Огляд каталогу
- 5,807 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 5807 результатів
Перегляньте 148 в харкові у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 5,807 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 760,886 відгуків та оцінок.
“Відзначали там день народження! Дуже задоволені! Дуже дякую організаторам, все було на найвищому рівнем! За бажання є великий вибір аніматорів, шоу наукових та мильних для будь-якого віку, фотограф, можна замовити їжу, є лабіринт та батут для дітей, зона з іграшками, настільний футбол, приставка. Плюси: Дуже смачні курки відбивні з грибами, салати, все організовано для відпочинку батьків і дітей, є чим зайнятися і гостям і дітям. Дуже позитивні враження від свята і від організаторів. Поради з організації були дуже доречні, видно досвід і здивувало ставлення "як для себе", не просто як хочете, що хочете, а радили дійсно як буде краще. Великий плюс ставимо відео в Інстаграм "Як дістатися?" дуже зручне та зрозуміле. Мінуси: трохи була затримка із гарячим, тому раджу закуски продумувати заздалегідь. Розташування не дуже зручне, але завдяки відео гіду знайшли швидко.”
“Нереально крутий спектакль. Ходили на "Мнимый больной". Всім раджу, отримали нереальне задоволення. Одне погано, квитки за місяць треба купувати, розходяться)))))”
“Дуже гарна музична школа. Всі вчителі, безумовно, професіонали своєї справи. З ними і цікаво, і весело. Дуже люблю. У школі постійно ремонти і це дуже добре – отже дбають про зовнішній вигляд. Як кажуть "Зустрічають по одязі". Дуже яскраві звітні концерти і це тішить. Всім, хто виступає, дається можливість відчути себе зіркою. Крім цього, я рада, що школа щорічно бере участь у гала-концертах та інших заходах. Це розширює кругозір учнів, що у дорослому житті важливо.”
“Якось я побувала в цьому НВК у відрядженні. Дуже сподобалася організація навчального процесу та дозвілля вихованців. Індивідуальний підхід до кожної дитини. У навчанні та вихованні використовуються нові методики та технології.”
“Сподобалось обслуговування і години роботи. Привітний персонал і відсутність черг робить цю лабораторію на порядок кращою ніж ті в яких я був раніше”
“Ну, Оченннннььь, смакота роблять. Пощастило знайти хлопців, у яких аж тягнеться рука за телефон та набрати, щоб замовити м'ясний сет. Молодці, чесно, вперше 9 серпня замовили, зняли пробу і помчало, тепер на постійній основі робитимемо замовлення. Доставка, вчасно, супер м'ясо, соуси бомбезні. Так тримати, молодці. Мирного неба над головою і багато замовлень, від душі. Дякую! PS: з Широнінців дякую))))”
“Звернувся до Профмету за рекомендацією друзів, які вже були клієнтами фірми. Замовляв профнастил. Залишився задоволений рівнем професійності, обслуговування, якістю матеріалу та оперативною доставкою. Окрема подяка менеджеру Аніті – вона майстер своєї справи.”
“Купував штукатурку ceresit 24, по всій Одесі знайшов тільки в магазині КУБ, цього ж дня доставили, навіть водій допоміг розвантажити (або поспішав, або в них завжди так, але я був приємно вражений). Велике спасибі менеджеру, зробила знижку на доставку і на сам товар, кілька разів передзвонювала, щоб повідомити про навантаження штукатурки в авто і про виїзд авто зі складу. Дякую, дуже задоволений вашою роботою :-)”
“Потрібен був новий потужний пк для роботи. Звернувся до цього магазину і це було правильне рішення. Олександр, хлопець в окулярах, допоміг з вибором комплектуючих, зібрав пк доволі швидко, та був постійно на зв'язку, інформував по процесу збірки. Рекомендую цей магазин, а також професійних співробітників!”
“Выгодно купил пенопласт здесь. Менеджеры заказ оперативно обработали, сразу же перезвонили, договорились о доставке. Товар доставили в день заказа. Недостатков у магазина не обнаружил, поэтому рекомендую!”
“Дуже сильний адвокат. Це розумієш з перших хвилин спілкування з ним. Тільки після ретельного вивчення моєї справи взявся допомогати мені. Мене притягали по криміналу, світив реальний строк. Завдяки грамотній праці цього адвоката отримав умовний термін. І повірте це було непросто. Велика подяка Вячеславу Олексійовичу. Рекомендую всім у кого проблеми, не пожалкуєте.”
“Вже не один рік звертаюсь. Для авто акб і для ДБЖ. Завжди підкажуть і допоможуть із вибором. Також можна зробити діагностику акб щодо ємності і замикання.”
“Дякую Юлії Миколаївні та усьому колективу Grand стоматологія за професіоналізм і чутливе відношення до мене ,як до пацієнта якому попередній лікар недолуга зробив проблеми.Обовязково повернуся до вас ще !”
“Хочу висловити подяку персоналу пункту прийому аналізів за їхню доброзичливість та професіоналізм. Дівчата були дуже уважні, ввічливі та зробили процедуру максимально комфортною та пригостили чаєм. Дякую!”
“З вдячністю та теплом хочу поділитися своїм досвідом перебування у вашій лікарні. Я вдячна Богу та людям, завдяки яким потрапила в професійні руки ПОБЄЛЄНСЬКОГО Костянтина Олеговича. Усвідомити, що зі здоров’ям щось не так, завжди непросто, але грамотний лікар підтримує, пояснює і завжди залишається на зв’язку. Процес госпіталізації пройшов дуже швидко та організовано: кожен працівник, мов бджілка у вулику, чітко знає свою роботу. Медичний персонал уважний і доброзичливий. Медсестри на посту завжди готові допомогти, а санітарки та працівники харчоблоку заслуговують окремої подяки. Особливо вдячна Віталію Ігоровичу – анестезіологу, який, попри свій веселий характер, надзвичайно уважний до кожної деталі та Ользі Іванівні з реанімації. Лікарю-ЛОР (на жаль, не пам’ятаю прізвища красивої лікарки) та Артем Олександрович вони дуже скрупульозно вивчають стан пацієнтів – усе задля вашого здоров’я. Завідувач відділення Дубовік В.М. особисто перевіряє стан пацієнтів, що викликає велику довіру. Костянтин Олегович ПОБЄЛЄНСЬКИЙ – це провідник у світ здоров’я, наскільки це можливо для щитовидної залози. Його велике серце та золоті руки, любов до своєї справи роблять неможливе реальністю. Завдяки його команді мені було не страшно. Реабілітація пройшла легко, адже кожен тут працює на результат. Щиро бажаю вашій лікарні подальшого розвитку, процвітання, успіхів та вдячних пацієнтів!”
“На віконному ринку Харкова дуже давно, нормальні вікна з профілю Rehau”
“Заказував межкімнатні двери у магазині на Героїв Праці по ЄВідновленню. Довго вибирав, та всеж вибрав гарні двері. Усе сподобалось.”
“Часто беру у них LED стрічку для меблів, працюють оперативно та чітко. Рекомендую.”
“Доброго ранку. Хочу залишити відгук про бюро перекладів Interlogos. Дякуємо великому Галині, всі документи були переведені в строк, і ще мені допомогли відправити документи DHL. Все дуже швидко, якісно, професійно. Рекомендую. Ще раз дякую!”
“Купили в цьому магазині дитячі меблі, дуже сподобалося обслуговування і ціни. Купляємо не в перший раз,рекомендую цей магазин.”
“Доброго ранку. Хочу залишити відгук про бюро перекладів Interlogos. Дякуємо великому Галині, всі документи були переведені в строк, і ще мені допомогли відправити документи DHL. Все дуже швидко, якісно, професійно. Рекомендую. Ще раз дякую!”
“Дуже хороший фахівець та приємна людина. Все чітко, швидко, професійно. Допомогли знайти вирішення найважчого питання. Усім рекомендую.”
“Дуже задоволена покупкою дивана і шафа-купе.Менеджер допоміг з вибором і з доставкою додому, все ідеально підійшло.”
“Дуже сподобався хостел - відчуття як вдома! Привітні адміністратори, чистота у кімнатах, гаряча вода. Вночі ніхто не шумить, можна виспатися) І близьке розташування від метро. Якщо буду знову у Харкові, то тільки хостел Good night!”
“крім глибоких знань дуже вражає приємна атмосфера і дуже цікаві люди”
“Усе було на висоті, і товар, і ціна, і відправка. А головне відношення та спілкування. Ви молодці. Брав всесезонну гуму Lassa Multiways 2”
“Всім доброго часу доби!Хочу залишити позитивний відгук про роботу компанії "Медпрацівник" у м.Харків. зв'язку до цих пір. І головне - Мамі вже краще!”
“Дуже дякую дуже довгі замовленням! Замовляли вже не вперше, все просто на найвищому рівні. Продавці дуже привітні все докладно пояснили та допомогли зробити вибір. Дуже раджу ці меблі.”
“Звернулася до адвоката Тимохова Олега Євгеновича за юридичною консультацією. Зустрілися у його офісі в обласній колегії адвокатів у самому центрі міста. Провів професійну консультацію та вирішив усі мої питання. Рекомендую”