Огляд каталогу
- 301 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 301 результатів
Перегляньте вибір авто у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 301 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 28,790 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вибір авто з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Коцюбинське та інших міст.
“Передісторія: Після 2-х СТО включаючи офіційне де примудрилися зірвати різьблення на 3-х болтах захисту та на болті переднього сайлентблока. Не могли визначити причину підтікання олії в районі піддону двигуна, переклеїли кришку піддону проблема не пішла. Порадили замінити бічну кришку двигуна на нову та перепакувати... Після цього зайнявся пошуками іншого СТО Ось знайшов на форумі VW позитивні відгуки про це СТО, записався приїхав. Управитель Олександр вислухав проблеми, порадив почекати як звільнитися майстер Микола і заїхати до нього. Майстер дуже тямущий, оглянув машину визначив що підтікає в районі прокладки щупа, розібрав прокладка була надірвана-замінили. Болт сайлентблока відкрутили, перепресували сайлентблок, відновили різьблення, поставили новий болт. Зробили все швидко. Роботою задоволений. Ціни зрозумілі, на офіціалі віддав стільки ж за діагностику, де нічого не зробили. За кілька днів заїхав на розвал. дивлюся під машину ... О диво Сухо. Залишився дуже задоволений, обслуговуватимуся тепер тільки тут. Рекомендую СТО VW на Стеценка”
“Вогонь. Ціни та обслуговування на 5+”
“Рекомендую! Не дорого, є в наявності, автозапчастини, олії. Діти можуть знайти будь-які автозапчастини, завжди можна домовитися.”
“Рекомендую! Не дорого, є в наявності, автозапчастини, олії. Діти можуть знайти будь-які автозапчастини, завжди можна домовитися.”
“Протягом року купую там запчастини, майже завжди є, клієнтоорієнтований підхід, ціни справедливі. Рекомендую”
“Відмінний магазин, багато корисних дрібниць, постійно заїжджаю колись чогось під рукою не вистачає. Брав ще олію на кілька машин, нарікань немає. Зручно, що вздовж дороги.”
“Продавець ввічливий. Добре знає продукцію, якісно і швидко обслуговує.”
“Затишно, прекрасні номери та обслуговування, шикарна домашня кухня в кафе!”
“Після заміни шин порадили перевірити розвал-сходження. Все налаштували, кермо стало рівним, машину не тягне вбік. Дякую, що нагадали про розвал”
“Був двіччі на цьому СТО. Добре знаються на Geely EC7. Рекомендую.”
“Обслуговували машину, робили ТО. Відчувала себе почутою, все добре пояснили. Буду звертатись ще.”
“Все зробили швидко.Ціни не космічні.Раджу.”
“молодці хлопці, добре працюють :)”
“Вдячний вам , заказ получив дуже швидко, а по якості ще рано щось казати але планую і далі замовляти у вас . Відношення ваших менеджерів дуже добре на всі питання відповіли . Дякую .”
“Шукав скло CRYSTAL GLASS потрібно було пофарбувати, виконати свердління, обробити грані. Все зробили ідеально колір 100% оригінал, замовлення було готове у призначений день без затримки. Ціна дуже порадувала, дешевше ніж у меблевих на замовлення. Меблеві рахували 2000 грн 1- шт. Сплатив 600 грн. 2-шт.”
“Хороший сервіс, чудовий автоелектрик за маркою Мерседес. Ціни адекватні.”
“заїжджала проконсультуватися, все пояснив Анатолій та підказав за вартістю”
“Відмінний магазин. Хороші ціни, адекватні та грамотні продавці. Рекомендую)”
“Норм магазин. Робить замовлення, доставка в день замовлення. Ціни клас.. рекомендую”
“Купував запчастини на капітальний двигун Kia carens 2.0 crdi. Запчастини оригінальні, ціни приємні.”
“Офіційний сервіс «Сузукі» Рекомендую”
“Вогонь кантора, за китайськими вантажівками все є. Рекомендую.”
“Дякую за підбір та рекомендації. Хороші сервіс та доставка швидка. Рекомендую!”
“Набував тут запчастини по ходовій для своєї дівчинки "Camry v40" задні важелі і диски. Хлопці підібрали запчастини правильно, з установкою не виникло проблем. Сподобалося те що хлопці чують клієнта, і з гумором ставляться до своєї справи. Не шкодую витраченого часу. рекомендую”
“Красив тут капот та крило, боровся з корозією. Роботою залишився задоволений! Як на мене, то це найкраща малярка в районі метро Сирець. Доступні ціни, приємний майстер що добре знає своє діло”
“Хороший магазин для тих, хто відновлює авто. Брав комплект крил та порогів – матеріал міцний, корозії не боїться. Єдиний мінус – затримка доставки на кілька днів, але це не критично. Загалом рекомендую!”
“Є в наявності запчастини, а й з пошуком можуть допомогти. Дякуємо.”
“Чудовий магазин, всі розхідні матеріали та запчастини для лади завжди в наявності)))”
“Багато товару у наявності, ціни дуже приємні”
“Нормальні хлопці, недорого. На сайті забули вказати місце: павільйон А, місце 45.”