Огляд каталогу
- 695 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 695 результатів
Перегляньте весілля у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 695 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 269,052 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає весілля з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Вишневе, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Дуже, дуже смачна кухня. Приміщення гарне. Проте нема фотозони, можна зфотографуватись лише на фоні споруди”
“Дуже гарне тихе місце, вномерах чисто охайно, персонал приємний та вічливий ,іжа смачна, по бажанню можуть принести в номер, відпочити з дороги супер”
“Гарне місце, смачна кухня. Великий світлий зал Красиво та смачна кухня”
“В закладі побували вперше - святкували день народження. І ми, і гості залишилися дуже задоволеними - кухня смачна та вишукана, обслуговування на високому рівні. Особлива подяка за гостинність Олесі!”
“Дуже смачно, великі порціїї, й помірні ціни. Уважний та привітний персонал.”
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Дуже затишно, особливо перевага в тому, що можна посидіти на вулиці не дуже далеко від дитячого майданчика, де можна спокійно попити каву та бачити дитину на майданчику дуже зручно. Існують десерти без цукру, що дуже класно. І смачне морозиво.”
“Спробував це таксі, перше що вразило це оператор яка оформила моє замовлення, водій Сергій приїхав дуже швидко, автомобіль у гарному стані. Мені сподобалось, рекомендую”
“Гарне обслуговування. Гарний асортимент”
“Затишний заклад в центрі міста в пасажі. Дуже різноманітне меню , гадаю що кожен знайде щось собі до смаку . Мені дуже сподобався йогуртовий холодний суп та полуничні равіолі , цікаве поєднання солодкого та солоного”
“Дуже затишне і гарно облаштоване місце. Дуже смачна кухня і привітний персонал.”
“Отличный магазин) Бываю как минимум раз в неделю =) Часто попадаются новые, качественные вещи с бирками)”
“Дуже атмосферне місце з класним сервісом на нереально смачною їжею. Раджу для відпочинку .”
“Рибки прикольні там за заборчиком. В цілому скажу так, далеко не кожного разу проїжджаючи повз кавʼярню я маю бажання пити каву, але сама обстановочка так і вабить заїхати, взяти лате з кокосовим сиропом, (за ноу хану зі стільцями під деревцем поруч з рибками прям 5), сісти поруч з рибками, дістати сигаретку та зателефонувати якомусь Олегу і пояснити що він Олег, а він і не проти, бо що ти можеш протиставити людині, яка пʼє каву під деревом, поруч з рибками та кроликами і це в 50м від будинку.”
“Люблю цю маленьку тепленьку з ароматом кави та випічки місцину на Подолі. Завжди є вільні столики, завжди тепло, але не завжди є штрудель з вишнею та маком. Бо він особливий і по особливому смакує тим хто любить та цінує макову випічку. Дуже рекомендую спробувати - ви його полюбите”
“Найкращий еспресо тонік, супер великий, насичений. Дякую”
“Бажаю вам більше зірок та вищий рейтинг! Обслуговування - привітне та приємне. Зараз купую тут торт. Щодо смаку відпишу згодом. Але поки що - мені все подобається!”
“Все подавали швидко. А як смачно... По-українськи, порції великі, все гаряче та свіже. Заклад з живою музикою. Все чисто, охайно, столи достатньо далеко один від одного, тобто сусіди не заважають.”
“На місці цього закладу відкрився Idealist- доволі великий вибір кави та кавових напоїв, та багато десертів. Дуже сподобалося, що ж вибір десертів без цукру. Всі досить смачне)”
“Кава смачна,привітний персонал. Тільки подача фільтр-кави в такій же чашці,що й капучіно не дуже відповідає цьому напою. У високій було б набагато атмосферніше.”
“Відвідували даний заклад з колегами 16.07.2025 (ходили на обід))). Все дуже сподобалось. Офіціант Дарина - обслуговування на високому рівні. Рекомендую всім відвідати ресторан "Хачапурі та Вино".”
“Неймовірно смачно і швидко все готується, персонал був дуже привітний та ввічливий, кава просто топ. Комфортне і затишне місце з гарною музикою!”
“Обожнюю цей ресторан,а особливо дитячу кімнату,звідки мій син ніколи не хоче йти додому .завжди смачно ,приємна атмосфера,обслуговування на вищому рівні.компот полуничний-це взагалі смак дитинства!-)”
“Дуже приємне місце, кожна зала по-своєму атмосферна. Хочеться сфотографуватися в кожному куточку. Завжди саме тут проводимо свої івенти.”
«Салон краси "Чарівниця"» — міський салон краси у Києві. Заклад надає чоловічі стрижки, манікюр та прокол вух. Команда дотримується охайності й приділяє увагу деталям.
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Якщо з сім'єю хочемо поласувати суші - то вибір тільки за sushi-master.ua!!! Замовляли неодноразово і надалі будемо замовляти! Всім рекомендую!!!”
“Були в перше в цьому ресторані! Дуже сподобалося! Смачна кухня,не нав'язливе обслуговування.Та і атмосфер комфортна) Хотілось окремо відмітити молодого хлопчину (офіціант,бармен) уважний до деталей!) Дякую!”
“Дякую за чудовий букет та настрій!!! Проживаємо в сусідньому будинку і завжди купуємо тут квіти. І хочу сказати, що магазин дуже змінився за останій рік, завжди свіжі квіти і привітня продавчиння. Рекомендую.”
“"Торі но марінадо" - вказане в каталозі. Фото представлене зліва - те, що принесли мені. На вигляд зовсім різні страви. Честно, неочікувано. Це мала біда. Другий мінус - рамен з куркою несли 30 хвилин. Як на мене - "найкращий" результат з урахуванням того, що це не найпопулярніший заклад в місті. Що ж там настільки складного, що на його приготування знадобилось стільки часу. До того ж, ціни, на рівні з деякими закладами Києва. Також, трохи це здивувало. Фреші. Бурякового, гарбузяного - немає в наявності. В Україні, таких популярних овочів, в закладі, де є така оригінальна пропозиція, як фреш - немає таких овочів. Це надзвичайно дивно. Натомість, в меню є...барабанний бій-лимонний фреш. Честно, не знаю людей, які дійсно прагнуть випити 100 мл. свіжовичавленого лимона. Як на мене, можна цей напій, трохи доповнити цукром, який можна додавати до напою (по бажанню). В цілому - оформлення чудове. Сервіс - достойний. Смак страви - прекрасний. Є нюанси, але я сподіваюсь адміністрація їх врахує.”