Огляд каталогу
- 1,134 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 1134 результатів
Перегляньте автомийка у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,134 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 135,063 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає автомийка з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Зробили комплекс послуг,Спасибі за вашу роботу та якість,все на найвищому рівні,рекомендую.”
“Мийка просто супер. Працюють справжні професіонали! Дуже відповідально відносяться до своєї справи! Рекомендую всім! Впевнений будете задоволені. Доречі ціни, також дуже адекватні! 5++”
“Беру здебільше комплекс, нарікань поки не було. Більшість коментарів чомусь про мийку самообслуговування яка знаходиться поруч, люди - уточніть місце перед тим як писати відгук.”
“Послугами мийка задоволений. Чудово миють авто.”
“З цим детейлінгом знайомий вже давно, користувася регулярно послугами мийки та звертався за поліруванням. Був задоволений якістю та обслуговуванням. В цьому році у них пройшов повний ребрендинг та напевно помінялась стратегія роботи з клієнтом, тому як після захисту салону керамічним покриттям мені писали менеджери через два тижні чи все ок і чи я задоволений послугами. А я був задоволений) Планую продовжувати користуватись цим детейлінгом. Рекомендую!”
“Все добре, навіть взимку Тунельну мийку не варто порівнювати з ручною мийкою, але все достатньо добре”
“Все ок, є один мінус - адміністратор ввечері не хоче міняти гроші. Напевно, не зацікавлений в доході. Тому після останнього відвідування їздимо в брудному салоні))”
“Чудова автомийка. Користуюся послугами більше року . Ціна - якість відповідає. Мийщики відносяться до своїх обов'язків відповідально та професійно. Нарікань не було. Великий спектр послуг за помірні ціни.”
“За 600-700 грн комплекс (не пам'ятаю точно), машину помили, пропилесосили, напомадили, по процедурі 1,5 години плюс мінус. Неділя обід, черг не було, на самомийці поряд аншлаг. Мені ок.”
“Чудова хімчистка салону. Потекло розморожене м'ясо, запах був жахливий. За неповну годину відчистили увесь салон до ідеального стану. Від запаху ані сліду.”
“Пишу відгук щоб отримати знижку 100 гривень на шиномонтаж. Ну а чому б і ні:) шиномонтаж і шиномонтаж. Сподіваюсь не забудуть затягнути болти і зроблять нормальне балансування. Роьлять в приміщенні, тут тепло, є кавовий автомат. Тільки пароль від wi-fi ніхто не знає, а мобільний інтернет під час сьогоднішнього тривалого вимкнення слабенько працює.”
“Кваліфікований персонал кімната очікування вирішення питань по запсастинам намісті”
“Дуже задоволений обслуговуванням на цьому СТО! Окрема подяка адміністратору Максиму, який детально пояснив усі роботи, які потрібно було виконати з моїм авто. Він професійно склав кошторис та чітко розписав терміни ремонту. Приємно вразила прозорість у роботі – мене постійно інформували про хід ремонту та узгоджували всі додаткові роботи. Майстри виконали все швидко та якісно. Ціни адекватні!”
“Одна з кращих в Ірпені Черг немає. Просторо якісні піна воск + дистильована вода Ціна та якість клас!!! Рекомендую”
“Сьогодні мили там нашу машинку. Просто вимили кожну шпариночку. Швидко та якісно. Тепер на мийку тільки до вас.”
“Дуже круте місце.Була там вперше,спочатку здалося що мало місця але потім почалася вечірка і все зрозуміла,атмосфера божевільно позитивна,смачна їжа та різні напої,знайомство з новими людьми це безцінний!мінусів не знайшла.таких місць потрібно більше щоб було у місті”
“Для ночівлі саме те, персонал чудовий, за свою ціну умови топ”
“Робили поліровку машини в Миколи. Дуже вдячні за гарну та швидку роботу. Обов'язково будемо звертатися і за іншими послугами мийки або шиномонтажу.”
“Робив тойота айго швидко, якісно. Рекомендую у когось робот.”
“Дуже гарний сервіс,привітний персонал та завжди гарно миють машину. Завжди відвідую тільки їх”
“Попав на СТО по страховкі . Зробили все дуже гарно . Задоволений . Тепер вся родина обслуговується тут . Рекомендую всім знайомим .”
“Встановили фари adaptive LED на мою F30! Купила теж у них. Все налаштували, все працює відмінно. Різниця зі звичайним ксеноном оргомное! Спасибі! Скоро приїду на ТО!”
“Швидко та якісно!!! Рекомендую, всім хто на Подолі залітайте!”
“Ціна - якість говорять за себе. рекомендую”
“Помили чудово , по часу трішки більше , але по роботі все супер ! Залишилась задоволена) дякую”
“Афігенне місце працівники дуже привітні добрі”