Огляд каталогу
- 36 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 97% З фото
Знайдено 36 результатів
Перегляньте адреса eva у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 36 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,296 відгуків та оцінок.
“Хороший спеціалізований магазин косметики тощо. Приємна атмосфера, уважні консультанти. Розрахуватися можна як готівкою, так і за допомогою терміналу. Часто бувають вигідні акції.”
“Все дуже добре, тільки постачання продукції кульгає. Наприклад: сантіка, гумових рукавичок і т.д.”
“Невеликий магазинчик цієї мережі. Відкрився не так давно. Місце для нього напрочуд вдале. Дуже зручно купуватися необхідне швидко. Асортимент звичайний для всієї мережі. Працюють консультантом. На засвоєна розрахуватисябанківською картою. Є зручна парковка. Рекомендую всім.”
“Асортимент товару широкий, викладка акуратна, наповнення хороше. Персонал привітний та ненав'язливий.”
“Найкраща Єва (у порівнянні з іншими на Виноградарі). Завжди все чисто, є тестери, новинки зʼявляються вчасно. А також щоразу я приємно вражена консультантом Яною, завжди допоможе знайти необхідний відтінок. Просто дуже приємна та ввічлива)”
“Дуже приємний персонал! Ціни набагато нижчі за решку магазинів.”
“Вперше зустрічаю Єву з такими приємними консультантами)”
“Дуже ввічливі консультанти, завжди раді допомогти.”
“Дуже гарний магазин. Продавець- консультант Алла просто чудова! Допомогла обрати крем, який повністю відповідає моєму запиту. Решта дічат теж завжди привітні. Чудове місце.”
“Люблю цей магазин. Завжди актуальні акції, про які вчасно інформують. Чемні, ввічливі продавці-консультаньти, приємно дивує їх бажання допомогти у пошуку товару та його вибору. Рекомендую.”
“Все супер, консультанти чудові! Тільки тестери погані але це вже люди......”
“Гарний магазин, приємні ціни. Знижки більше, чим в інтернет магазині!”
“Хороший магазин, ввічливі працівники. Особисто хочу щиро подякувати Вікторії за вирішення проблеми в подвійному списанні коштів з моєї карти. На гарячій лінії вирішити питання не змогли, а Вікторія допомогла закрити дане питання. Я ваш постійний клієнт!♥️”
“Корисний магазин з турботливим персоналом. Навіть телефонували, аби дізнатись мою думку про якість обслуговування. Почувши, що асортимент недостатній, сказали, що будуть розширювати і справді почали це робити. Втім, все одно не завжди можна знайти усе потрібне”
“Сьогодні була в магазині. Найкращі консультанти найвище обслуговування Допомогли вибрати парфуми, побачили що мені незручно носити все в руках та піднесли корзинку та на касі позитивно відреагували на товар що я обрала. Дуже підняли настрій на весь день.”
“Хочу подякувати керуючій магазином "Eva" за адресою В. Івасюка 46а, Сизон Вікторії за надзвичайно доброзичливе ставлення до покупців. Вікторія Сизон завжди підкаже та допоможе підібрати товар. Я людина похилого віку, маю хворобу хребта і не можу довго стояти, і мені, і таким як я, вона допоможе оформити покупку, ставши на додаткову касу, запропонує сісти на стільчик. Таке добре ставлення до людей піднімає настрій і завжди хочеться зайти саме в цей магазин. Хочу також подякувати Дубовик Ганні та новачку Васильєву Євгену. Дай Бог всім здоров'я та якнайшвидшої перемоги!”
“Завжди приємно обслуговуватися у цьому магазині. Співробітники кваліфіковано проконсультують, розкажуть про новинки та швидко та привітно приймуть оплату. Окрема поляка Олександрі!”
“Все добре, гарна продукція, завжди чисто”
“Наша місцева Ева, завжди є все що потрібно і акції радують. Черги не великі. Товар завжди свіжий. Дякую)”
“В цьому магазині завжди порядок, хоча і людей багато проходить, великий вибір і привітний персонал))”
“Дуже сподобалося у цьому магазині .”
“Декiлька разiв була в магащинi Ева а м.Боролянка,дуже задоволена обслуговуванням дiвчат продовцiв. Велика рiзниця в обслуговуваннi,чим в iнших магазинах м.Боподянка. Дякую за гарне обслуговування и настрiй.+)))”
“Виходячи з магазину забув оплачений товар на касі то мене наздогнали і відали”
“шикарні сукні і сценічний одяг. є що вибрати на випускний”
“Мені подобається цей магазин,якось він в мене витіснив дц і космо...”
“Все чистенько, багатий асортимент, доброзичливий персонал, є полички для своїх речей”