Огляд каталогу
- 49 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 49 результатів
Перегляньте алергія у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 49 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 3,882 відгуків та оцінок.
«Професорська стоматологія Любченка» — це клініка в Києві (Голосіївський район), куди звертаються, коли потрібні складні стоматологічні втручання на справді високому рівні. Розташована на вулиці Композитора Мейтуса, 5, вона поєднує професійну команду, уважне ставлення та комфортні умови для пацієнтів.
“Була сьогодні на консультації у дерматолога Євгена Олександровича. Все сподобалось. Уважний лікар, все пояснив, заспокоїв. І ціна адекватна. Дякую, Євген Олександрович! Рекомендую клінмку SKIN DOC.”
“Смачна та корисна їжа. Помірні ціни. Задоволена сервісом, швидкістю та лояльністю персоналу. Дякую окремо, що дослухаєтеся до прохань та побажань ваших клієнтів )”
“Дуже професійний мед. персонал. Вдячна також за вміння працювати з дітьми”
“Дуже ввічливі дівчата. Дуже швидко прийняли, зробили забор крові. Проконсультували, потрібно пояснили, дали відповіді на запитання. Дякуємо!”
“Дуже гарна зоолікарня, лікарі уважні, дружелюбні. Всім рекомендую до відвідування з вашими улюбленцями.”
“Щира подяка, Імунвет! Ми з клінікою Імунвет уже не перший рік, і за цей час багато разів переконувались в тому що тут працюють люди з по-справжньому великими серцями. Хочеться відзначити високий професіоналізм, уважність і відповідальність. Найголовніше - здоров'я тварин тут на першому місці! Вони завжди готові відповісти навіть на найдивніші та найскладніші питання, проконсультувати, заспокоїти, пояснити, повторити якщо потрібно — це безцінно. Щира подяка Наталії, Ірині, Олені та всім, хто щоразу допомагає з теплом і величезним терпінням. Особливо у момент екстреної потреби, навіть якщо клініка вже зачинена. Такі вчинки дійсно говорять про справжні цінності та щиру любов до тварин! Від душі бажаю Вам здоров'я, сил та процвітання. Нехай ваша місія триває ще довгі роки, а наші улюблені тварини живуть довше та щасливіше завдяки Вашій турботі. Дякую вам за все! З щирим теплом і повагою, Неллі ❤️”
“Все дуже зручно, записують через Телеграм, необхідно заповнити анкету. Прийом аналізів зранку, жива черга. Ми чекали хвилин 5, кров взяли у дитини швидко, на наступний день прийшли результати. Єдиний мінус-оплата тільки готівкою. Ми залишилися задоволені.”
“І так! сама крута вет клініка, колектив професіоналів всі красавці знають свою роботу, все чисто, культурно . Зробили нашому Арчіку операцію на лапкі перелом , потім доглядали обстежували , ніяких лішних коштів не видумивали ,як майже сука багато інших. Дякую Вам от Арчі привіт”
“Дуже приємно, що в аптеці працюють професіонали, які готові допомогти з будь-яким питанням. Чисті та теплі приміщення додають комфорту при покупці ліків.”
“Хороша мережа аптек. Ціни недорогі. Можна зробити бронь через інтернет і отримати знижку. У цій аптеці обслуговують добре, черги немає.”
“Подобається. Заказую онлайн не вперше. Спокійно та відповідально відносяться до справи, уважно спілкуються з клієнтом та йдуть на зустріч. Бажаю й надалі підтримувати реноме. А ще бажаю нарощувати асортимент ліків, щоб завжди можна було знайти все, що треба.”
“Щиро дякуємо усім працівникам!!! Вже не перший рік з дитиною проходимо реабілітацію в цьому чудовому закладі! Нам дуже подобається турботливе та відповідальне ставлення до дітей! Незважаючи на військовий стан в країні моя дитина отримала усі необхідні медичні процедури( соляна кімната, морські вани, масаж, «пінка», ЛФК ) та сбалансоване харчування. Щира подяка обслуговуючому, медичному та педагогічному колективу!”
“Дівчата молодці,обслуговування 5+.”
“Здається тут працюють самі кваліфіковані і найкращі фармацевти нашого міста. Також дуже великий асортимент ліків, не прийшлось ходити по всім аптеках та шукати. Дякую!”
“Лікував у цій клініці свою собаку Фредді, і хочу подякувати всій команді! Лікарі уважно оглянули його, провели всі необхідні процедури та пояснили, як доглядати вдома. Фред відчуває себе набагато краще, і я бачу, що його стан реально покращився. Особливо сподобалося, що до тварин ставляться з любов’ю і терпінням, а в клініці чисто і затишно. Тут справді піклуються про пацієнтів, а не лише виконують формальності. Рекомендую всім власникам чотирилапих друзів!”
“Гарне місце розташування. В аптеці завжди привітний персонал, відповідають на всі запитання. Завжди все є у наявності. Часто бувають корисні акції. Однозначно рекомендую.”
“Викликала бригаду невідкладної медичної допомоги, бо мала скарги на стискаючий біль у грудях. Бригада приїхала досить швидко. Було дві жінки фельдшери. Спокійні, кваліфіковані, надзвичайно злагоджена робота. Дякую за вашу працю”
Майстриня, якій довіряють: допомогла вирішити алергію на гель-лак і постійно вдосконалюється; атмосфера релаксу.
“Завжди дуже приємне та швидке обслуговування. Персонал супер! Так тримати.”
“Професійний і доброзичливий персонал.”
“Вранці здавали аналізи і в той же день прийшли результати, це реально швидко.. По роботі жодних нарікань, все сподобалось”
“Велика подяка працівникам реєстратури за доброзичливе відношення до пацієнтів. Не дивлячись на те, що черга дуже велика, все пройшло швидко і спокійно. Допомогли вирішити наші проблеми. Дякую”
“Професійний ввічливий персонал. Вибір ліків хороший, все саме ходове є. Аптека знаходиться зовсім поруч з трасою Житомир-Київ, праворуч, якщо їхати в бік Києва. Орієнтир - пологовий будинок, його добре видно і коли проїдеш, перший поворот направо. Поруч з аптекою є місце для парковки, але не заасфальтували.”
“Аптека чудова, сьогодні замовила вакцину одразу передзвонили усі уточнили. Фармацевт та зав аптеки дуже приємні професіонали”
“Це єдина людина, яка змогла мене вилікувати. Перед цим лікувалася пів року у різних лікарів та у різних клініках, також здала аналізів на тисячі гривень і жоден не зміг мені сказати чому у мене постійно підвищена температура. Величезна подяка за професійне лікування і допомогу ❤️”
“Дуже славна затишна аптека, приємне обслуговування,відношення до покупців уважне, доброзичливе. Дякую!”
“Низькі ціни, якісне обслуговування. Рекомендую!”
“Велика, чиста поліклініка. Багато хороших спеціалістів. Є проблеми, звичайно, але як в усій медичній галузі. Тут є центр малоінвазивной хірургії, на такій великій район як наш хоч щось серйозне. Не треба далеко їхати, а коли хворий, це важливо. Зверталась за допомогою до терапевта, приємно здивувало те, що після закінчення часу прийому, вона перейшла до вільного кабінету і прийняла решту людей. В дитячий поліклініці я такого не бачила((( Загальне враження хороше, хоча в мене серйозних проблем зі здоров'ям немає.”