Огляд каталогу
- 114 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 114 результатів
Перегляньте автошкола у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 114 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 13,193 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає автошкола з таких міст як Київ, Ірпінь, Вишневе, Бровари, Біла Церква та інших міст.
“Хочу висловити подяку, всьому колективу Автомаг. Навчанням дуже задоволена! А особливо Віталію, професійний інструктор і просто приємна людина. Заняття були дуже продуктивні – все детально, спокійно, виважено, тактовно. Дякую за знання, навички і Ваше терпіння”
“потрапив в Агат після навчання в іншій школі та невдалої першої спроби здачі практичного екзамену в МРЕВ. інструктор Андрій Соболєв не просто допоміг підкачати ті навички, яких не вистачало, але й прибрати погані звички, яких я примудрився набути за попереднє навчання. моя щира подяка і рекомендації!”
“Навчання в автошколі Driving дуже сподобалося, кожна лекція цікава, викладач Андрій чітко і зрозуміло пояснює матеріал. Після навчання практичний іспит склала з першого разу, не зробивши жодної помилки! Сміливо обирайте автошколу Driving і не пошкодуєте!”
“Я проходила навчання в автошколі Агат і залишилася дуже задоволена! Викладач Андрій доступно пояснює теорію, наводить багато реальних прикладів і завжди готовий відповісти на запитання. Інструктор Богдан спокійний, уважний та професійний — з ним я почувалася впевнено за кермом уже з перших занять. Авто в хорошому стані, маршрути продумані, а графік занять зручний. Дуже рекомендую автошколу Агат усім, хто хоче якісно підготуватися до іспитів та впевнено сісти за кермо!”
“Дуже сподобалося навчання в автошколі, дякую викладачу по теорії Олегу Володимировичу. Гарна школа, приємний колектив. Щира подяка автошколі Хочу щиро подякувати всьому колективу автошколи за підтримку, знання та доброзичливу атмосферу! Особливу подяку висловлюю моєму викладачу теорії — Олегу Володимировичу. Дякую Вам за чіткі пояснення, терпіння та мотивацію! Завдяки Вам я успішно склала теоретичний іспит і впевнено рухаюсь далі до практики. Дякую адміністрації та всім працівникам автошколи за організованість, турботу та позитив. Ваша робота заслуговує поваги, а знання — надихають. З повагою, Надія”
“Безмежно вдячний інструктору Олександру за навчання. Дійсно навчив їздити з нуля. Навчання - одне задоволення, тому що це були не тільки заняття, а ще і дружня атмосфера! Сьогодні вже отримав свої довгоочікувані права! Дуже рекомендую "Майстер", не пожалкуєте!)”
“Висловлюю подяку викладачу теорії Сергію Михайловичу (іспит здала з 1-го разу) та інструктору Антоненко Сергію (Авто Тойота раф 4 Номер ка 0204). Практичний іспит здала з 2-го разу на Туполєва. Дякую також менеджеру автошколи за супровід та своєчасну підготовку документів. Спасибі директору за моральну підтримку перед теоретичним іспитом. Рекомендую всім автошколу ЛИБІДЬ-А в цілому та інструктора пана Сергія зокрема.”
“Гарний заклад, приходив сюди щоб отримати права, а не просто їх купити. Крім хороших знань мене навчили як правильно поводитися з машиною, і як саме дбайливо до неї ставитися.”
“Проходжу навчання в автошколі Драйвер, цікаві та доступні уроки, після кожного уроку проходимо тести, що в подальшому полегшить здачу екзамена. Рекомендую всім, хто бажає навчитись водити авто саме дану автошколу”
“Рекомендую! Найкраща автошкола! Хочу подякувати чудовій вчительці з теорії Людмилі. І величезна подяка інструктору Олексію, Бог механіки, ваш особистий психотерапевт, учитель та друг. Дякуємо Вам за Ваше Терпіння!”
“Термін навчання в автошколі - 2,5 місяці. Теоретичні заняття проводяться у вечірніх, ранкових та групах вихідного дня. Навчальні автомобілі оснащені дублюючими педалями. Також хочеться відзначити відмінну роботу інструктора - Валерія. Практичні заняття проводяться на нових автомобілях: Hyundai Elantra, Chevrolet Aveo, Daewoo Lanos, Chevrolet Aveo SF68Y, AUDI 80, Mercedes-Benz E 250, Volkswagen Golf, KIA CEED, ЗАЗ VIDA, DAEWOO NEXIA.”
“Запрошуємо всіх бажаючих на курси водіння! Супер пропозиція - Літня знижка!! група стартує у червні!!!! Заняття он-лайн;)”
“Не пожалкувала, що вибрала саме цю школу, навчання на високому рівні - від теорії до практики - здача екзаменів виявилась дуже легкою завдяки навчанню, зараз вже маючи водійські права, впевнено відчуваю себе за кермом. Дякую за вкладені високі знання!!!”
“Нормальна автошкола! Проходив тут курси водіння, насолоду навіть отримав. Автомобілі нові, причому не тільки з механічною, але й автоматичною коробкою передач. Інструктор нормальний попався, весь час нагадував, якщо у мене виникали труднощі. Містом їхав впевнено, знав, що в разі чого є підстраховка. За цінами все влаштувало. Яких-небудь недоліків не виявив.”
“Супер автошкола! Отримала багато практики, навчилась швидко реагувати на дорозі. Тепер кермую впевнено.”
“Прекрасна автошкола. Окреме спасибі директору Миколі Миколайовичу та його зам. Валерії.Проходила практику в інструктора Євгена, окремо йому Подяка: дав впевненість за кермом та відмінні вод. навички.”
“Вже місяць, як маю права з допомогою АвтоМагу КПІ. І хочу поділитися враженнями від автошколи. Теорія онлайн, що дуже зручно, коли в тебе ненормований графік. Найбільший плюс, що навчання якісне. Лекції, після яких отримуєш реальні знання і тести, щоб закріпити вивчене. На іспит йшла впевнено і склала з першого разу без єдиної помилки. Далі вирішила вчитися і складати на механіці. Практику викладав Євген Олександрович і хочу сказати, що це найкращий інструктор, якого можна уявити! Не кричить, все пояснює, звертає увагу на помилки і підказує як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. І що найголовніше, вчить кермувати впевнено, без страху; не просто, щоб скласти екзамен, а щоб вміти їздити в повсякденному житті. Ходити на практику було саме задоволення! Загалом, накатали де тільки можна було, вивчити будь-які види паркування і розібрали всі маршрути тсц і знову ж таки, на екзамен я йшла впевненою в своїх навичках. Склала іспит теж з першого разу, з однією помилкою. Вже коли я виїжджала самостійно, друзі та знайомі дивувалися моїм вмінням кермувати і паркуватися, казали, що у них виникло відчуття, ніби я вже впевнений водій зі стажем. За це я вдячна автошколі «АвтоМаг КПІ». Щиро рекомендую цю автошколу для навчання, якщо ви хочете стати хорошим водієм!”
“Дякую автошколі “Зебра” за цінні знання та підтримку на шляху до мрії! Особлива подяка інструктору Станіславу Борисовичу, саме з ним я подолала свій страх водіння та впевнено отримала посвідчення водія. Щиро рекомендую цю автошколу всім, хто хоче навчитися водити професійно та без стресу. Дуже вдячна за все!”
“Чудова автошкола! Закінчила теоретичну частину навчання і склала іспит з першого разу. Окрема подяка Володимиру за цікаву та зрозумілу подачу теоретичного матеріалу. Дуже рекомендую АШ Автоіспит!”
“Ця авто школа найкраща хороші вчителі та інструктори зі слів сестри”
“Важко в це повірити, але здала з першого разу і без корупції. Дуже задоволена всім процесом навчання, починаючи з теорії і закінчуючи практикою. Все на вищому рівні, особливо інструктори.”
“все доступно, теорія доступною мовою, 40 годин поїздок, тепер я за кермом )”
“Чудова автошкола! Хороша підготовка і з теорії, і з практики. Навчання проходила в Руслана Валентиновича – досвідчений автоінструктор з безмежним терпінням))) Спокійно та доступно все пояснює, вміє підтримати, знайти потрібний підхід. До того ж бонусом - позитивний настрій. Кінцевий результат проходження курсів – права отримала! Дуже задоволена)) дякую за навчання!”
“Навчався осінь 2021 р. Вечірня группа. Категорія "В" механіка. Теорію викладала м'яка юморна відповідала на люби питання які по теорії виникали Олена Юріївна, інструктор водіння більш строга та жорстка в позитивному плані Наталья Вікторівна. Викладанням задоволений на 100%. Внутрішні екзамен теорію, здав з першого разу практику з доп уроками водіння з 4 чи 5 вже точно не пам'ятаю, із ПЛЮСІВ взятки і мольба тут не допоможуть вивчай і здавай сам. Теорію достатньо і уроків но і потрібно самому скачати пару додатків і вивчати і здати буде легко не чого складного. Практику якщо починаєте водіння з нуля щоб здати і внутрішній екзамен і в мрео потрібно брати додаткові уроки і в ідеалі ще десь поїздити. Нажаль Водіння в реальному житті і на екзамені строго по усім пунктам правил відрізняється на відсотків 40. Але на екзамені в мрео ці 40 відсотків важко пройти без помилок. Була можливість порівняти навчання в реалії ще 3 автошколи Києва одночасно ще навчалися друзі в різних районах і автошколах і можу з гордістю сказати за їх відгуками і враженнями в цій припадають реально і тренують реально. В більшості інших автошкіл: це теорія онлайн по книжці яку не хто особливо не париться контролювати і практика аби де і де за внутрішні екзамени і в мрео просто качали бабки не парясь кого випускають на дороги. Можу сказати одне хочете реально навчатися і розуміти що робите вам чи тим кого направляєте сюди. Легко не буде бо потрібно вчитися. Хочете купити права і не чого зовсім не вчити і не знати тут не прокатить.”
“Здала сама після навчання, це головне”
“Хочу поділитися відгуком про цю школу) Петро Петрович – просто чудовий інструктор! Все зрозуміло та чітко пояснював, майстер своєї справи! Теорію викладав Сергій Іванович, теж усе було дуже ясно і дуже цікаво! Хочу також сказати що машинки все нові і безпечні. Дуже задоволена адміністрацією та вчителями, всім рекомендую!”
“Закінчувала цю школу в 2007 році, і через 12 років сіла за кермо нічого не боячись і пам'ятаючи все чому навчили, та школа не нова, але знання доносять як треба”
“Чудова автошкола з інструкторами котрі знають свою справу, задоволенна повністю своїм вибором .”