Огляд каталогу
- 367 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 367 результатів
Перегляньте виступи у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 367 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 44,909 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає виступи з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Прекрасний ресторан Дуже гарний сервіс, привітливий персонал, який допомагає вирішити питання підбору меню, прикрашання залу тощо Смачні страви, хороший вибір в меню, гарна подача та відмінна кухня Прекрасне обслуговування та клієнтоорієнтваність, приємні ціни. В залі дуже гарне оздоблення та інтерʼєр, музика. Під час пошуку підходящого ресторану після “Barocco” інші варіанти навіть не розглядали. Однозначно рекомендую для гарного проведення часу”
“Чудовий бар, чудова атмосфера. Персонал привітний, доброзичливий, у одного бармена класні вуса, ще й чарочку йобнуть з ними можна. Дуже смачні коктейлі та пиво, я літрами заливав би в себе сангріту їхнього виробництва. Музика постійно грає дуже різноманітна: починаючи від жорсткого драмчіка, завершуючи лайтовими акустичними концертами. На вихідних проводяться класні івенти, тому почав приходити сюди кожен тиждень, а буває і по декілька разів. Тож не думайте, а скоріше завітайте в цей чудовий бар, щоб зацінити той кайф.”
“Була у цьому закладі багато разів. Я і мої друзі святкували тут День народження. Чудова атмосфера, смачна їжа, привітний персонал, помірні ціни. Дітям дуже подобається піца і десерт. Дорослі люблять всі страви. Жінки обожнюють Просекко)). Рекомендую!”
“Приємне місце для вечірнього відпочинку: смачна їжа, жива музика по суботах.”
“Дівчата роблять фантастичне шоу. Гарно, красиво, насолоджуєшся кожною хвилиною. Бар смачний, хороший рівень обслуговування. Все конфіденційно, що також плюс. Заклад хороший.”
“Дуже круто! Все чудово є заняття з "Брейк Дансу", "Циркове мистецтво". І т.д., є бар диско куточок!”
“Чудове місце, прекрасні вчителі. Обожнюю цю школу!)”
“Син в 7-му класі домри. У нього найкраща вчителька! Інна Анатоліївна вчитель від Бога - і мотивує і підтримує і враховує різні можливості, знаходить компроміси. Нам дуже поталанило!”
“Найкраща студія танців для ваших діток!!!”
“Тут цікаво. Подача страв чудова. Круасани - це хмарки з неба - повітряні, легкі, я вперше такий круасан їла. З яблуками пиріг - смак вражаючий, теж легкий. Кава смачна, скуштуйте. Книжки почитати можна. Піца звичайна, на яку ми чекали 50 хвилин. Це було трохи дивно, адже не було повної заповнененості закладу.”
“Чудовий заклад з приємною і тихою атмосферою і прекрасною власницею”
“Ходімо з дружиною на стретчинг і всім рекомендуємо піти та спробувати! Ходімо до тренера Лері. Були, поки що, на кількох її персональних заняттях, але дуже сподобалося. З перших вражень добрий тренер. Думаю, що з такими тренуваннями результати не змусять себе довго чекати! Один тільки мінус, важко знайти вперше раз)”
“все дуже класно, все чисто і продавці привітні і ввічливі , все свіже”
“Дуже затишний міні-отель розташований безпосередньо на трасі. Номер для 3-4 осіб обійдеться у 1200 грн, а для 2х - 600грн. Номер для 3-4 осіб містить: 1кімнату з двоспальним ліжечком; 1 з великим диваном, каміном, балконом, телевізором, міні-холодильничком; 1ванна кімната з туалетом та душовою кабінкою. Номери мають опалення та теплу воду. Приємна господиня готелю не залишить вас голодними. Нам все сподобалося, дякуємо за комфорт, з вами приємно подорожувати.”
“Дуже гарне кафе. Гостинний персонал смачнюща кухня. Гарно підходить для проведення заходів з приводу дня народження , випускних вечорів. Гарні зали що вміщають в себе до пятидесяти персон.”
“Чудовий заклад. Пейзаж відкривається магічний! розміщення взагалі наштовхує на конспірологічні думки і хочетьяс запитати чи можна зайти))) Для любителів техно музики і діджей сетіввзагалі буде першим великим коханням.”
“Чудова студія, крутезні тренери, бомбезна Маша!!! Завжди драйв, позитив, бажання вдосконалюватись! Маша рухається сама і рухає інших - в прямому і переносному сенсі! Поряд з нею починаєш просто сяяти! Велика дяка, що ви є, Dance Dynasty by Mary G”
“Перший раз були тут приблизно 10 років тому. Ходимо в цей заклад майже кожен раз коли буваємо в парку. Гарне , спокійне місце , багато природи. Дуже смачний шашлик зі свинини та приємні ціни, швидке обслуговування. Це місце для тих хто хоче без пафосу гарно поїсти смачного м'яса, випити пива або вина, взяти на прокат човен або катамаран побути на природі на відкритому повітрі , та насолодитися парком та тишею.”
“Круто. Не була тут вже багато років. Все дуже змінилося. Неонове світло додає катанню родзинку. Для найменших і невпевнених ковзанярів можна взяти помічника пінгвінчика чи ведмедика, особисто мені шкода що для великих невпевнених.. такої опції немає. Єдине що в післяноворічні дні натовп просто неймовірний. Можна розрахуватися "президентською 1000".”
“Чудовий ресторан. Прекрасне та швидко обслуговування. Дуже смачні страви!”
“Кльове місце, такий собі англійський паб. Приємна атмосфера тотального футбольного матчу. Дуже швидке обслуговування. І саме головне це смачне меню. Все шо їв, все було ДУЖЕ смачне!!! Хочеться подякувати офіціантам і поварам за чудову роботу!!! Ну і фотка сортіру прикладається:)”
“Я в захваті. Дуже затишне місце. Кухня досить смачна. Ходили з подругою на дегустацію морепродуктів все сподобалось. Нас обслуговував пан Володимер, йому окрема дяка за сервіс❤️❤️❤️”
“Прекрасний краєвид і місце для прогулянок з дітьми! Є алеї для прогулянок, місце для паркування авто.”
“Дуже смачно і ситно. Не змогла доїсти бо великі порції. Рекомендую бо смачнооооооо!”
“У Вас дуже затишно, комфортно і спокійно, а ще дуже смачно, замовлення доставки завчасне. Дуже смачні кава і напої власного приготування. Святкували день народження синочка, все сподобалося, персонал і обслуговування на високому рівні. Дуже дякуємо що є таке кафе АН-2 в нашому Гостомелі.”
“Не лише Будинок культури, а й великий культурний центр, де є музей, художні студії і місцевий відділ культури.”
“Одна, якщо не єдина з найкращих шкіл, в яких танцюють реальне автентичне касино. Вчитель школи – є реальним фахівцем, майстром, педагогом та дослідником танців та музики, – відносно непересічною людиною, з безліччю виграних конкурсів та інше. Член та учасник організації МСС – методика автентичного, оптимізованого касино. Веде освітню діяльність у мережі та так званій сальсі тусовці. Викладання у невеликих групах, максимум я бачила 15 осіб - і це багато, індивідуальний підхід, дружня атмосфера, методика, реально домашня атмосфера. Вечірки, дискотеки, руєда де касіно, заходи. Втім, щоб довго не розписувати - сюди ходять хтось хоче реально навчитися, або перевчитися. Приходити краще з 1 вересня - курс-початківець розрахований на 1 рік. До речі, школа активно ніде не рекламується. Тож усім рекомендую!”
“Найперша музична школа Києва. Розташована на вул.Сагайдачного на Подолі.”
“Відкрили його для себе цього літа коли шукали де можна охолонутись у спеку і не їхати за місто на якийсь водойом. Це просто ідеальний варіант для міста! Реально міський пляж як його називають, тільки без піску і води з річки)))))))) Локація топова – прям на ВДНГ, добиратись зручно звідусіль. Ми на метро їздили, потім трошки пройтись – і ти вже на місці. Паркінг теж є якщо на машині. Басейнів там два! Один більший для дорослих, другий менший спеціально для діток. Це прям мега зручно коли приходиш з дітьми – вони плескаються в своєму басейні де безпечно і неглибоко, а ти можеш спокійно поплавати в дорослому або просто полежати на лежаку поруч і спостерігати за ними. Для малих є ще є гірки. Діти в захваті, можуть годинами скакати-кататись. Вода в басейнах чиста, хлоркою не пахне якось дико як буває в деяких місцях. Видно що за якістю стежать, регулярно чистять і фільтрують. Температура приємна, не холодна навіть вранці. Територія облагороджена класно. Є лежаки де можна відпочити, позасмагати. Парасольки від сонця стоять, тінь є. Все чистенько, доглянуто. Персонал регулярно прибирає, підтримує порядок. Є бар де можна перекусити і напитись. Але там відносно дорогувато. Асортимент непоганий – коктейлі різні, лимонади, каву роблять, їжа є легка типу салатів, закусок, сендвічів. Ми брали коктейлі безалкогольні – смачні, освіжаючі, прям те що треба в спеку.”