Огляд каталогу
- 1,871 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 1871 результатів
Перегляньте «restaurant» у Хмельницькому. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,871 результатів у Хмельницькому. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 482,555 відгуків та оцінок.
“Ходжу сюди кожен день, все прекрасно!!!! Персонал топ, кава топ!!!!! Кавʼярня 100 з 10 !!!”
“Зазвичай пишуть відгуки ображені, щоб їх почули, а задоволенні люди навіть думки не мають лишити гарний відгук, бо все ж добре. Були ми в будні дні, зранку , місць вільних багато, парасольок теж, людей побільшало після 15:00, але більш менш було комфортно, на головах не стояли. Гарний великий басейн, вода чиста. Кухня не погана, замовлення робили хвилин 20, ми в цей час купалися і не страждали, що хтось там щось ще не приніс. Коли дитина заснула то пішли гуляти візочком довкола ставка, який поруч знаходиться , там досить тихо. Дитячий майданчик гарний, єдине що немає ніякого навісу над ним, бо протягом дня там дуже все нагрівається, і на гойдалках нереально сидіти. І вода в дитячому басейні не гріється, хотілося б для діток тепліше воду. Є пісок, зона для волейболу, трава , газон за яким слідкують, все чисте та доглянуте. З адміністратором не доводилося спілкуватися. Відпочинком з маленькою дитиною сподобався, залишилися задоволені, приїдемо ще.”
“Зручне розташування, якісна вода, фільтра міняють по графіку”
“Очікуйте на гарне обслуговування та смачну каву. Дякую все сподобалося ♥️ 5/5”
“Неймовірна класна і смачна доставка їжі. І десертики чого варті. Просто ідеал готової їжі+доставка. Я б додав ще щоб по вихідних працювали.”
“Почитав і негативні відгуки,люди мабудь ухуївші... За 400гр номер на двох,їх невлаштовуе що сушилки для рук нема...,а рушник тобі навіщо.. Все тут добре,номер хоть і не новий ,але все було чисто і нормальний запах. За 400гр. - номер з великім ліжком,душ ,фен,два рушника кожному,халати,шафа для речей,вхожена теріторія,є ресторан,альтанкі,гойдалкі,дитячий майданчик,мангал і т.д. Ми були в будній день,шумних сусідів небуло. До персоналу притензій немаємо.”
“Зменшено приблизно в 100 разів. Мені, як туристу, все сподобалось”
“Дуже смачний кебаб, ідеальний баланс гостроти та часникового соусу. Респект”
“Смачна кава, цукерки. Дівчатка привітні.”
“Були тут влітку. Дуже тихо і затишно, незважаючи на близькість до дороги. Кухня хороша. Є будиночки з мангалом і невеликий ресторан в приміщенні. Велика територія.”