Огляд каталогу
- 423 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 423 результатів
Перегляньте wi fi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 423 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 98,488 відгуків та оцінок.
“Відмінне місце посидіти в морозний вечір. Кухня хороша (як удома). Поставили музичний автомат тепер можна співати.”
“Приємне місце для любителів індійської їжі”
“Відмінне місце, де можна насолодитися класичним кавовим напоєм і не тільки, в спеку можуть порадувати холодну каву. Асортимент їжі та випічки для такого маленького місця просто зашкалює. Дуже зручно, що працює цілодобово, двері відчинені в будь-який час, можна провести час за приємним спілкуванням з баристом.”
“Дякую! Все сподобалось, дуже смачно”
“Чудовий заклад, дуже швидкий сервіс та гарна якість!”
“Смачно як у гуд таймі та пива можна випити”
“Дуже багато разів був тут ім завжди щось різне та ніколи ще не був засмученим, все дуже смачно завжди”
“Кухня - чудово! Дівчата – супер! Лерочка просто молодець! Шашлик краще замовити заздалегідь, матнакаш розігріти простіше. Рекомендую гриби на мангалі - смакота))))”
“Вкусный капучино, ароматная выпечка. Рекомендую”
“Місто, де головним дивізом є вислів гепи( бившого мера)- кручу -верчу на..бать хочу. Місто для людей, які виживають. Після настання війни, в мерії повний дерибан всього. Прилітає, а нам говорять за містом. Брехнею до влади прийшли, брехня усюди.”
“Досить смачно. Порції великі. Офіціанти привітні. Ціни середні.”
“Десь несподівано, але дуже смачно! Дуже люблю курячий бульйон (замовляю його скрізь, де є можливість) і тут він дуже смачний! Насичений, ароматний, ситний! Єдиний мінус закладу - погана витяжка, в результаті від мене "пахло" кухнею якийсь час, але це дрібниця - пройшлася і вивітрилося. Загалом, із задоволенням зайду ще!”
“Крутий сервіс, помили движок і всю машину і ще заїхав на шиномонтаж відрихтували і відбалансували колеса. Вищий рівень.”
“Смачна піца, можливо розрахувати карткою з програмою Бонус+ від Приватбанку. Рекомендую.”
“Приємне заклад, хороша кухня і привітний персонал. А ще там нереально смачний гранатовий сидр і одна з кращих піц 4 сиру в місті.”
“Супер атмосферне місце, але місця нажаль не так багато, темне пиво - файненьке”
“Приємний заклад якій знайомий ще здавна :) Смачні страви та приємне обслуговування.”
“Формат Бістро. Смачно та недорого!”
“Святкуємо тут сімейні свята з 2017 року і познайомилися з багатьма орендарями. На жаль, не завжди заклад був "на рівні", близько року (приблизно до жовтня 2019 року) кафе управляли байдужі до своєї справи люди і це відчувалося вже на порозі, що дуже підірвало репутацію закладу. Ми знаходили інші місця для святкування, але потім кафе закрилося на якийсь період, було зрозуміло, що щось знову змінюється. Вирішили ризикнути і повернутися, щоб співпрацювати з новою командою і ... залишилися дуже задоволені і не пошкодували! Обслуговування відмінне, окреме спасибі милою і усміхненою Марині, яка, як бджілка, стежить, щоб гості були задоволені. Адміністратор Юлія відразу привертає до себе, відмінно орієнтується в меню і дає раціональні поради при складанні меню банкетного столу. Завжди страви смачні, всі нюанси, які обумовлюємося при замовленні, враховуються. Так, є ще над чим працювати і що переробляти в приміщенні, але стало набагато краще та затишніше. Видно, що люди переймаються своєю справою. Удачі, "Assorti", і більше ситих і задоволених гостей!”
“Любов з першого відвідування! Навіть, якщо не хочеться кави. Просто любов!”
“Велика розмаїтість гуртків і для діток, і для підлітків. Всі викладачі дуже талановиті, творчі і приємні люди.”