуже добре, з наркозу вийшов легко, загалом уже наступного дня кіт прийшов у звичний стан. Лікар уважний, проконсультував як доглядати, чим годувати тощо. Єдиний момент, для тих, хто хоче бути присутнім на операції – тут так не вийде.”
“У цьому будинку все дихає гармонією, легкістю та чистотою. Куполи церкви гордо прагнуть вгору, і сама вона ніби ширяє над землею.”
“Швидко, чітко, все вчасно раджу.”
“Піцерія не погана, як для швидкого перекушування або кави. Офіціанти привітні та досить швидкі. Після новорічних свят і в обідню пору було досить порожньо і трохи прохолодно. При оплаті – попросили картку зростання та пробили її. Не можу сказати, що була якась знижка. Інтер'єр непоганий і приємно, що курців просять вийти на балкон. З їжі - не можу сказати, що дуже смачно, нормально і красиво і на вигляд продукти свіжі. На жаль, немає фото.”
“Добрий вечір, підкажіть будь ласка, чи можно принести речі для переселенців до вас?”
“Видаляла ксантелазми у цій клініці – залишилася дуже задоволена! Процедура пройшла швидко, безболісно, лікарі приємні та кваліфіковані. Всі етапи пояснили, підтримували комфорт протягом процедури. Рекомендую цю клініку тим, хто шукає професіоналів та уважне ставлення.”
“Видаляла ксантелазми у цій клініці – залишилася дуже задоволена! Процедура пройшла швидко, безболісно, лікарі приємні та кваліфіковані. Всі етапи пояснили, підтримували комфорт протягом процедури. Рекомендую цю клініку тим, хто шукає професіоналів та уважне ставлення.”
“Доброго дня. Ваш магазин працює? До якої години? Та чи є в продажу ламінат?”
“Видаляла ксантелазми у цій клініці – залишилася дуже задоволена! Процедура пройшла швидко, безболісно, лікарі приємні та кваліфіковані. Всі етапи пояснили, підтримували комфорт протягом процедури. Рекомендую цю клініку тим, хто шукає професіоналів та уважне ставлення.”
“Чудово та смачно приготований шашлик нашийок свинячої та реберця баранини. Грибочки на мангалі просто пісня!! Солянку я теж з'їв з великою швидкістю))))”
“Дякую за кульки! Дуже доброзичливий та ввічливий персонал. Також сподобалося, що в магазині можна купити ще свічки, святковий посуд та листівки, все в одному місці. Буду до Вас звертатися знову!”
“Хороший, комунікабельний продавець, порадить, підкаже.”
“Гарна крамниця, великий вибір, ціни як на сайті та на деякі пропозиції нижчі ніж Алі з можливістю роздивитися товар.”
“Чудова компанія! Співпрацювала не раз із менеджером Наталією та Любов'ю. Все влаштувало! Оптові ціни для постійних клієнтів”
“Перший досвід таких розваг, було цікаво та трішки моторошно”
“Дуже круті хлопці! Завжди у них обслуговуюсь і завжди задоволений результатом.”
“Черговий раз Дякую даному магазину. Порядні та чесні люди. Дякую!!!”