Огляд каталогу
- 149 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 149 результатів
Перегляньте блюда у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 149 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 94,355 відгуків та оцінок.
“Досить непогане атмосферне місце. Їжа смачна, свіжа (був зранку). Є де присісти, можна в закладі або на вулиці. Дуже сподобалися живі квіти на деяких столиках. Не сподобалося, що зранку не готують піцу, певно не було працівника, також мало персоналу, тому була черга(”
“Завжди, коли маю нагоду забігаю по каву, надзвичайно смачна кава або натуральні чаї, затишна атмосфера, привітний персонал. Тож коли хочу перепочити і перевести подих, або коли чекаю дитину завжди заходжу сюди. Рекомендую”
“Дуже гарне обслуговування, уважні офіціанти, їжа смачна та свіжа.”
“Порекомендували ресторан на СТО щоб вбити час поки іде ремонт машини. Неочікував такої якості і сервісу. Все смачне і свіже. Мені сподобалось.”
“Улюблене місце відпочинку нашої Родини багато років. Щиро вдячні власникам і арендаторам за завжди цікавий контент.”
“Замовляли доставку піци-вулкан та бізнес-ланчу. Доставили протягом години, все було дуже смачно та якісно приготовлено. Ми задоволені. Виправдана вартість, сервіс та якість.”
“по відгукам бачив, що піца непогана, але був приємно шокований. Маргарита 10/10, це вау. заздрю людям, які живуть поряд”
“Постійно беремо тут піцу, усе завжди смачно і недорого. Був інцидент, коли нам везли з IQ pizza на Драйзера доствку три години, тому тільки беремо тут самовивозом, чекати доводиться від 15 за до 40 (в гарячі години).”
«Сусідка Белла» — це приємний ресторанчик італійської кухні. Тут привітний персонал, смачна кухня та красива подача блюд. Італійська музика створює затишну атмосферу.
“Завжди смачно. Шеф завжди на місці і слідкує за всім”
“Під час мого візиту серед інших треків в закладі грав TOOL. Тільки за це поставив би 5 зірок. Але і в інших аспектах заклад топ! Дуже крутий гозе (томатне пиво) на крані. Тарілку до пива радила офіціантка, назву не запамʼятав, але надзвичайно смачно. Єдине, що не дуже сподобалось — стейк і карпачо. Окрема подяка офіціантці Марії!”
“Чудовий комплекс для заміського відпочинку! Дуже гарна та чиста територія, будиночки стильні та в них є все необхідне для проживання. Але найприємніше - це сервіс, дівчатка адміністратори просто чудові, дуже приємні, допоможуть у будь-яких питаннях та підут на зустріч. Дякую всьому персоналу за такий приємний та спокійний відпочинок) обовʼязково повернемось до вас!”
“Брускети просто вкусовий оргазм, обслуговування також на рівні, приємний вайб і в цілому є бажання повернутися , та провести час с друзями ❤️”
“Дуже крута атмосфера тут!!! Все супер, починаючи від звичайного пива до крутих і незвичних закусок!!! Чудове місце для проведення вечору пʼятниці-суботи після тяжкого тижня!!! Дякую, ви молодці ! Персонал дуже старається”
“Сьогодні відвідали Barsuk, завітали з подругою на смачне какао з чизкейком. Проте хочу розповісти про обслуговування, бармен Каміль допоміг не тільки викликати таксі, а й розповісти водію, як і куди заїхати і не дати нам замерзнути на вулиці, коли мінус 15. Можливо, головним тут став людський фактор не байдужості. Нас провели на вулицю і дочекалися, що все гаразд. У часи пандемії, важливо відчувати підтримку людей. Рекомендую!”
“Все надзвичайно атмосферно, приємні і уважні офіціанти, які знають і вміло розмовляють українською мовою в порівнянням з іншими закладами, цінова політика також приємно дивує, страви можна знайти на будь який смак, піца смачна завжди, бортики просто любов, також подобаються фірмові лимонади. Завжди привітливі усі працівники, вітаються навіть кухарі, буду повертатись з сім’єю та рекомендувати друзям)”
“Рекомендую відвідати хоча б 1 раз! Атмосфера приємна як у закордонному готелі. Легка музика. Смачна кухня.”
“Піца в закладі дуже смачна,атмосфера супер,грає різдв'яна музика,є місце для дітей,дуже гарний сервіс,їжа просто пальця свої можна з'їсти,хочеться ще і ще!! І ДІТЯМ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ”
“05.04.2025 року позвонив в заклад, адміністратор швидко відповіла і зарезервувала столик на 6 людей. В загальному нам все сподобалось, блюда, зал затишний та як на мене атмосферний, на фоні грає грузинська музика, на теліках шикарніші крєвиди Грузії. Обслуговування просто на рівні, блюда подавались відносно швидко але воно того варте. Відмічю деякі блюда: люля з баранини - смачніші я ще ніде не їв, дуже сочний та мега смачний. циплята табака, хачапурі, салати - все сподобалось. Чача - це прям напій богів)) Шикарна) Що не дуже сподобалось то це тільки хінкалі, асорті та фірмові, тісто дуже смачне а вот мясо не сподобалось, не відчули спецій та кінзи. Взагалом нам все сподобалось)”
“Затишна атмосфера й уважний сервіс. Кухня на висоті)”
“Гарний заклад, чудова атмосфера, кухня смачна, враження чудові. Трошки складно персоналу бо офіціантів якось мало для вечора суботи, хотілось більше уваги!”
“замовляла локшину удон на днях. Точніше в пятницю. Господи шо це ща їжа богів була. Дайте премію повару, що готував! В мене був гастрономічний оргазм без перебільшення. Таку локшину я ще ніколи не їла. за неї можна продать душу. Корочше, цьомкі бомкі вашим поварам”
Chin Chin — це дуже затишний ресторан у центрі міста. Блюда тут неймовірно смачні з гарною подачею. У закладі панує приємна атмосфера.
“Смачна кухня, привітний персонал - місце куди ще раз повернешся.”
“Неймовірна атмосфера, прекрасний привітний персонал, який завжди зустрічає з посмішкою та незвичайно смачнющою шаурмою, смак якої найкращий з усіх закладів швидкого харчування Дійсно краще за звичайний мак дональдс”
«Юкатана» — це один з кращих ресторанів у місті. Тут смачна їжа та гарний дорогий інтер'єр. Персонал тут на вищому рівні, а вибір блюд на будь-який смак.
“танці топ, вікторія василівна найкраща”
“Ми брали стейк, кукурудзу, окрошку та фондан. Усі стави неймовірно смачні, приємне та швидке обслуговування, доволі велика територія, є багато місць як у залі, так і на терасі. Їжа та напої були приготовані та подані дуже швидко. Обовʼязково повернемось ще❤️”
“Ще до того, як В'єт кухня стала Мейн стримом, цей ресторан вже пропонував традиційні страви В'єт кухні, і досі тримають марку: фо бо і нім були на ура, cam on ban!”
“Кебаб був смачним. Обслуговування чудове. Проте в меню дуже мало турецьких страв і в приміщенні про Туреччину нагадують лише назва та невеликі фотографії Стамбулу.”