Огляд каталогу
- 157 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 157 результатів
Перегляньте барбекю у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 157 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 72,772 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає барбекю з таких міст як Київ, Козин, Вишневе, Бровари, Бориспіль та інших міст.
“В цьому семестрі моя дочка відвідує Денний табір Green Country із спеціалізацією IT. Школа подобається усім: організацією навчання та нагляду за дітками; новими цікавими програмами; харчуванням; творчою програмою; чистотою; приємною атмосферою завжди... Обов'язково будемо відвідувати школу надалі. Дякую власникам та працівникам Школи! Сама найкраща мережа Шкіл: Yappi, Green Country, Green Forest.”
“Antwerpen — це маленький європейський портал прямо в центрі Києва, де ти ніби опиняєшся в старовинному бельгійському дворі з антикварними меблями, пивними кухлями і ламповим ретро-вайбом. Атмосфера просто вау: кожна деталь продумана до дрібниць, інтер’єр і двір захоплюють з першого погляду. Обслуговування на рівні — ввічливо, швидко й без зайвого. А кухня… о, кухня! Бургер з дорблю та трюфельним соусом — чиста гастролюбов, бельгійські ковбаски з фрі — те, що треба під келих крафтового пива, а фондан з базиліком — це новий рівень десертної насолоди. Тут їжа — не просто смачна, а з характером, а вечір — не просто вечеря, а повноцінний гастро-відпочинок у стилі старої Європи.”
“Вже багато років користуюсь їхніми послугами, надзвичайно задоволена, чистота ідеальна.Плюс послуга трансфер до/з аеропорту, це супер”
“Якщо бажаєте скуштувати смачну їжу та насолоджуватися приємною атмосферою закладу - Вам сюди! Привітний та уважний персонал! Обслуговування на найвищому рівні! Однозначно рекомендую.”
“База відпочинку просто супер. Кругом дубовий ліс, будиночки окремо один від одного. Є різні варіанти будиночків, по різній ціновій категорії, в залежності від умов і наявності зручностей. Є свій пляж на річці, більше 10 човнів, вихід з берега для риболовлі. Місцеві розповідали,що бувають дуже грибні сезони, але я не любитель грибів, тому особисто не звертав уваги на них. Але наскільки там кайфова атмосфера, то передати важко. Дубовий ліс для мене став відкриттям, ніколи раніше не відпочивав на таких базах.”
“Парк невеликий, але дуже гарний, з озером. Багато майданчиків дитячих, розваги для дітей, місце для пікніків. Людей багато навіть в будні дні. Вхід безкоштовний.”
“Чудовий заклад, приємна атмосфера та музика. Смачні страви за приємними цінами. Дуже привітні офіціанти і можна дивитися як працюють кухарі. Загалом заклад дуже сподобався, відвідували не один раз. Рекомендую скуштувати тірамісу!!!Але столик краще бронювати заздалегідь)))”
“Якщо любите індійську кухню - вам сюди. Все просто, демократично, і головне- смачно. Можна було б і гостріше…. Обслуговування на висоті теж”
“Затишне та комфортне місце для відпочинку, надзвичайно гарна та доглянута територія, діти просто в захваті, дякуємо за прекрасне місце для чудового відпочинку, всім рекомендую!”
“Скажіть будь-ласка як звʼязатися з власником?”
“Все супер, працівники милі і доброзичливі, страви смачні, обслуговування на висоті”
“Місце, в якому відносно швидко готують смачні і ситні бургери за досить доступною ціною. Рекомендую їсти бургер не одразу після того, як його подали, а дати котлеті всередині трошки "відпочити" Їв бургер "New York", з додатковими соусом картоплею та колою, чек вийшов 128 гривень. За свої гроші - прекрасне місце. А ще там приємний персонал :)”
“Люблю це місце, гарно , свіже повітря”
“Дуже гарний пляж для сімейного відпочинку. Чистий, затишний, досить великий, поруч багато місця для паркування. З 10-ї години - спостереження рятувальників. Є водні велосипеди у прокаті. Порівняно з 2017 р., зараз тут у неділю море людей.”
“Смачні обіди, не дорого, привітний персонал”
“Смачно! Чудовий сервіс! Привітний персонал. Знижки і комплімент від закладу на день народження.”
“Смачно! Чудовий сервіс! Привітний персонал. Знижки і комплімент від закладу на день народження.”
“Прекрвсне кафе, приємний персонал, круті акції і пропозиції, а саме головне дуже комфортно і смачно, замовили сирний бургер, це просто "божественно", дужеее смачно, сиру було дуже багато!Також смачні крильця!”
“Смачно відсвяткували день народження. Ребеця всих видів - дуже смачні. Потрібно зайти ще)”
“Дуже сподобалось! Особливо вразив паштет з глазурованим яблуком. Гарне обслуговування, затишна атмосфера, грає приємна музика, ввічливий офіціант Олексій, прийнятні ціни . Дякуємо за гарний вечір.”
“Найгарнішими, привабливими були тиша та рибалка.”
“Чудове місце, дуже затишно, природа чарівна, порядок підтримується. Альтанки, мангали, дрова, все для відпочинку є!”
“Власна випічка, приготовлена з душею та грузинським колоритом!) Стойка з вишнею - чудова!”
“Чудове затишне місце в самому серці Святошинського району. Майже всі культурно-масові події проходять на цьому майданчику. В парку багато затишних куточків для прогулянок, дитячий комплекс, центральна алея, поруч кінотеатр Лейпциг. В парку є WIFI.”
“Відпочивали 04.05.2024, привітливий персонал, все чисто, гарно, навіть неперевершено”
“Смачно, затишне місце. Для своїх!”
“Дякую чорнявій кучерявій дівчині! Вміє підняти настрій і опорожнити мій гаманець! Продавець від Бога) Я не любитель риби, але так,як вона її пропонує, прийшлось полюбити.”
“Велика подяка адміністрації та колективу кафе! Щиро вдячні за чудову організацію весілля наших дітей! Усе відбулося на найвищому рівні: смачна й різноманітна кухня, уважний та привітний персонал, який завжди був поруч і своєчасно піклувався про комфорт гостей. Окрема вдячність за те, що страви подавалися вчасно, а атмосфера свята була бездоганною. Наші гості залишилися у захваті, і це – найкращий показник вашої професійності. Дякуємо за теплі спогади, які залишаться з нами на все життя!”
“Простий заклад, просте меню, затишно. Коли хочеться не морочити собі голову - йдемо обідати в це місце.”
“Дуже затишне місце. Їжа смачна, порції великі. Можна приносити алкоголь з собою (cork fee), але там дуже великий вибір коктейлів смачних. Можна з собаками. Офіціанти дуже приємні та спритні. Вже були там не раз, та плануємо відвідувати й надалі.”