DIOR Kyiv
“О!!! Це щось неперевершене!!! Навіть писати не можу, сльози заважають говорити))). А якщо серйозно, то тут красиве усе: одяг, сумки, навіть посуд, з якого п’єш запропоновану кава. А особливо привітний персонал. Ніби в казку потрапляєш!!!”
Знайдено 5 результатів
“О!!! Це щось неперевершене!!! Навіть писати не можу, сльози заважають говорити))). А якщо серйозно, то тут красиве усе: одяг, сумки, навіть посуд, з якого п’єш запропоновану кава. А особливо привітний персонал. Ніби в казку потрапляєш!!!”
“Дуже гарний магазин із приємними продавцями. Особливо хочу виділити Наталію, дуже грамотна та приємна!”
“Це дуже хороший магазин. Вже другу зиму одягаємось в них. Речі носяться чудово. Хочу відмітити хороший сервіс і роботу з клієнтами, дівчата мега молодці,завжди на звязку, порадять,підкажуть по розмірах/тканинах/ теплоті. Будемо замовляти у вас ще❤️”