Огляд каталогу
- 94 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 94 результатів
Перегляньте випити чай у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 94 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 17,391 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає випити чай з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Вишневе, Буча та інших міст.
“Найсмачніша кава який я коли небудь пробував.”
“Гарна кав'ярня. Сподобалося, що на моє прохання без проблем зробили какао без цукру. Дуже смачно!!))) Молодці!)”
“Дуже смачна крафтова кава, э також великий вибiр альтернативної. Скоштував смачний круасан на снiданок, А тiстечко Павлова взагалi найкраще в Українi.”
“Дуже смачна кава та лимонад, дівчата ввічливі та добрі, приємна атмосфера, рекомендую!!!”
“Дуже класна невеличка кав'ярня! Сподобалося, що дуже великий вибір напоїв (чаї, кава і не тільки). Дуже велике різноманіття смаколиків до кави! На фоні базару - це невеличкий райський куточок)) Зокрема дякую баристці Владиславі за надзвичайно смачну раф-каву і культурне обслуговування) Бажаю успіху кав'ярні! Живіть довго і процвітайте!”
“Крутий заклад з дуже смачною кавою, баристі повага!”
“Смачна кава ,привітний персонал Вже 1,5 року хожу не змінно сюди Краща кавʼярня на на Виноградарі”
“Чудова кава і привітливі бариста. Дякую!”
“Чудовий колектив , приємна атмосфера. Програма лояльності дуже вразила. Працівниці кав'ярні все розказали,сервіс на висоті”
“Дуже смачно кава, і чекати не довго.”
“Дуже смачне кави !! І приємний персонал. Єдине, що не дуже .. це -не свіжі печива !! А якось не дуже купувати macarons, а він надаватися сухий. Настрій вже відразу не те (( Так само для дитини брали маквин велике печиво ... те ж саме (((”
“Дуже приємне місце, смачну каву. Господар варить все відповідно до побажань клієнтів! Ще обов'язково зайдемо! ;-)”
“Це саме те місце, де можна випити відмінно зварену каву зі смачним печивом. Дуже душевна атмосфера. За добрим настроєм завжди приходжу сюди. Дякую вам!”
“Затишна кав'ярня з чудовою кавою та атмосферою! Замовляла капучино та шматочок Наполеона – і те, і інше було просто чудовим. Кава ароматна та насичена, а Наполеон ніжний і смачний. Особливо хочеться відзначити привітне та уважне обслуговування. Персонал був дуже ввічливим і створив приємну атмосферу. Загалом, це чудове місце, куди хочеться повернутися. Рекомендую всім, хто цінує якісну каву, смачні десерти та затишок! Обов'язково завітаю сюди ще раз.”
“Закібербулили кав'ярню. :/ Тримайте п'ять зірок авансом за фотки з малюнками на каві (в околицях майже нема кав'ярень, у яких вам зроблять на каві елементарну розетту). Незабаром до вас завітаю і доповню відгук.”
“One of a kind. Located in a yard of private residential complex. But still and always open for good people. High quality coffee, drinks and awesome tasty dishes are made by great people. Created by people for people, in a proper way. Like it and highly recommend it. Один з багатьох, але єдиний у своєму роді заклад, у який хочеться заходити частіше, на каву, неймовірно смачну страву, чи навіть просто на п'ятничний коктейль. І така широка спеціалізація закладу не впливає на якість - все на вищому рівні, продукти, рецепти, подача та смак. Якщо кава - це зерна відомих обсмажувальників, якщо коктейлі - тільки якісні компоненти та правильне поєднання, якщо їжа - це просто ВАУ.”
“CoffeeTeam на Грушевського 28/2 Мабуть найкраще кавове місце у Києві!”
“Затишна кав'ярня з найсмачнішою кавою в тому районі!”
“Сама душевна кав'ярня! Барісти молодці!”
“Смачна кава, гарне обслуговування”
«Деліція» Фірмовий магазин-кафе №2 — це затишне місце у Бучі на вулиці Островського, де поєднуються кондитерська крамниця та невелика кав’ярня. Тут зручно і швидко взяти солодощі до дому або зробити паузу на каву з десертом прямо на місці.
“Місце, де можна зосередитись і випити смачної кави. Також приємне обслуговування і чистота”
“Все сподобалося, ціни не космічні, дивлячись на те, що це місце розташоване в аеропорту! Зелений чай за 29 грн краще ніж у Буковелі за 80 грн. Хочу відзначити ще чізкейк із солоною карамеллю за 50 із чимось гривень! Просто насипай)”
“Хороший кави, столики нові, чисті. Привітний бариста.”
“Гарна кава, та все інше. Ввічливі робітники.”
“Большое спасибо персоналу заведения за спасённый вечер. Очень надо было легко перекусить, а тут оказалось и вкусно и быстро и уютно. Сперва удивила весьма раскошная, как для бистро, атмосфера (диванчики, стулья, люстры, полумрак, лёгкая музыка). Выбор блюд в момент посещения был не очень большой, но были некоторые редкие вкусности, которые я очень люблю) Также удивил интересный чай: сделано просто, а зато очень вкусно (попробую такое делать дома). Персонал был очень вежливый и приветливый, расторопный и придраться не к чему )) Спасибо большое, вы очень выручили. И да, всё было вкусно и я ни чем не отравилась там))) Фотоотчёт прилагается”