Огляд каталогу
- 3,612 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 3612 результатів
Перегляньте foodestablishment у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,612 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 1,120,040 відгуків та оцінок.
“Everything is at a good level. The staff should be more friendly, because it may seem that they are tired from work and none of the staff can smile. Все на доброму рівні. Робота персоналу повинна бути привітніше, бо може скластися враження що вони втомилися від роботи і посміхнутися ніхто з персоналу не може. Меню на доброму рівні, смаки у всіх різні тут твердить четвірка. Атмосфера на гарному рівні, без зауважень) Однозначно рекомендую до відвідування. The menu is at a good level, everyone's tastes are different, the four of them say. The atmosphere is at a good level, no complaints) I definitely recommend visiting.”
“Чудове атмосферою та аутентичною смакотою азійської кухні місце.”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”
“Гарне, затишне місце. Привітне обслуговування, смачна кухня”
“Кав'ярня «Я – це KAVA» — це затишне місце, де можна насолодитися якісною кавою та приємною атмосферою. Інтер'єр кав'ярні поєднує сучасний дизайн із теплими акцентами, створюючи комфортну атмосферу для відвідувачів. Дівчата баристи привітні, завжди готові допомогти з вибором напою. Меню пропонує широкий вибір кавових напоїв, приготованих з добірних зерен, а також безліч десертів . Особливо варто відзначити якість кави, яка відповідає найвищим стандартам. Загалом, відвідування цієї кав'ярні залишає приємні враження та бажання повернутися знову.”
“Тут - класно готують матчу)) є оригінальні цукерки без цукру ( і ананасові,і з манго,і ягідні), чисто,охайно.”
“дуже гарна атмосфера та обслуговування!”
“Чудове та затишне місце, де можна здійснити свої мрії, приймає в свої обійми, як рідний дім. Теплі, охайні кімнати, ароматна постіль, чиста ванна кімната, рушники, привітний персонал, ціна відповідає якості. Вечеря дуже смачна, запам'яталася надовго..дякуємо за доброту та затишок!”
“Смачно, швидко, привітний персонал Ідеальна кількість пармезану для пасти)”
“Цікавий заклад на ХТЗ і від метро недалеко, були там перший раз. Замовляли бургер, картоплю фрі та ще декілька смаколиків. Все дуууже смачно. Обслуговування теж без питань, швидко приготували. Раджу відвідати”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Чудове місце, де вас смачно нагодують. Різноманіття салатів, страв з м‘яса та риби. Дбайливі офіціанти додадуть приємних вражень від відвідування цього закладу.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Гарний заклад у центрі Харкова. П’ять поверхів з окремими залами та навіть кінотеатром. Фондю та десерти топ. Обслуговування не дуже швидке, але в цілому враження від відвідування цього кафе позитивні.”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Чудове місце, приємний сервіс, затишна атмрсфера”
“Були сьогодні з чоловіком в цьому закладі. Дякую за гарне обслуговування, офіціанти привітні і ввічливі. Дуже смачна кухня та приємні ціни. Офіціанка була компитентна та порекомендувала дійсно смачні страви. Атмосфера 3, можна трішки обновити інтер'єр. А взагалі все дуже сподобалось. Обов'язково завітаємо ще не один раз.”
“Прекрасне місце, люблю сюди зайти на обід. Дуже смачно та тихо.”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Львівська майстерня шоколаду - це любовна любов! Смачно все за доступними цінами. На вході вже можна побачити неймовірну красу. На столах стоять квіточки. Замовила молочний гарячий шоколад - це смачно (але дуже солодко, особисто як для мене) Панкейки 10/10 Чоловік замовив каву (яку досить таки довго несли) Замовили з собою 2 тортики (які теж довго несли) А так все дуже смачно”
“Все дуже зрозуміло, магазин спрямованості Субару та Хонда, в наявності багато запчастин”
“Оновлю відгук через 3 місяці. Інтер'єр простий. У залі грає китайський поп. Спробували суп Фо Бо, спрінг-роли з креветкою, свинину в солодкому соусі, моті та гезьза з креветками та мідіями. Фо Бо досить простакуватий, але смачно. Спрінг роли хороші, соус до них класно підходить. Свинина у солодкому соусі теж відмінна. Смажені - сухуваті, і смак начинки не такий яскравий. Моті - пісня. Штучка - 50 грн., але воно того варте. Дуже приємна та уважна жінка співробітник. Відвідавши це місце пару місяців тому, я написала відгук, в якому написала пару побажань, і всі вони були враховані (вішалка для одягу, більш уважний персонал, туалетний папір)”
“Одна з улюблених кав'ярень у центрі з невимушеним та уважним обслуговуванням, гарним приготуванням кави та можливістю попити моносорта. Невелика десертна група представлена привізною випічкою. Ціни середні по місту. Інтер'єр веселий, з дитячим та грайливим мотивом. Дітям подобається. У кав'ярні представлено також ряд малих кофемашин під оренду як додому, так і в магазини та офіси.”
“Затишна місцинка, місця небагато, чай смачний, тістечка подають з акуратними тризубими виделками, не холодно, персонал привітний.”
“Дуже гарне місце, та обслуговування. Але такий мінус, що можна замовити мʼясну, або рибну «тарілку» Але обрати щось конкретне, і менше за обʼємом-ні(”