Огляд каталогу
- 1,155 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 1155 результатів
Перегляньте вечірка в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,155 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 498,283 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечірка в з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Чудовий заклад дуже гарна атмосфера святкування дня народження яке замовляли пройшов супер, страви які замовила були смачні, гості теж лишилися задоволені.”
“В основному замовляємо на доставку, все завжди приїджає гаряче, добре запаковане і супер смачно! Всі рекомендую! Найкраща японська кухня в Ірпені”
“Вишуканий дизайн інтер'єру - максимальне наближене відчуття перебування в залізничному вагоні, особливо коли проходить поїзд біля ресторану :))). Смачна кухня, особливо гриль. Велика кількість страв в меню. Ціни на меню нижче середнього рівня (наприклад салати до 100грн, м'ясо гриль в середньому 250грн/300грам). Зручні, м'які крісла. Є столики до 6 чоловік.”
“Доступні ціни, гарний вибір розливного пива із собою. Є закуски до пива на вибір. Можна відпочити у самому закладі за столиками на диванах. Чистий санвузол.”
“Дуже гарний інтерʼєр, приємна атмосфера та смачна кухня. Хотілося, щоб в меню було більше птиці. Загалом все добре, рекомендую”
“Ресторан чудовий , залишились позитивні емоції, буваю періодично, але доброзичливість і відданість до роботи адміністратора Каріни це взагалі неперевершено, круто що у вас працюють такі чудові люди.”
“Були всією родиною у цьому закладі вперше Нам сподобалось Брали і суп, хінкалі, хачапурі, люля, напої Приготували все швидко, смачно Єдине, що для мене люля було трішки переперчене, а від того гострувате, але то не критично А так атмосфера крута, затишно Нам сподобалось)”
“Мені подобається це місце: непривабливе зовні,це європейська практика,зате затишно всередині хороший інтерєр і дуже атмосферне місце! Моя дочка,коли буває в Вишневому то на зустріч з подругами приходять сюди.”
“Дуже круте побачення, дуже димні кальяни, добре передається смак, не гірчить, ціни на кальяни оптимальні, обслуговування на висоті, дуже приємні і дбайливі співробітники, взагалі я не шкодую, що провів свої вечір у Гранаті. !!! Раджу всім щоб розслабитися і провести добре час, що потрібно!!!)))))”
“Асортимент товару широкий, викладка акуратна, наповнення хороше. Персонал привітний та ненав'язливий.”
“Дуже гарний ресторан, красивий, затишний інтер'єр, смачнюща кухня: шашлики, салати, соління... Ми чудово з колективом відгуляли новорічний корпоратив. Хочу відзначити також привітний персонал та гарну музику і пісні, які виконувалися вживу...”
“Кав'ярня нормальна, дівчина-бариста дуже привітна і все швидко робить ....”
“Дуже смачна кава. Привабливі ціни, але головне сервіс та особливе обслуговування.”
“Чудове місце для смачних сніданків або вечері. Дууууже смачна кухня. Деякі позиції порівнюю з Києвськими закладами, так ось тут набагато смачніше ще й дешевше на 100грн. Обслуговування на вищому рівні-офіціантки уважні і працюють швидко. В приміщенні чисто, в WC є все що необхідно включаючи засоби гігієни та ролик очистки від хутра тварин. Однозначно рекомендую, буду сюди запрошувати гостей які будуть відвідувати мене з інших міст. Так тримати. 5 зірок”
“Добрий день) хочу залишити відгук! Їли вчора рамен і том ям - дуже сподобалися, дійсно смачно, смак бульйону - ТОП! Обов’язково прийдемо ще! Полюбляємо це місце)”
“Чудовий ресторан для проведення свят! Організація, кухня обслуговування - все на найвищому рівні!!! Окреме ВЕЛЕЧЕЗНЕ ДЯКУЮ Аліні, яка супроводжувала наше свято від моменту першої зустрічі (коли ми обирали заклад) і до останнього гостя на нашому святі. В Аліни все чітко, сьруктуровано та організовано, Ви отримаєте відповідь навіть на ті питання, які не встигли поставити. Ми звісно розуміємо, що за її спиною стоїть ціла команда професіоналів, які бездоганно виконують свою роботу, та все ж така організація заслуговує окремого ДЯКУЮ!!!”
“Гарний заклад. Смачна кава, вічливий персонал, гарна підбірка музики, чисто та затишно.”
“Дуже смачно готують страви,гарний і привітний персонал закладу,дуже сподобалась офіціант Шуба Оксана,майстер своеї справи,ціни не дорогі,всім рекомендую цей заклад. Сам відвідую цей заклад майже вісім років нарікань немає”
“Чудова кухня, привітний персонал та затишний зал. Чудове місце для будь-яких подій.”
“Реально величезні порції - іноді однією порцією можно наїстись удвох. Рамьон дуже рекомендую - наваристий смачний бульйон і купа додатків.”
“Приємне кафе, де готують смачну піццу”
“Зайшла купити парфум на подарунок. Усі консультанти дуже привітні, гарно обслужили, підказали деякі моменти по застосунку. Дуже задоволена сервісом, однозначно рекомендую та буду звертатись до цього магазину”
“«Суші Найс» – це місце, де завжди смачно, свіжо і якісно! Роли чудово збалансовані, інгредієнти свіжі, а подача естетична. Якщо хочете насолодитися справжнім смаком суші – вам точно сюди! Піца в «Суші Найс» – це приємний сюрприз! Тонке, хрустке тісто, щедра начинка та ідеальне поєднання смаків. Завжди свіжа, ароматна й апетитна. Замовляємо часто й був випадок, коли хлопці забули прибрати інгредієнти, які син не їсть (маслини й помідори), але наступного замовлення чекав приємний бонус - таку саме піцу нам дали в якості компенсації безкоштовно! Однозначно рекомендую даний заклад!”
“Смачна піца, ще й поряд із домом! Найважливіше те, що це сімейна піцерія і її власники власноруч роблять чудову піцу під любі забаганки замовників, наприклад таких як я:) Завжди смачно, завжди оперативно і завжди привітньо! ґречно дякую!”
“Доброго дня, як з Вами звязатися щодо оренди залу для футболу? Дякую”
“Дуже смачна, правильно приготовлена кава. Хороший персонал.”
“Діти люблять цей парк. Досить часто просять "татусь - а поїхали в той парк, де великий майданчик, як замок".”
“Добрий день! Завітали до вашого магазину і залишилися дуже задоволені.Персонал справді професійний, продавці уважні, привітні та завжди готові допомогти з вибором. Вони вміють не лише підказати, а й порадити найкраще рішення, виходячи з потреб клієнта. Атмосфера в магазині комфортна, все акуратно розташовано, покупки проходять легко та приємно.Дуже приємно, коли про клієнта дбають на такому високому рівні!”
“Була тут вперше з друзями на матчі збірної України. В залі був один офіціант Микола, обслуговування було дуже якісним, надзвичайно швидким, враховуючи те, що повна посадка. Офіціант дуже привітний та виконував свою роботу на вищу оцінку. Перший раз бачу такого офіціанта, який горить своєю роботою і виконує її допросовісно. Однозначно радитиму друзям данний заклад.”