Огляд каталогу
- 423 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 423 результатів
Перегляньте wi fi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 423 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 98,488 відгуків та оцінок.
“Смачна піца за прийнятною ціною. А що ще потрібно?”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“Просто неймовірно!Все чудово привітний персонал, чудові ціни!”
“Дуже смачна кухня, добре зустрічатися як маленькою, так і великою компанією. Є кілька залів та столики на вулиці. Приємне обслуговування! Дуже смачний шашлик, хашлама, окрошка, салати та багато іншого. Часто зустрічаємось у цьому закладі з друзями та завжди задоволені!”
“Круте місце зі смачними сирниками, рекомендую”
“Не розумію поганих відгуків за піцу. Вона зроблена з правильного тесту! І вибір піци великий - на будь-який смак! Дуже смачно дякую!)”
“Смачна кава, креативний дизайн”
“Найкраща кава! Підсів на нього, щодня п'ю Дякую Санек за каву!”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Дуже приємна і затишна атмосфера. Хороша кухня. Шашлик і реберця в меді - пальчики оближеш”
“Був сьогодні з товаришем у них - заправляв кондер, і я теж вирішив заправитися за нього ланос, у мене акцент поміняли чогось і заправили фреоном. градусів - роботою задоволений. Панночка-директор у них дуже привітна. Раніше на цьому ж місці якась стошка була зовсім не айс.”
“Продавці АЛЛО в ТРЦ Укоаїна м. Харків завжди на висоті! Добре знають свій товар, завжди нададуть допомогу та порадять що краще придбати!”
“Професійно, швидко,якісно. Приїду ще. Рекомендую всім.”
“На крайньому пості, зліва, (мийка самообслуговування) провід від пилососа плавав просто у воді. Перегородка від сусіднього посту маленька: намагався всунути гроші в автомат по дощу з піни та бруду. На автоматі (якщо правильно пам'ятаю) не відображалося скільки залишилося секунд паузи. А так, щодо натиску води та піні претензій немає. Рекомендую. Upd: поставив оцінку вище, т.к. справді не можу причепитися на даний момент. Персонал теж нормальний.”
“Пляж гарний. Є безкоштовний туалет. Контейнер для сміття. Кафе. У пішій доступності є магазин. Є навіть лоток з колами, і все, що потрібно для купання! Мені та моїм друзям подобається. Люблю івушки на цьому пляжі. Від міста недалеко їхати. Хто їде автобусом, зупинка недалеко.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Найкращий какао. Багато незвичайних авторських напоїв, наприклад, кава зі Швеппсом (смачно!). Ходимо з чоловіком щодня!”
“Їжа гарна. Завжди свіжа. Порцій завжди вистачає, щоби добре поїсти.”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Була тут перший раз, але тепер точно знаю що не останній. Є .беседкі на відкритому повітрі, є напіввідчинені веранда і закритий зал. Тобто на будь-яку погоду і на будь-який час року. Гарне оформлення, привітний персонал і багато інших +++”
“Приємний інтер'єр та смачна кава”
“Дуже сподобалось. Страви смачні та ситні. Наче вдома. Персонал дуже привітний. Раджу!!!”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Дуже затишне кафе. Гарне меню та смачна кухня. Окреме дякую персоналу за відмінне обслуговування. Адміністратор допоміг зі складанням меню. Все було на найвищому рівні.”
“Класні фахівці, хороше ставлення.”
“Відмінно відзначили свято!! Гарна кухня. Гарна відмосфера.”
“Дякую за обслуговування українською! Дуже чемне і терпляче. Кава смачна”
“Були літом. Їжа смачна. Замовляли сет суші. Напої та коктейльна карта теж добрі. Обслуговування гарне. Єдине побажання - покращити літню веранду, все хитається. Коли ми сиділи, пішов дощ. З навісу почало капати на нас. Пересіли. Але й там дощ нас застав. Хоча дощ був невеликий. Пересідати ще раз було вже незручно.”
“У серпні була, все гарненько відмили. Сьогодні заїхала, а жіночка із сусіднього закладу сказала, що вони вже не працюють. Шкода.”