Огляд каталогу
- 1,155 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 1155 результатів
Перегляньте вечірка в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,155 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 498,283 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечірка в з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“В будній день чудово попарилися, в римській, парилка 100 градусів вже натоплена, затишно, чистенько і басейн радує більше ніж банальний душ!”
“Щиро дякую всій команді ресторану KRAKOW за гостинність. 27.09.2025 святкували день народження, було гарно, затишно, смачно. Вікторії подяка за допомогу в організації свята.”
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Періодично захожу щоб попити кави. Дуже смачно, раджу!”
“Смачна кава, у кав'ярні є смаколики. Можна відвідати з собакою. Є теплі пледи, з якими можна посидіти в закладі чи на вулиці. Гарне обслуговування. Також є туалет та вішаки для курток. В цілому стильна та затишна кав'ярня, де можна посидіти самому або з друзями та випити смачну каву)”
“Завжди привітні! Смачні сніданки. Зігрівають чаєм або кавою. Випічка авторська теж заслуговує на увагу;)”
“Дитячий розважальний центр DREAM LAND в Києві – один із найбільших за площею в Україні (понад 7500 м²). Тутешня батутна арена налічує 82 батути, є дві поролонові ями, спортивний майданчик, надувні гірки, сухий басейн, каруселі, 3 лабіринти, атракціони «Смуга перешкод», «Аерохокей», «Містечко» з електромобілями тощо. DREAM LAND – це завжди свято. Ми працюємо для вашого комфорту і чекаємо на вас в розважальному центрі DREAM LAND.”
“Спробував це таксі, перше що вразило це оператор яка оформила моє замовлення, водій Сергій приїхав дуже швидко, автомобіль у гарному стані. Мені сподобалось, рекомендую”
“Хто підкаже коли відкриють знову секції на Восході?”
“Мій улюблений заклад , який стараємося відвідувати щотижня:) Рівень обслуговування завжди на висоті . Офіціант Тоня завжди привітна та дарує гарний настрій. Кухарі швидко видають страви. Ціни повністю виправдані смаком та якістю . Обовʼязково повернемося до вас ще не раз . Дякую вам за чудово проведений час :)”
“Уважний персонал – порадять найсмачніше з меню, почуваєшся особливим гостем”
“Дуже смачно! Порівняно з іншими закладами китайської кухні - затишно”
“Смачна їжа, широкий вибір страв, алкоголь не розглядав, оскільки я "малюк"”
“Являюся постійним клієнтом в даному закладі в ТЦ Аладін! Якісне обслуговування, приємний персонал, смачна кава! Особливо подобається десерт Юзу! Подобається також, що можна придбати декілька різних десертів які для вас запакують у фірмову коробку, підходить для подарунків на різні приємні свята!!! Рекомендую!!!”
“Чудовий заклад. Пейзаж відкривається магічний! розміщення взагалі наштовхує на конспірологічні думки і хочетьяс запитати чи можна зайти))) Для любителів техно музики і діджей сетіввзагалі буде першим великим коханням.”
“Дуже сподобалось! Ми святкували у крайній альтанці день народження, де не ходить багато людей , було ДУЖЕЕЕ затишно ! Рекомендую відвідати! Ціни середні) Нам дуже подобається)”
“Дуже сподобалося, персонал дуже привітливий, приемний, є тваринки, навіть папуга дав себе погладити по головці, класно, я в захваті, дякую, дуже гарно та уютно, све супер, дякую персоналу)))) Єдине що не сподобалось так це лимонад тархун, він як розбавлен з водою, смаку зовсім не було За персонал велике дякую всім молодці, директор хай випише премію))))”
“Надсилала на відновлення улюблені кросівки, які купляла ще у студентські роки ( 3 роки назад )))) Після отримання посилки до мене зателефонував менеджер даної хімчистки, порекомендував відповідні послуги щоб моє взуття виглядало як цукерочка)))) В результаті кросівки почистили і пофарбували у рідний колір. Роботою дуже задоволена, я і не сподівалась що з них вийде щось гідне, а тут така красота. Дякую Ваам)) Рекомендуватиму ваш сервіс усім! п.с: і ще хочу добавити що взуття після чистки дужееее гарно пахне, незнаю що за запах, але ну дуже крутий!!! п.с.2: фото не мої, прислали з хімчистки”
“Відвідали цей ресторан і залишилися в захваті! Атмосфера дуже затишна, обслуговування на найвищому рівні – персонал уважний і привітний. А їжа просто неймовірна! Страви не лише смачні, а й красиво подані. Ціни цілком виправдані якістю. Обов’язково повернемося ще!”
“Якість вища за ціну. Суперовий форшмак, смачні курячі палички. Доступне, якісне пиво. Деякі позиції - "на стопі" через постійні бенкети. Але шеф тут - чарівник! Варто спершу зателефонувати, аби переконатися, що заклад працює, а не закрився на бенкет.”
“Обожнюю цей український бренд. Тут завжди можна придбати доступний, натуральний український одяг за доступними цінами. рекомендую.”
“Дуже шкода ,що закрили відділ на вагу!! Сам магазин доволі не поганий,але,як на мене дороговато.”
“Отличный магазин) Бываю как минимум раз в неделю =) Часто попадаются новые, качественные вещи с бирками)”
“Дуже великий вибір спорядження, спецодягу як готового так і для замовлення.”
“Затишне кафе в центрі міста, були приємно здивовані. Дуже смачна кухня, великі порції, лояльні ціни. Привітливий персонал і власники роблять все, щоб гість повернувся знову. І ми таки це зробимо - на чебуреки і манти тільки сюди. Дякуємо "Хавоканд"!”
“Рибки прикольні там за заборчиком. В цілому скажу так, далеко не кожного разу проїжджаючи повз кавʼярню я маю бажання пити каву, але сама обстановочка так і вабить заїхати, взяти лате з кокосовим сиропом, (за ноу хану зі стільцями під деревцем поруч з рибками прям 5), сісти поруч з рибками, дістати сигаретку та зателефонувати якомусь Олегу і пояснити що він Олег, а він і не проти, бо що ти можеш протиставити людині, яка пʼє каву під деревом, поруч з рибками та кроликами і це в 50м від будинку.”
“Затишна атмосфера, смачна їжа. Обслуговувала офіціантка Соня, дуже ввічлива та приємна.”
“Затишне місце, гарний офіціант, смачний фреш та кава”
“Дуже круте місце ! Атмосфера супер, красиво, затишно багато місця! Хочу скоріше до вас !)”
“Дуже круте місце ! Атмосфера супер, красиво, затишно багато місця! Хочу скоріше до вас !)”