Огляд каталогу
- 148 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 97% З фото
Знайдено 148 результатів
Перегляньте ужин у Херсоні. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 148 результатів у Херсоні. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 57,717 відгуків та оцінок.
“Дуже привітний персонал ,приємна обстановка всередині і чудова тераса , смачна їжа і доступні ціни.”
“Красиво. Смачно. 2 роки по тому.. Неймовірно! Ви змінились! Страви дуже смачні! Чиф! Ура!”
“Не можу сказати, що ми постійні клієнти, але буваєму тут регулярно. Меню різноманітне: суші, бургери, м'ясо й риба різних способів приготування, вок страви, піцца. Є цікаві салати. Алкогольні коктейлі - хороший вибір. Десертів вибір не дуже, але не може ж буте все на висоті) переважно все смачно, єдиний раз телятина на хоспері була жорстка, аде соус - навіть з таким м'ясом фантастичний. Окраса закладу - офіціант Валентин. Працює у закладі з відкриття, завжди залишає позитив. Обидва зали чисті, достаньо затишні. Туалети чисті. Є стол для пеленання - навіть не знаю це плюс чи ні)) У велиму залі є проектор і великий екран. Думаю, що можна було б не тільки дивитись футбол, але й проводити креативні презентації) Загалом, дуже рекомендую цей заклад. І ще - є дисконтні картки.8”
“Смачно і недорого. Досить приємне обслуговування.”
“Дуже стильний інтер'єр. Сама смачна піцца. Уважні офіціанти. Плануємо відсвяткувати тут день народження сина. Думаю підлітки будуть просто в захваті.”
“Дуже велика зала. Гарний дизайн інтер'єру, зручні меблі та чисті туалети. Їжа теж смачна, ціни прийнятні, алкоголь як і скрізь дорогий. Рекомендую до відвідування однозначно, особливо, коли приїжджають виступати артисти.”
“1 година більярду коштує 120 грн. Тихо, велика зала, бар працює.”
“найсмачніша піца в місті! єможливість замовити з собою”
“Не вперше замовляю суші! Все чудово! Хороша подача і на смак мені подобається. Тішать різні акційні дні, доставка суші безкоштовно при замовленні на енну суму! Чистенько і затишно! Гарних вам і чуйних клієнтів!”
“Брали піцу дуже смачно, все сподобалося!”
“Смачно поїсти за невеликі гроші. Привітливий персонал.”
“Дуже подобається магазин! Постійно поповнюється асортимент за супер приємними цінами. Є можливість замовити онлайн чи безпосередньо здійснити покупку у магазині. Хіба це не чудово? Рай для кондитера та просто безцінна знахідка. Так багато всього є в одному місці, що важко знайти в декількох інших магазинах! Обов'язково загляньте, настійно рекомендую! Бажаю магазину розвитку та процвітання, ви молодці!”
“Найсмачніша піца і сама приємна ціна в місті, є доставка”
“Дуже цікавий інтер'єр та оформлення закладу. Величезний вибір алкогольних напоїв. Смачна кухня, ексклюзивні страви, свіжі продукти. Ціни вище середнього, але на зараз напевно найкращий заклад в місті. Рекомендую!”
“Ви найкращі! Дякую за таку смакоту!!!”
“Сподобалось. Були в цьому кафе в перший раз. Заказ отримали доволі швидко. Їжа смачна, меню різноманітне, набір страв великий. Любителям японської кухні рекомендую”
“Казка - це більше ніж кафе... Це місце зустрічей і місце розлучень, місце радості та сліз, місце бійок та сексу. Хочете відчути колорит міста - ласкаво просимо до казки!”
“Кафе-бар при дорозі є вид на Дніпро, м'ясне в асортименті.”
“Велике дякую! Замовляли у вас кава брейк. Дуже красиво прикрасили зону і вся випічка була різноманітна і дуже свіжа. Окрема подяка, що допомогли з організацією форуму в загальному. Тепер тільки з вами!”
“Одне з не багатьох кафе, де можна смачно поїсти, душевна компанія, чистота і затишок, приємна обстановка.”
“Дуже смачно, замовлення зробили швидко, ціни середні.”
“Хороша і не дорога їжа, різноманітність прикольних страв, пивні сети, пельмені фрі та багато іншого. Рекомендую.”
“19-го числа була на фабриці з дітьми. Зайшли а кафе люля кавказька кухня. Ми багато чого замовили, все було дуже смачно, обслуговування дуже добре. Хлопці великі молодці. Дякую вам велике за відмосферу”
“Суші любимо всією родиною, тому частенько замовляли. Дякуємо, адже у Вас все неймовірно смачно, велика кількість начинки, акуратно приготовлені, рівненькі всі, як один! Адміністратори завжди ввічливі, приємні! Дуже вдячна за неперевершений смак суші,за акції, розіграші, за те, що приємно так спілкуєтесь з нами та за вчасну доставку !!!”