Огляд каталогу
- 122 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 122 результатів
Перегляньте вибір курсу у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 122 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 3,572 відгуків та оцінок.
Курсы наращивания ногтей, наращивание ногтей гелем, маникюр гель лак, педикюр Киев — салон краси з фокусом на якісному сервісі. У переліку послуг манікюр, навчальні програми для майстрів.
“Класні гель лаки Amro і дуже подобаються гелі Amro.Зручні в роботі комфортно працювати. Гель лаки безкислотні гарантія насправді 4 тижні моі кліенти довольні нігті укріпляються під Базою Amro і гель лаками. Рекомендую.”
“Дуже хороший клуб, прекрасні тренери, дочка займається в Dance Avenue з трьох років. Ось уже п'ять років як танцює, досягла відмінних результатів)))”
“Дуже якісно надають свої послуги!”
“Завжди хотіла навчитися красиво співати, але з природними даними не склалося і за рекомендацією знайомої вирішила спробувати займатися в цій школі і не пошкодувала. Вдячна викладачеві Іванні за все уроки, за її терпіння, мотивацію і підтримку!)”
“Якщо Ви - водій, який щодня долає кілька десятків, а можливо-сотні кілометрів на своєму залізному коні. Якщо Ви - людина, яка вже неодноразово показувала новачку з сусіднього двору, як починати рух з 1ї. Якщо Ви вже дійшли до рівня "безкоштовні поради на дорозі усім", чий стиль водіння не такий як Ваш - Вам у Drive Club, Ви будете приємно здивовані))))”
“Найкращий танцювальний свінг-клуб в Києві (так, я вважаю, в Україні). Класні викладачі, які викладають і за кордоном, кілька видів танців - Лінді Хоп, Бальбоа, Блюз, Бугі Вугі (Рок-н-рол), Джаз і сольний джаз, Трюки та акробатика та інше. Хороші класи в центрі міста. Веселі світські вечірки, пленери та конкурси. Найкраще товариство.”
“Купила каркас 160х190, зроблений якісно, спати зручно, матрас ліг на нього чітко, і ліжка не треба. Обслуговування дуже приємне, доставили вчасно, як і домовлялися.”
“Це найкраща школа танців та вокалу у Києві. Ідеальні умови, ремонт, обладнання, персонал!”
“Дуже подобається ця музична школа, особливо їх індивідуальних підхід до кожного учня. Рекомендую!”
“Школа як для початківців так і для досвідчених музикантів. Приходьте, вдосконалюйтеся і надавайтесь новому. Я так і роблю. Дуже крута школа!”
“Дуже затишний салон з прекрасним обслуговуванням та кваліфікованими майстрами, медичний педикюр виконано на відмінно”
“Прекрасний центр , я ходила сюди ще маленькою , моя донька ходила рік з задоволенням і ми з радістю залишаємось тут . Окрема подяка вихователям за чудовий підхід до дітей , донька біжить на заняття , окрема подяка керівнику комплексного розвитку за організацію процессу ,за те що центр розвивається, що всі питання вирішуються легко і просто . Рекомендую однозначно”
“Дуже подобається школа! Раджу усім!”
Центр дитячого активного розвитку «ДАР» працює у Деснянському районі Києва (Троєщина), на вул. Миколи Закревського, 61/2, як простір для всебічного розвитку дітей у форматі занять, гуртків та програм дозвілля.
“За моїми попередніми коментарями видно пошук нормальної їдальні. Знайшли! Лісові відгуки – не моя сильна сторона. Почну з мінусів. Потрапити до їдальні самому не можна. Потрібно дзвонити за вказаним телефоном або внутрішнім телефоном з охорони. Тоді за вами вийдуть. Працює Їдальня лише в обідню пору. І це теж серйозний мінус, бо з такими цінами та асортиментом немає сенсу готувати вдома. А на одному обіді не простягнеш. З плюсів – смачно, чисто, красиво та недорого. На фотографіях різні дні відвідування та обидві порції за ціною до 60 грн. !!! Перше, друге, м'ясне, компот до 60! Узвар і лимонад роблять прямо в їдальні, як і хліб і всі пиріжки. Коротше пошук їдалень завершено, наш офіс обідає тільки тут.”
“Дуже сподобалась майстер Тетяна, робила раніше у неї манікюр і ось на днях ще педикюр. Класний майстер, рекомендую”
“Дитячий садок з хорошими умовами перебування діток.”
“Відвідував заняття у Flash 5 років тому, коли ще була на Олімпійській. Рекомендую! Тоді моя англійська була не на найкращому рівні, хоча й ее сильно погана. У мене була шкільна база, яка, через відстуність практики, призабулась. Пройшов курс 4.5 місяці, який дав мені відчутний стрибок у вивченні мови. Було багато практики, використовували нові слова в різних контекстах. У мене багато моментів із граматики розклалися по поличках. Мабуть, завдяки тому, що вивчалось на прикладах і невимушено. І найбільший прогрес у мене був у мовленні. До курсу я, звісно, міг казати окремі речення, але зв'язна розмова на складні теми не надто добре виходила – мені приходилось згадувати окремі слова і не виходило невимушено формулювати свої думки англійською. Проте, на іспиті по говорінню, після закінчення курсу, я досить довго плавно спілкувався, зумівши презентувати себе, розповісти про те, чим займуюсь. Не в плані "My hobby is running", а це була тривала розмова на 5-10 хвилин. І я сам відчував, що задоволений собою. Звісно, це був прогрес протягом курсу, просто я звернув на це увагу лише в кінці. Рекомендую!”
“Чудове місце, прекрасні вчителі. Обожнюю цю школу!)”
“Гарний заклад. Доступна та якісна освіта. Доброзичливий колектив. Раджу!!!”
“Чудовий дитячий садок‼️ Неймовірна атмосфера, навчання та особливо вихователі. Розумні та чемні люди. Велика програма навчання, та дуже гарно сформоване харчування. Обійми - один із найкращих садочків❤️”
“Дочка займається у Годованого Віталія Петровича (викладає скрипку), у дитини повне захоплення! Загалом від школи хороше враження з першого дня (є з чим порівняти)”
“Приємно читати гарні відгуки про Колегіум. Давно, коли ще навчальний заклад орендував приміщення в середній школі, мала можливість в методичний день допомогти з викладанням математики в 6 класі, в якому було всього два учні. А наразі он який масштаб! Радію успіху навчального закладу.”
“В аптеці персонал доброзичливий лики завжди усі присутні в аптеці завжди тихо, мені подобається.”
“Вперше куштували качку по пекінськи, дуже сподобалася, однозначно вартує витрачених грошей. Також дуже сподобалися спрінг роли з качкою та банош з качкою, дійсно смачно!”
“Це не просто магазин, а місце, де про дітей справді дбають. Сьогоднішній візит був особливо вдалим ,хоч і не виявилось товару який мені потрібен, але завдяки працівниці мені швидко знайшли товар по мережі і протягом декілька днів його доставлять в магазин.Працівниця була усміхнена, швидка . Весь персонал, з яким довелося контактувати, працює як злагоджена команда, завжди ввічливий і терплячий. Для мене, як для мами, це надзвичайно важливо. Дякую, що робите нашу щоденну рутину приємнішою. Однозначно 5 зірок!”
“В лабораторії працюють приємні та ввічливі дівчата, взяли кров абсолютно безболісно.. Хочу подякувати за додаткову консультацію”